Pirmizrāde: 10 novembris, 2022 |

Ekskursijas ar katamarānu Tenerifē

Ekskursijas ar katamarānu Tenerifē ir labākais veids, kā izbaudīt okeānu, apskatīt vaļveidīgos un atvēsināties Atlantijas okeāna tirkīza ūdeņos. Šī ir lieliska iespēja atbrīvoties no stresa un doties ar ģimeni jūras ceļojumā.

Šajā tekstā iepazīstinām jūs ar mūsu klientu pieprasītākajām iespējām doties pastaigā pie jūras un atpūsties. Uzaiciniet draugus nosvinēt savu dzimšanas dienu vai pārsteidziet savu partneri ar romantisku ceļojumu, ko viņš vai viņa nekad neaizmirsīs. Mūsu laivas ir ideāli piemērotas, lai svinētu īpašus notikumus, piemēram, vecpuišu ballītes, kāzu gadadienas, dzimšanas dienas un citus.

Ar mūsu katamarānu braucieniem Tenerifē mēs aizvedīsim jūs uz vaļu un delfīnu iecienītākajām vietām, kur ir liela varbūtība tos redzēt. Atcerieties, ka Tenerife ir viena no labākajām vietām pasaulē, kur redzēt delfīnus un vaļus to dabiskajā vidē. Visbiežāk sastopamie ir loču vaļi un plīvuru delfīni, taču ir iespējams, ka to šķērsošanas laikā Tenerifē var parādīties arī citas migrējošās sugas. Ja mums ļoti paveiksies, mēs varam ieraudzīt kašalotu, viltus killer vaļu vai raibzobu delfīnu.

Ieteikumi ekskursijām ar katamarānu Tenerifē

Vispirms jāņem vērā, ka jums vajadzētu rezervēt biļetes vairākas dienas iepriekš, lai nodrošinātu vietu izvēlētajā datumā. Aicinām jūs uzrakstīt mums uz mūsu WhatsApp, tiklīdz esat izvēlējies kādu aktivitāti, lai veiktu rezervāciju. Jūs varat arī rakstīt mums, lai mēs jums sniegtu ieteikumus, mēs esam šeit, lai jums palīdzētu.

Lielākā daļa mūsu kopīgo braucienu ar katamarānu piedāvā transportu no jūsu apmešanās vietas uz svarīgākajiem tūrisma objektiem Tenerifē, piemēram, Costa Adeje, Puerto Colon, Playa de las Americas un pat Puerto de la Cruz. Viss, kas jums jādara, ir uzrakstīt uz mūsu WhatsApp, lai pārbaudītu transfēra pieejamību.

Vēl viens punkts, kas jāņem vērā, ir grupas lielums, ar kuru ceļojat, tāpēc pārbaudiet katra katamarāna ietilpību. Ja ceļojat viens vai kopā ar partneri, varat rezervēt kādu no mūsu kopīgajām ekskursijām ar katamarānu.

Mēs iesakām izvēlēties maršrutus, kuros iekļauts Los Acantilados de los Gigantes apmeklējums. Ja esat devies atvaļinājumā uz Tenerifi, jums noteikti jāapmeklē šī milzīgā klinšu siena, kas aizsargā tās rietumu piekrasti. Daudzas laivas katru dienu tuvojas klintīm, lai sajustu to burvību un izbaudītu skatus. Šeit atradīsiet arī iespaidīgo Maskas līci, kur var nobraukt, lai atvēsinātos tā ūdeņos. Ir patiess prieks izbaudīt Tenerifi no jūras, un brauciens ar katamarānu uz Los Gigantes ir labākais veids, kā to izdarīt.

Ko jūs varat darīt brauciena laikā ap līci

Jūs varat sauļoties saulē, kas ir pieejama gandrīz visu gadu. Ja vēlaties, varat arī atpūsties ēnā un baudīt skatu uz okeānu, Tenerifes salu un La Gomeru.

Mēs jūs aizvedīsim apskatīt delfīnus un vaļus to dabiskajā vidē. Izbaudiet jūras dzīvnieku tuvumu, viņu rotaļīgumu un burvīgās skaņas. Uzņemiet skaistas bildes, ko paņemt līdzi uz mājām. Pēc tam jūs varēsiet atsvaidzinoši nopeldēties un nopeldēties līcī.

Ja iznomāsiet ekskursijas, kas ilgākas par 4 stundām, jūs varēsiet apmeklēt neticamās Los Gigantes klintis un skaisto Maskas līci. Ekskursijā ir iekļauti arī dzērieni un uzkodas. Visas šīs iespējas ir kopīgas gandrīz visām ekskursijām, tomēr, lai uzzinātu sīkāku informāciju, jums jāiepazīstas ar izvēlētās ekskursijas informāciju.

Privāts katamarānu čarteris Tenerifē

Bananapalmbay.com mēs piedāvājam jums lieliskas ekskursijas, lai izbrauktu Atlantijas okeānu un iepazītu Tenerifes jūras dzīvi.

Privāti katamarānu braucieni ar Kalima

Tenerife - Boat Charter - (7).min
Kalima ir lielisks katamarāns, ar kuru izbraukt Atlantijas okeānu. Izbaudiet šo pārsteidzošo 3 vai 5 stundu aktivitāti, lai redzētu vaļveidīgos un peldētos līcī. 8 stundu braucienā jūs apmeklēsiet klintis un majestātisko Maskas līci. Ekskursijā ir iekļautas uzkodas un dzērieni uz kuģa, paella ir pieejama pēc izvēles par papildu samaksu.

Privāta čartera brauciens ar katamarānu Kennex

catamaran tour in tenerife private and shared (9).minŠis katamarāns ir lielisks un lieliski piemērots saules un jūras baudīšanai. Ekskursijā ir iekļauti dzērieni, ēdiens un snorkelēšanas aprīkojums. Ja jūs noīrējat 3 stundu ekskursiju, mēs jūs aizvedīsim apskatīt delfīnus un vaļus to dabiskajā vidē, un mēs noenkurosimies pie jūras, lai peldētos un snorkelētu. Mēs piedāvājam arī iespēju iznomāt Kennex uz 7 stundām, lai apmeklētu Los Gigantes klintis un peldētos Maskas līcī. Transports no Tenerifes dienvidu daļas ir par papildu samaksu pēc pieprasījuma.

Privāta ekskursija ar katamarānu Eden

Tenerife catamaran charter for 45 personsMūsu pasakainā laiva Eden ir brīnums, tajā ir vieta 45 personām, un tā ir ideāli piemērota dzimšanas dienu un īpašu datumu svinēšanai. Mēs aicinām jūs un jūsu tuviniekus izbaudīt 3 stundas atpūtas, saules un jūras vēsmas. Jūs varēsiet vērot vaļveidīgos un noenkuroties skaistā līcī peldēšanai un snorkelēšanai. Uz kuģa ir iekļautas sviestmaizes un dzērieni. Jūs varat ņemt līdzi savus dzērienus un uzkodas. Ja vēlaties, par papildu samaksu varat pasūtīt ēdienu un bulciņas.

Kopīgas ekskursijas ar katamarānu Tenerifē

Tagad, kad esat iepazinušies ar privātajām ekskursijām, piedāvājam mūsu labāko kopīgo ekskursiju sarakstu no Tenerifes.

4,5 stundu brauciens ar Royal Dolphin

royal delfin tenerife los gigantes (59)Royal Dolphin ir aprīkots ar logiem grīdā, kas ļauj mums vērot dzīvniekus, kuri iet zem laivas. Tajā ir arī jaudīgas kameras, kas fiksē jūras aktivitātes netālu no laivas un pārraida to uz televizoriem uz klāja.

Pēc delfīnu vērošanas mēs dodamies apskatīt majestātiskās Los Gigantes klintis. Tur mēs varam peldēties kristāldzidrajos Maskas līča ūdeņos. Katamarānā ir ļoti jautrs mākslīgais ūdenskritums, ar kuru var spēlēties, kamēr laiva ir noenkurota. Cenā ir iekļautas uzkodas, pusdienas bufetes veidā un transports no Tenerifes dienvidu daļas galvenajiem tūrisma centriem.

4,5 stundu ekskursija Tenerifes dienvidu līcī ar Freebird

catamaran tour with freebird to los gigantesMēs aizvedīsim jūs uz vietām, kur jūs, visticamāk, redzēsiet vaļus un delfīnus, atvēlot pietiekami daudz laika fotografēšanai un videoierakstu uzņemšanai. Mēs aizvedīsim jūs arī uz iespaidīgajām Los Gigantes klintīm un Maskas līci, lai atsvaidzinoši nopeldētos kristāldzidrajā ūdenī. Pusdienas un atspirdzinošie dzērieni ir iekļauti cenā.

Kopīga ekskursija ar katamarānu Kalima 11 personām

Tenerife - Boat Charter - (6).minPasakainais katamarāns Kalima ir pieejams arī kopīgām ekskursijām. Izbaudiet šo aktivitāti par labāko cenu un izbrauciet līci ar tādu pašu komfortu kā privātā ekskursijā. Kopīgi ar draugiem pavadiet dienu jūrā, lai redzētu vaļveidīgos un peldētos pludmalē. Dzērieni un uzkodas ir iekļautas cenā.

contact us

Mēs iesakām jums veikt kādu no šīm ekskursijām ar katamarānu Tenerifē, jo jūs gūsiet lielisku pieredzi. Mūsu klienti ir pārsteigti un vēlas atkārtot šo aktivitāti. Bērni ir tie, kam visvairāk patīk vērot vaļus Tenerifē, tāpēc šī ekskursija ir ideāli piemērota visai ģimenei. Bieži vien mēs apkalpojam arī draugu grupas vai darba kolēģus, kuri vēlas atbrīvoties no stresa vai svinēt īpašus notikumus. Uzaiciniet savu partneri izbaudīt jūru vai nosvinēt savu vecpuišu ballīti kopā ar mums. Mēs gaidām jūs mūsu WhatsApp, lai veiktu rezervāciju un sniegtu jums labākos ieteikumus.

Rezervējiet caur WhatsApp

Ekskursijas ar katamarānu vietnē Tenerife

Katamarānu čarteri vietnē Tenerife

Katamarānu noma vietnē Tenerife

Rezervējiet caur WhatsApp

Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: