První publikace: 25 března, 2024 |

Vodní skútr na Jižní Tenerife
Půjčovna vodních skútrů na jihu Tenerife

Pronajměte si naše zábavné vodní skútry v Tenerife South a zažijte jedinečné a nezapomenutelné dobrodružství na moři. Užívejte si slunce a mořský vánek a zároveň obdivujte nádherný výhled na záliv. Vodní skútry jsou fascinující a velmi zábavné. Nenechte si ujít příležitost zažít takové vzrušení. Pro rezervaci nám stačí napsat na náš WhatsApp. Je nám potěšením vám pomoci, protože naše odhodlání je založeno na poskytování uspokojivých dobrodružství našim zákazníkům.

Půjčovna lyžíJet na jihu Tenerife

Jetski v tenerife jih

Jižní Tenerife je privilegovanou oblastí pro své příjemné klima a bujné pláže. Z tohoto důvodu je to jedno z nejlepších míst, kde můžete jezdit po zátoce a prožívat nezapomenutelná dobrodružství se sluncem jako svědkem. Pronajměte si naše safari na vodních skútrech k útesům Los Gigantes a obdivujte jejich krásu a majestátnost. Pokud se chcete seznámit se všemi našimi službami, projděte si naše webové stránky, budete chtít vyzkoušet každou aktivitu.

Budete si moci vychutnat širokou škálu možností, jak prožít neuvěřitelná dobrodružství na vodě i na souši. Vyzkoušejte si různé dobrodružné sporty, jako je paragliding, paraskijöring, jízda na kajaku nebo potápění, a užijte si přírodu. Všechny tyto aktivity jsou k dispozici na našich webových stránkách a můžete si je hned rezervovat zasláním zprávy přes WhatsApp.

Tipy, jak si užít safari na vodních skútrech

Jetski na jihu tenerife

Naše vodní skútry jsou bezpečné a snadno ovladatelné, zvládne je každý. Zrychlete a bavte se. Řiďte vodní skútr a užívejte si svobody při plavbě zálivem. Navštivte místa nedostupná po souši a užijte si krásnou krajinu, kterou Tenerife nabízí. Můžete jet sami nebo s partnerem, který vám zábavu ještě umocní. Podělte se o tuto aktivitu s přáteli nebo rodinou, pokud přijedete v páru, doporučujeme nasednout na vodní skútr společně, abyste zvýšili romantiku.

Balíčky vodních sportů

Parascending na jihu Tenerife

Na našich webových stránkách máme k dispozici různé balíčky vodních sportů k pronájmu za jednorázovou platbu. Nabízíme výhodnou cenu, která zvýší vaše šance na zábavu. Kombinujte jízdu na vodním skútru s parascendingem a Flyfish. Tyto aktivity jsou navrženy tak, aby ve vás probudily dobrodružného ducha a užili jste si moře naplno.

Doba trvání

Zde jsou uvedeny různé možnosti pronájmu vodních skútrů v jižní části Tenerife. Nezapomeňte napsat přes WhatsApp, abyste si mohli rezervovat místo a vyjasnit si své pochybnosti.

    • Safari na vodních skútrech v délce 20 minut, 40 minut, 1 hodiny a 2 hodin.
    • 2,5 hodiny jízdy na útesy Los Gigantes
    • Balíček vodních sportů 1: 40 minut jízdy na vodním skútru a 10 minut paraskijöringu
    • Balíček vodních sportů 2: 1 hodina jízdy na vodním skútru a 10 minut parascendingu
    • Balíček vodních sportů 3: 1 hodina jízdy na vodním skútru, 10 minut parascendingu a 10 minut muškaření

Jak si rezervovat vodní skútry na Tenerife South

Pronajměte si naše vodní skútry na Tenerife a užijte si je s rodinou nebo přáteli. Na konci textu naleznete průvodce se všemi aktivitami, které jsou k pronájmu vodních skútrů k dispozici. Napište nám hned teď, abychom vám objasnili vaše pochybnosti a provedli rezervaci.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: