Pirmasis leidimas: 9 kovo, 2024 |

Ką veikti Tenerifės pietuose

Siūlome įvairios veiklos ir užsiėmimų Tenerifės pietuose, tinkančių visiems skoniams. Turime planų, kaip smagiai praleisti laiką, atsipalaiduoti, pasimėgauti gamta, paplūdimiu ar jūra. Atraskite Tenerifės pietų žavesį, kur visada šviečia saulė, o linksmybės niekada nesibaigia. Mėgaukitės neįtikėtinais auksinio smėlio paplūdimiais Kosta Adechėje, Playa de Las Américas ir Los Cristianos. Aronos savivaldybė yra viena iš labiausiai turistinių salos savivaldybių, siūlanti daugybę apgyvendinimo galimybių, puikių restoranų ir terasų su vaizdu į jūrą bei laisvalaikio praleidimo galimybių dieną ir naktį. Tenerifės pietuose įsikūręs Reinos Sofijos tarptautinis oro uostas yra užimtas ištisus metus.

Playa Troya - Kosta Adechės paplūdimys (11)

Skaitykite toliau ir sužinokite, ką galite nuveikti pietinėje Tenerifės dalyje atostogų metu. Jei norite užsisakyti bet kurią iš mūsų siūlomų veiklų, parašykite mums „WhatsApp” ir mes mielai jums padėsime. Šiame sektoriuje dirbame daugiau nei dešimtmetį ir puikiai žinome, kaip įtikti savo klientams, prisitaikome prie jūsų pageidavimų, tiesiog parašykite mums pasikalbėti.

Kelionės laivu

ekskursija katamaranu po tenerifę privati ir bendra (1).min

Mėgaukitės atpalaiduojančia diena jūroje ir plaukdami laivu aplankykite Los Gigantes uolas. Pasinaudokite galimybe degintis saulėje ir įdegti odą. Ekskursijų metu galėsite stebėti banginius jų natūralioje aplinkoje ir sustoti paplūdimyje, kur galėsite maudytis ir nardyti.

Delfinai šokinėja Tenerifės pietuose Išsinuomokite burlaivį romantiškai išvykai su partneriu. Privačios išvykos laivu puikiai tinka dalytis draugų privatumu ir švęsti ypatingus įvykius su šeima ar verslo partneriais. Taip pat turime prabangių jachtų aukščiausios klasės nuotykiams, erdvių katamaranų, motorlaivių ir daug daugiau. Peržiūrėkite mūsų svetainę ir susipažinkite su visomis Tenerifės pietuose siūlomomis pramogomis, kurias galima iš karto išsinuomoti.

Ramiškieji paplūdimiai

Playa del Duque Costa Adeje Hotel El Duque

Pietų Tenerifės paplūdimiai kupini žavesio ir grožio, auksinio smėlio paplūdimiai primena Karibų jūros paplūdimius. Mėgaukitės šeimyniniais paplūdimiais su visomis paslaugomis ir puikiu vandeniu maudynėms. Atvykite ir praleiskite dieną saulėje Playa El Duque, Playa Fañabé, Playa La Troya, Playa El Camisón, Playa de Los Cristianos, Playa Las Vistas ir kituose.

Playa del Duque Costa Adeje Holiday Resort

Daugelyje pietinės Tenerifės dalies paplūdimių yra nuo bangų saugantys molynai, todėl jie puikiai tinka vaikams ir visai šeimai. Taip pat rasite konkrečių vietų su geromis bangomis, kuriose galima užsiimti vandens sportu, pavyzdžiui, burlentėmis ir jėgos aitvarais.

Teminiai parkai ir vandens parkai pietų Tenerifėje

Siamo parkas, vandens parkas Tenerifės pietuose

Atvykite su šeima ir draugais pasimėgauti šiais teminiais parkais Tenerifės pietuose:

 • Siam parkas: tai neįtikėtinas parkas Tenerifės pietuose, išgarsėjęs visame pasaulyje. Jo teritorijoje galėsite mėgautis baseinais, milžiniškais nusileidimo kalneliais ir ekstremaliais vandens atrakcionais.
 • Aqualand: mėgaukitės teminiais vandens atrakcionais, kuriuose labiausiai džiaugiasi vaikai. Taip pat „Aqualand” vyksta įvairūs delfinų pasirodymai, jie plaukia ir atlieka fantastiškus akrobatinius triukus.

Susipažinkite su gyvūnų gyvenimu, pasivaikščiokite po gamtą ir užfiksuokite nuostabias egzotiškų gyvūnų nuotraukas.

Džiunglių parkas Tenerifėje (3)

 • Džiunglių parkas: Pietų Tenerifės zoologijos sodai labiausiai patinka vaikams. Džiunglių parke fantastiškoje natūralioje aplinkoje gyvena daugiau kaip 500 rūšių gyvūnų. Pasivaikščiokite tarp gražių miškų, upelių, kabančių tiltų ir krioklių. Taip pat galėsite mėgautis fantastiškais plėšriųjų paukščių, skraidančių ir piruetuojančių ore, pasirodymais.
 • Medžiotojų parkas: sveiki atvykę į beždžionių rojų Tenerifės pietuose. Šiame parke beždžionės gyvena laisvai, galite su jomis nusifotografuoti ir pamaitinti vaisiais.

o gal dabar nuvykti į SPA centrą?

Agua Termal Spa Tenerifė South (1)

 • „Aqua Club Termal”: didžiausias atsipalaidavimo SPA Tenerifės pietinėje dalyje. Palikite įtampą nuošalyje ir kvėpuokite ramiai, čia rasite įvairių antistresinių ir atsipalaidavimo paslaugų. Mėgaukitės masažais, grožio paslaugomis, terminėmis procedūromis ir dar daugiau.

Pasinerkite į vandens sporto pramogas Tenerifės pietuose

Ekskursija

Tenerifės pietuose galite mėgautis įvairiomis vandens sporto rūšimis:

 • Nardymas: nardykite negiliai ir plaukiokite su vėžliais bei spalvingomis žuvimis.
 • Nardymas: Tenerifės pietuose rasite įvairių nardymo mokyklų, kuriose galėsite susipažinti su šia sporto šaka arba patobulinti savo įgūdžius. Nardykite krištolo skaidrumo, gerai apšviestame vandenyje iki 30 metrų gylyje. Atraskite Tenerifės povandeninį pasaulį, jos uolėtą kraštovaizdį ir turtingą biologinę įvairovę.

Safaris su baidarėmis Tenerifės pietuose (1)

 • Plaukiojimas baidarėmis: viena smagiausių ir įdomiausių pramogų Tenerifės pietuose. Su draugais sėskite į baidarę ir plaukite per bangas.
 • Jet ski ing: dar viena iš veiklų, kurios negalite praleisti savo planuose Tenerifės pietuose. Slidinėjimas vandens motociklais teikia daug džiaugsmo. Sėskite ant jų ir atraskite pakrantės urvus bei uolas.
 • Pasiplaukiojimas vandens motociklais: Būsite pritvirtinti prie parašiuto, kurį varo valtis, kol pakilsite į orą. Jausitės tarsi racka, skrendanti virš pietinės Tenerifės jūros.
 • Banana Boat ir Fly Fish: dvi neįtikėtinos pripučiamos valtys, kuriomis plaukdami patirsite nepakartojamų emocijų.

Eksursijos po salą

tenerifės dienos kelionė teide masca icod garachico

Nepraleiskite progos patyrinėti Tenerifę ir pažinti jos paslaptis. Siūlome įvairias bendras ir privačias ekskursijas, kurių metu aplankysite įdomiausias salos turistines vietas. Viršuje esančiame meniu rasite ekskursijas, kurių metu galėsite aplankyti Teidės nacionalinį parką, pasivaikščioti po Tenerifės kalnus, pasivaikščioti po jos simbolinius kaimelius ir aplankyti svarbiausius miestus. Ekskursijų metu galėsite susipažinti su kiekvienos vietovės istorija ir kultūra su savo darbui atsidavusiais gidais ekspertais. Be to, turėsite galimybę paragauti kanarietiškų skonių ir patekti į privačias vietas. To negalėtumėte padaryti savarankiškai, todėl viską palikite mūsų rankose.

Potyrių sportas

Jei atvykstate į Tenerifę ieškodami nuotykių, čia jų rasite. Pasiruoškite jaudinantiems potyriams ore ir ant žemės.

Quad Safari Tenerifė15.min

 • Kvadraciklų safaris: Mėgaukitės nepamirštamais nuotykiais važiuodami keturračiu, tereikia būti vyresniems nei 18 metų ir pateikti vairuotojo pažymėjimą. Keturračiu leidžiama važiuoti vyresniems nei 8 metų vaikams. Jis važiuoja sudėtingomis trasomis su stačiais šlaitais, akmenimis ir bauginančiais posūkiais.
 • Važinėjimasis džipais ir bagiais: linksmybės nesibaigia, lipkite ant šių neįtikėtinų mašinų, kupinų linksmybių ir adrenalino.
 • skrydžiai parasparniais:skriskite virš kalnuotų Pietų Tenerifės kraštovaizdžių, pasijuskite kaip paukštis ir atraskite salą iš kitos perspektyvos. Rekomenduojame šuolius parasparniu romantiškam pasimatymui, paliksite savo merginą be žado ir dar labiau jus įsimylės.

Žygiai pėsčiomis

Privati ekskursija į Teidę (7)

Atraskite laukinę Tenerifės pusę su įvairiomis galimybėmis pasimėgauti gamta. Vienas populiariausių maršrutų – kopimas į Teidės viršūnę, esančią El Teidės nacionaliniame parke, apsuptą medžių, vulkaninio kraštovaizdžio ir gaivaus vėjo. Turėsite galimybę praleisti naktį parke ir pasimėgauti gražiausiu pasaulyje giedru naktiniu dangumi. Vilafloras – tai nuostabus kaimelis ugnikalnių peizažų apsuptyje, pasivaikščiokite ir nusifotografuokite jo lunariniame kraštovaizdyje ir papasakokite draugams, kad nukeliavote į kitą planetą. Taip pat leiskitės į žygį Barranco del Inferno Kosta Adechėje – tai sudėtingesnis maršrutas, tačiau jo pabaigoje laukia nuostabus krioklys, atlygis už pastangas.

Žvaigždžių turizmas

Teidė naktį Tenerifėje (4)

Teidės nacionaliniame parke yra astronomijos stotis, kurioje galima stebėti Saulę ir kitas kosmoso žvaigždes. Tai viena geriausių vietų pasaulyje stebėti žvaigždes, nes čia yra giedras dangus, iš kurio galima pamatyti net 83 žvaigždynus. Naktinės ekskursijos į Teidę suteikia galimybę grožėtis kosmoso neaprėpiamumu pro galingus observatorijos teleskopus .

Visus šiame tekste išvardytus užsiėmimus ir pramogas pietinėje Tenerifės dalyje galite rasti mūsų interneto svetainėje, tiesiog parašykite mums ir rezervuokite bilietus. Paliekame savo „WhatsApp” jūsų paslaugoms, todėl galite mums parašyti, kada panorėję. Patikėkite mums, kad nuvešime jus į Tenerifę ir leisime mėgautis jos žavesiu. Dėl ilgametės patirties, kurią turime šiame sektoriuje, žinome, ko reikia mūsų klientams ir kaip jiems įtikti.

Užsisakykite per WhatsApp

Ekskursijos po salas į Pietų Tenerifė

Kelionės laivu į Pietų Tenerifė

Keturračių motociklų safaris į Pietų Tenerifė

Rekomenduojami dalykai į Pietų Tenerifė

Teminiai parkai į Pietų Tenerifė

Valčių čarteriai į Pietų Tenerifė

Vandens sportas į Pietų Tenerifė

Žvejybos chartijos į Pietų Tenerifė

Užsisakykite per WhatsApp

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai: