Pirmasis leidimas: 27 kovo, 2024 |

Teminiai parkai į Pietų Tenerifė
Vandens ir pramogų parkai Tenerifės pietuose

Šiame vadove sužinosite, ką siūlo Pietų Tenerifės vandens ir pramogų parkai. Sužinokite, kodėl turėtumėte juos aplankyti ir kaip įsigyti bilietus. Visas toliau pateikiamas pramogas galite rasti mūsų svetainėje. Rašykite į mūsų „WhatsApp”, kai tik norite, mes galime paaiškinti jūsų abejones ir atlikti rezervacijas.

Juodosios Tenerifės teminiai parkai, gamta, zoologijos sodai ir gyvūnų pasirodymai

Nusiveskite savo šeimą, o ypač vaikus, į teminius parkus Pietų Tenerifėje ir praleiskite puikias dienas gamtos ir gyvūnų apsuptyje. Tai puiki proga pakvėpuoti grynu oru, pabendrauti ir sustiprinti šeimos ryšius pasaulyje, kurį vis labiau blaško technologijos. Visus šiame sąraše esančius pramogų parkus rasite mūsų svetainėje, norėdami gauti bilietus, rašykite mums „WhatsApp”.

Atraskite laukinę gamtą Džiunglių parke

Džiunglių parkas Tenerifėje (4)

Apsilankykite Džiunglių parke Tenerifės pietuose ir patirkite nepakartojamą sąlytį su laukiniu pasauliu. Tai nuostabus džiunglių parkas su medžiais, kriokliais, upeliais, stebuklingais takais ir kabančiais tilteliais. Čia laimingai ir darniai gyvena daugiau nei 500 skirtingų rūšių gyvūnų. Viena iš pagrindinių parko atrakcijų – plėšriųjų paukščių šou, atliekantys triukus ore ir demonstruojantys savo sumanumą bei galią.

Sužinokite apie rūšių išsaugojimą beždžionių parke

Beždžionių parkas Tenerifės pietuose

Beždžionių parkas skirtas nykstančių gyvūnų apsaugai ir yra natūralus prieglobstis beždžionėms, gyvenančioms visiškoje laisvėje. Stebėkite, kaip jos klaidžioja po medžius ir vizgina uodegas. Priartėkite prie jų, kad galėtumėte nusifotografuoti ir padovanoti jiems vaisių. Čia rasite įvairių rūšių ir dydžių beždžionių, žaismingų ir besidžiaugiančių lankytojais. Parke taip pat gyvena kiti primatai, paukščiai ir ropliai.

Jodinėjimas kupranugariais Kupranugarių parke

kupranugarių parkas tenerifės pietuose

Praleiskite nepamirštamą dieną šiame ramiame zoologijos sode, kuriame vyrauja draugiška atmosfera. Grožėkitės su meile ir atsidavimu auginamomis gražuolėmis papūgomis, vištomis, antimis, asilais, avimis ir ožkomis. Jei su jumis yra vaikų, pasinaudokite proga parodyti jiems gyvūnų gyvenimo žavesį. Parko žvaigždės – kupranugariai, kurių kiekvienas turi savo vardą ir ypatingą istoriją. Galite saugiai jodinėti kumele 30 minučių . Toliau rasite išsamią informaciją apie šį ir kitus parkus, kad galėtumėte sužinoti jų ypatybes ir rezervuoti vietas.

Žaidimai vandenyje pietų Tenerifės vandens parkuose

Siam Park, Pietų Tenerifės vandens parkas

Pateikiame geriausių vandens parkų Pietų Tenerifėje sąrašą, kuriuose galėsite atsigaivinti, pasimėgauti saule, nusileisti nuo kalnelių, žaisti, plaukioti, pajusti adrenaliną ir dar daugiau. Ar esate pasiruošę?

Pasinerkite į linksmybes „Aqualand”

Pasiruoškite linksmybių ir pramogų kupinai dienai. Mėgaukitės delfinariumu ir neįtikėtinais atrakcionais, tokiais kaip Kamikaze, Super slalomas, Twisteris, Anakonda ir daug kitų. Įamžinkite nuotraukose tas džiaugsmo ir linksmybių kupinas akimirkas, kai leisitės į ekstremaliausius parko atrakcionus. Pas mus įsigykite „Aqualand” bilietus ir pasiimkite savo šeimą pasilinksminti ir atsigaivinti vandenyje.

Atgaivinkite pojūčius ir patirkite stiprių emocijų Siamo parke

Siamo parkas, vandens parkas Tenerifės pietuose

Mėgaukitės unikaliais atrakcionais šiame nuostabiame tailandietiško stiliaus parke, kuris yra didžiausias Europoje ir vienas geriausių pasaulyje. Gausite didelę adrenalino ir pramogų dozę jo neįtikėtinuose atrakcionuose visoms amžiaus grupėms, taip pat vietų poilsiui, parduotuvių, restoranų ir jūrų liūtų pasirodymų. Jos pramogos suskirstytos į tris kategorijas: šeimos, atsipalaidavimo ir adrenalino, o pastarosios gali sukelti stiprių emocijų.

  • Gigantiškoji banga yra didžiausia pasaulyje
  • Kamikadzių kalnelis yra aukščiausias ir greičiausias pasaulyje
  • Dirbtiniame paplūdimyje su tikru smėliu yra daugybė gultų, kuriuose galima atsipalaiduoti ir pailsėti
  • Singha Water Roller Co asterijoje yra keli krypties pasikeitimai, taip pat važiavimas į kalną ir nuo kalno didesniu nei 65 km/h greičiu
  • „The Tower of Power” leisitės žemyn 80 km/h greičiu, o pro akvariumą, pilną mantos spindulių ir ryklių, praplauksite žemyn.

Twink bilietas

Siūlome jums dvigubą bilietą, su kuriuo galėsite mėgautis dviem vandens parkais už ypatingą kainą. Pirmasis – tai Siamo parkas Tenerifės pietuose, apie kurį jums jau pasakojome ir žinome, kad norite jį aplankyti. Antrasis yra Loro Parque, esantis kitoje salos pusėje. Šiame nuostabiame parke gyvena didžiausia pasaulyje papūgų koncentracija, kurios rengia linksmus pasirodymus lankytojams linksminti. Parke taip pat gyvena kitų rūšių žinduolių, roplių, paukščių, beždžionių, kačių ir vandens gyvūnų. Sakoma, kad tai vienas geriausių zoologijos sodų planetoje.

Jei norite įsigyti „Twin Ticket” arba bet kurį kitą bilietą į vandens ir pramogų parkus Tenerifės pietuose, parašykite mums dabar mūsų „WhatsApp”. Mums malonu padėti jums mėgautis sensacingais nuotykiais per atostogas. Kiekvienos veiklos pabaigoje taip pat rasite kontaktinę formą, per kurią galite atlikti rezervaciją.

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai: