Ekskursijos katamaranu Tenerifėje

Ekskursijos katamaranu Tenerifėje

Guide

Ekskursijos katamaranu Tenerifėje – tai geriausia galimybė pasimėgauti vandenynu, pamatyti banginius ir atsigaivinti turkio spalvos Atlanto vandenyse. Tai puiki proga atsikratyti streso ir pasiimti šeimą į kelionę prie jūros.

Šiame tekste pateikiame jums dažniausiai mūsų klientų pageidaujamus variantus pasivaikščioti prie jūros ir atsipalaiduoti. Pakvieskite draugus švęsti savo gimtadienio arba nustebinkite savo partnerį romantiška kelione, kurios jis niekada nepamirš. Mūsų laivai puikiai tinka švęsti ypatingas šventes, pavyzdžiui, mergvakarius, vestuvių metines, gimtadienius ir kt.

Su mūsų kelionėmis katamaranais Tenerifėje jus nuvešime į banginių ir delfinų pamėgtas vietas, kur yra didelė tikimybė juos pamatyti. Atminkite, kad Tenerifė yra viena geriausių vietų pasaulyje pamatyti delfinus ar banginius jų natūralioje aplinkoje. Dažniausiai sutinkami pilotuojamieji banginiai ir pilkieji delfinai, tačiau gali būti, kad jų kelionės per Tenerifę metu pasirodys ir kitos migruojančios rūšys. Jei labai pasiseks, galime pamatyti kašalotą, netikrąjį banginį-žudiką arba šiurkščiadugnį delfiną.

Rekomendacijos ekskursijoms katamaranu Tenerifėje

Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad norint užsitikrinti vietą pasirinktą dieną, ekskursijas reikėtų užsisakyti prieš kelias dienas. Kviečiame išsirinkus veiklą parašyti mums į mūsų „WhatsApp“ programą, kad galėtume rezervuoti vietą. Taip pat galite parašyti mums, kad pateiktume jums rekomendacijų, mes esame pasirengę jums padėti.

Daugumoje mūsų bendrų kelionių katamaranu siūlome pervežimą iš vietos, kurioje esate apsistoję, į svarbiausias Tenerifės turistines vietas, tokias kaip Kosta Adechė, Puerto Kolonas, Playa de las Americas ir net Puerto de la Krusas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai parašyti į mūsų „WhatsApp“ ir patikrinti pervežimo galimybes.

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra grupės, su kuria keliaujate, dydis, todėl patikrinkite kiekvieno katamarano talpumą. Jei keliaujate vienas arba su partneriu, galite užsisakyti vieną iš mūsų bendrų ekskursijų katamaranu.

Rekomenduojame rinktis maršrutus, į kuriuos įtrauktas apsilankymas Los Acantilados de los Gigantes. Jei atostogaujate Tenerifėje, privalote aplankyti milžinišką uolų sieną, saugančią jos vakarinę pakrantę. Daugybė laivų kasdien priplaukia prie uolų, kad pajustų jų magiją ir pasigrožėtų vaizdais. Čia taip pat rasite įspūdingą Maskos įlanką, į kurią galite nusileisti ir atsigaivinti jos vandenyse. Pasigrožėti Tenerife iš jūros – tikras malonumas, o kelionė katamaranu į Los Gigantes – geriausias būdas tai padaryti.

Ką galite veikti kelionės aplink įlanką metu

Galite degintis saulėje, kurios čia yra beveik ištisus metus. Jei pageidaujate, taip pat galite ilsėtis pavėsyje ir gėrėtis vandenyno, Tenerifės salos ir La Gomeros vaizdais.

Nuvešime jus pamatyti delfinų ir banginių natūralioje aplinkoje. Mėgaukitės jūros gyvūnų artumu, jų žaismingumu ir kerinčiais garsais. Pasidarykite gražių nuotraukų, kurias galėsite parsivežti namo. Vėliau galėsite gaiviai išsimaudyti ir paplaukioti įlankoje.

Išsinuomoję ilgesnes nei 4 valandų ekskursijas, galėsite aplankyti neįtikėtinas Los Gigantes uolas ir nuostabią Maskos įlanką. Gėrimai ir užkandžiai taip pat įskaičiuoti į kainą. Visos šios savybės būdingos beveik visoms veikloms, tačiau dėl konkrečios informacijos turėtumėte pasidomėti pasirinktos ekskursijos detalėmis.

Privačių katamaranų nuoma Tenerifėje

Bananapalmbay.com siūlome jums nuostabias ekskursijas, kurių metu plaukiosite po Atlanto vandenyną ir susipažinsite su Tenerifės jūriniu gyvenimu.

Privačios ekskursijos katamaranu su „Kalima

Tenerife - Boat Charter - (7).minKalima yra puikus katamaranas, kuriuo galima plaukioti po Atlanto vandenyną. Mėgaukitės šiuo nuostabiu 3 arba 5 valandų užsiėmimu, kad pamatytumėte banginius ir paplaukiotumėte įlankoje. Per 8 valandų kelionę aplankysite uolas ir didingą Maskos įlanką. Į ekskursiją įskaičiuoti užkandžiai ir gėrimai laive, už papildomą mokestį galima užsisakyti paelją.

Privati laivo nuoma su katamaranu „Kennex

catamaran tour in tenerife private and shared (9).minŠis katamaranas yra puikus ir puikiai tinka mėgautis saule ir jūra. Į ekskursiją įskaičiuoti gėrimai, maistas ir nardymo įranga. Jei užsisakysite 3 val. trukmės ekskursiją, nuvešime jus pamatyti delfinų ir banginių jų natūralioje aplinkoje, taip pat nuleisime inkarą jūroje, kad galėtumėte plaukioti ir nardyti. Taip pat suteikiame galimybę išsinuomoti laivą „Kennex“ 7 valandoms, kad galėtumėte aplankyti Los Gigantes uolas ir paplaukioti Maskos įlankoje. Transportas iš pietinės Tenerifės dalies papildomai kainuoja pagal pageidavimą.

Privati ekskursija katamaranu Edenas

Tenerife catamaran charter for 45 persons

Mūsų pasakiškas laivas „Eden“ yra stebuklas, jame telpa 45 žmonės ir jis puikiai tinka švęsti gimtadienius ir ypatingas datas. Kviečiame jus ir jūsų artimuosius 3 valandas mėgautis poilsiu, saule ir jūros oru. Galėsite stebėti banginius ir nuleisti inkarą gražioje įlankoje, kurioje galėsite plaukioti ir nardyti. Sumuštiniai ir gėrimai įskaičiuoti į laivo kainą. Galite atsinešti savo gėrimų ir užkandžių. Jei pageidaujate, už papildomą mokestį galite užsisakyti maisto ir suktinukų.

Bendros ekskursijos katamaranu Tenerifėje

Dabar, kai jau žinote privačias galimybes, pateikiame mūsų geriausių bendrų ekskursijų katamaranu iš Tenerifės sąrašą.

4,5 val. kelionė su „Royal Dolphin

royal delfin tenerife los gigantes (59)Laive „Royal Dolphin“ įrengti langai grindyse, pro kuriuos galime matyti po laivu praplaukiančius gyvūnus. Jame taip pat įrengtos galingos kameros, kurios fiksuoja jūros veiklą netoli laivo ir perduoda ją į denyje esančius televizorius.

Po stebėjimo vykstame apžiūrėti didingų Los Giganteso uolų. Ten galėsime pasiplaukioti krištolo skaidrumo Maskos įlankos vandenyje. Katamarane yra labai smagus dirbtinis krioklys, su kuriuo galima žaisti, kol laivas stovi ant inkaro. Į kainą įskaičiuoti užkandžiai, švediško stalo pietūs ir transportas iš pagrindinių pietinės Tenerifės turistinių centrų.

4,5 val. ekskursija po Tenerifės pietų įlanką su „Freebird

catamaran tour with freebird to los gigantesNuplauksime į vietas, kuriose tikėtina pamatyti banginius ir delfinus, ir turėsime daug laiko fotografuoti ir filmuoti. Taip pat nuvešime jus prie įspūdingų Los Giganteso uolų ir Maskos įlankos, kur galėsite atsigaivinti krištolo skaidrumo vandenyje. Į kainą įskaičiuoti pietūs ir gaivieji gėrimai.

Bendra ekskursija su katamaranu „Kalima“ 11 asmenų

Tenerife - Boat Charter - (6).minNuostabiuoju katamaranu „Kalima“ taip pat galima vykti į bendras ekskursijas. Mėgaukitės veikla už geriausią kainą ir plaukiokite įlanka su tokiu pat komfortu kaip privačioje ekskursijoje. Dalinkitės su draugais diena jūroje, kad pamatytumėte banginius ir pasimaudytumėte paplūdimyje. Į kainą įskaičiuoti gėrimai ir užkandžiai.

contact us

Rekomenduojame jums vieną iš šių ekskursijų katamaranu Tenerifėje dėl puikios patirties, kurią patirsite. Mūsų klientai būna sužavėti ir nori pakartoti šią veiklą. Labiausiai banginių stebėjimu Tenerifėje mėgaujasi vaikai, todėl ši ekskursija idealiai tinka visai šeimai. Taip pat dažnai aptarnaujame draugų ar darbo kolegų grupes, norinčias atsipalaiduoti ar atšvęsti ypatingas šventes. Pakvieskite savo partnerį pasimėgauti jūra arba atšvęskite su mumis savo mergvakarį. Laukiame jūsų mūsų „WhatsApp“, kad galėtume rezervuoti ir pateikti geriausias rekomendacijas.

Ekskursijos katamaranais į Tenerifė

Katamaranų frachtavimas į Tenerifė

Katamaranų nuoma į Tenerifė

Susiję straipsniai:

			 - Ką veikti Tenerifėje per Valentino dieną
Šiandien pateikiame jums geriausius pasiūlymus švęsti Valentino dieną Tenerifėje....
			Things to do in Callao Salvaje - Ką veikti Callao Salvaje
Šiame puslapyje rasite geriausius ir labiausiai rekomenduojamus dalykus, kuriuos verta...
			Safari with Kayak in Tenerife South (1) - Vandens sportas Los Kristianose
Šia proga norime pasidalyti išsamiu vandens sporto šakų Los Kristijane sąrašu....
			catamaran tour in tenerife private and shared (11).min - Privačios ekskursijos ir katamaranų frachtavimas Puerto Kolone
Jei atostogaujate Puerto Kolone ir ieškote rekomendacijų dėl privačių katamaranų...
			Black friday Tenerife - 10 % nuolaida „juodajam penktadieniui“ Tenerifėje
Artėjant juodajam penktadieniui Tenerifėje visi išprotėjame. Tai diena, kai...
			Things to do in Costa Adeje - Ką veikti Kosta Adechėje
Ketinate praleisti atostogas Kosta Adechėje ir ieškote, ką veikti? Tuomet patekote į...
			Full HD - dolphin-doing-acrobatics - Delfinų ir banginių stebėjimas iš Los Kristianoso
Banginių ir delfinų stebėjimas iš Los Kristianos Tenerifėje yra viena iš labiausiai...
			Things to do in Puerto de la Cruz - Ką veikti Puerto de la Cruz mieste
Šiame įraše pateiksime išsamų gidą, ką nuveikti Puerto de la Cruz mieste. Siūlome...
			Things to do in Tenerife North and South - Ką veikti Tenerifėje
Šiame įraše norime parodyti, ką veikti Tenerifėje per atostogas. Tenerifėje,...
			Father day - tenerife - Ką veikti Tenerifėje Tėvo dienos proga
Šiandien norime pateikti geriausius patarimus, kaip švęsti Tėvo dieną Tenerifėje,...

Playas en Tenerifė

			Playa Jardin Beach in Puerto de la Cruz - Playa Jardin paplūdimys
Tai miesto paplūdimys, labai populiarus Tenerifės regione, sulaukiantis daug...
			Playa Troya - Costa Adeje Beach (5) - Playa de Troya paplūdimys
Playa de Troya I ir II – tai du paplūdimiai Kosta Adechėje. Čia rasite visas...
			 - Playa de las vistas Paplūdimys
Playa de las Vistas, dar vadinamas Las Vistas paplūdimiu, yra labai patrauklus...
			Playa los gigantes tenerife - Playa de Los Gigantes paplūdimys
Šis paplūdimys, dar vadinamas Playa los Guios, yra gražus, gamtos apdovanotas...
			Playa de Fañabe - Playa Fañabé paplūdimys
Playa Fañabé yra nuostabus šviesaus smėlio paplūdimys, kuriame siūloma puiki...
			el bollullo tenerife puerto cruz.min - Playa de Bollullo paplūdimys
Tai nuostabus Tenerifės paplūdimys, kuris vis dar nežinomas daugeliui turistų, todėl...
			Playa Puerto Santiago.min - Playa de Puerto Santiago Paplūdimys
Tai miesto paplūdimys, esantis Puerto Santjago krantinėje ir promenadoje. Jame...
			Playa del Camison - Playa de las Americas - Playa del Camison paplūdimys
Tai puikus miesto paplūdimys, kuriame galima degintis ir mėgautis Tenerifės jūra....
			Playa del Duque Costa Adeje Holiday Resort - Playa del Duque Paplūdimys
Tai Kosta Adechėje esantis miesto paplūdimys, kuriame rasite viską, ko reikia...