První publikace: 25 března, 2024 |

Luxusní jachty na Jižní Tenerife
Narozeninové nápady na Jižní Tenerife
Nápady na narozeninové oslavy v Tenerife South

gratulujeme a přejeme oslavenci dlouhý život! Z Bananapalmbay.com vám s potěšením nabízíme nápady na originální oslavu narozenin na Tenerife Jih. Už nestačí sejít se doma, sfouknout svíčky, dostat dárky a podělit se o sladkosti, teď chceme jít ven, prožívat intenzivní emoce a objevovat svět. Níže uvádíme seznam volnočasových a zábavných aktivit, které si u nás můžete rezervovat, napište nám na WhatsApp, kdykoli si budete chtít ujasnit své pochybnosti a provést rezervaci. Nezapomeňte, že většina našich aktivit zahrnuje dopravu do nejdůležitějších turistických center na jihu Tenerife.

Oslavte narozeniny na lodi

CAPELLI TEMPEST-770 - Půjčovna lodí na Mallorce s licencí wihtout skipper (7).min

Pronajměte si báječnou loď z Tenerife South a užijte si úžasný den na moři. Užijte si příjemnou atmosféru na palubě, dobrou hudbu, jídlo a osvěžující nápoje. Nabízíme různé soukromé lodě pro oslavy narozenin na Tenerife. Užijete si tak se svými blízkými vzrušující den plný radosti a štěstí.

Naše posádka bude loď řídit po nejkrásnějších místech zálivu. Vezměte si s sebou narozeninový dort a občerstvení podle vlastního výběru. Pozvěte své blízké na úžasný den plný vodních sportů, pozorování velryb, koupání v moři a mnoho dalšího. Kontaktujte nás nyní a určete aktivitu přizpůsobenou vkusu oslavence nebo oslavenkyně.

CAPELLI TEMPEST 775 - Půjčovna lodí bez kapitána Mallorca (8)

Užijte si na palubě okouzlující plachetnice nebo zažijte luxus a pohodlí na palubě našich luxusních jachet. Máme lodě vybavené pádly, surfovacími prkny, šnorchlovacími maskami a dalšími pomůckami pro vaše radovánky na vodě. Máme také rybářská plavidla pro milovníky tohoto skvělého sportu. Máme pro vás vše, abyste mohli oslavit své narozeniny na jihu Tenerife na moři a užít si svůj život.

Zabavte se bez omezení s vodními sporty

Nabízíme vám jiný a vzrušující den s naší nabídkou vodních sportů z Tenerife Jih. Přibalte si plavky, opalovací krém a chuť se bavit. Podívejte se, co si můžete užít v den svých narozenin na Tenerife Jih:

  • Kayaking: překonávejte své hranice na vodě a zároveň si užívejte krásné výhledy na mořskou krajinu
  • Jetové lyže: užijte si rychlost s těmito senzačními vodními vozidly. Dostanete se do oblastí nepřístupných ze břehu, jako jsou jeskyně a útesy na jižním pobřeží Tenerife
  • Banánový člun a muškaření: zábavná a atraktivní aktivita pro ty, kteří hledají dobrodružství na vodě. Tyto dvě nafukovací atrakce ve vás vyvolají extrémní emoce, zatímco se budete pevně držet, abyste nespadli
  • Potápění: užijte si křišťálově čisté vody s ideální teplotou po celý rok. Potápějte se a plavte spolu se želvami, mantami, rybami a dalšími živočichy
  • Parascending: náročná a atraktivní aktivita pro ty, kteří hledají dobrodružství ve vodě.

Safari s kajakem na jihu Tenerife (1)

Nabízíme balíčky vodních sportů, které kombinují paraskijöring, jízdu na vodním skútru a Fly Fish v jedné rezervaci. Napište nám nyní na WhatsApp, abychom vám poskytli veškeré informace.

Oslavy narozenin ve vodních parcích Tenerife South

Siam Park, vodní park v Tenerife South

Oslavte dětské narozeniny ve velkých vodních parcích na Tenerife South. Bavte se v jejich velkých bazénech, obřích skluzavkách a různých adrenalinových atrakcích. Některé zábavní parky mají speciální prostory pro narozeninové oslavy, proto nám napište o dostupnosti. Objevte senzační atrakce v Siam Parku a fantastické bazény v Aqualandu.

Narozeniny v přírodě

Soukromý treking Teide s povolením (1)

Pokud dáváte přednost něčemu přírodnějšímu, doporučujeme navštívit Jungle Park nebo Monkey Park, ideální pro procházku s dětmi a sdílení se zvířaty. Pro dobrodružnější narozeniny doporučujeme návštěvu Národního parku Teide s nádhernou krajinou, která nám pomůže odpojit se a splynout s vůní přírody, květin a čerstvého větru.

Čtyřkolky z jihu Tenerife

Squad Quad Safari Tenerife jih (3)

Pokud chcete, aby vaši přátelé na tento výjimečný den nezapomněli, vezměte je na průzkum kouzelných stezek Tenerife. Díky našim výletům na čtyřkolkách budou moci prozkoumat krajinu kolem Teide, projet se podél pobřeží a dosáhnout vysoké rychlosti. Představte si tu zábavu a adrenalin při jízdě skalnatým terénem, kde budou vyzkoušeny řidičské schopnosti každého člena.

Oslava narozenin na jihu Tenerife je díky velkému množství možností, jak se dobře pobavit, skvělou zábavou. Pokud si chcete některou z těchto aktivit rezervovat, kontaktujte nás na WhatsApp, abychom vám pomohli. Pokud jste se ještě nerozhodli, co podniknout, můžeme vám dát několik návrhů. Jsme specialisté na služby v oblasti cestovního ruchu a rekreace, a proto je nám ctí pomoci vám při hledání aktivit. Jižní Tenerife na vás čeká s mnoha možnostmi, jak se pobavit a prožít nezapomenutelné narozeniny.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: