Výlety katamaránom na Tenerife

Výlety katamaránom na Tenerife

Guide

Výlety katamaránom na Tenerife sú najlepšou možnosťou, ako si vychutnať oceán, pozorovať veľryby a ochladiť sa v tyrkysových vodách Atlantiku. Je to ideálna príležitosť, ako sa zbaviť stresu a vziať svoju rodinu na výlet k moru.

V tomto texte vám predstavíme najžiadanejšie možnosti našich klientov na prechádzku pri mori a oddych. Pozvite svojich priateľov na oslavu narodenín alebo prekvapte svojho partnera romantickým výletom, na ktorý nikdy nezabudne. Naše lode sú ideálne na oslavu výnimočných udalostí, ako sú rozlúčky so slobodou, výročia svadby, narodeniny a iné.

S našimi výletmi katamaránom na Tenerife vás vezmeme na miesta, ktoré preferujú veľryby a delfíny a kde je vysoká pravdepodobnosť ich pozorovania. Nezabudnite, že Tenerife je jedným z najlepších miest na svete na pozorovanie delfínov alebo veľrýb v ich prirodzenom prostredí. Najčastejšie sa vyskytujú veľryby pilotné a delfíny skákavé, ale je možné, že sa počas prechodu cez Tenerife objavia aj iné migrujúce druhy. Ak budeme mať veľké šťastie, môžeme vidieť vorvaňa, nepravú kosatku alebo delfína drsnozubého.

Odporúčania na výlety katamaránom na Tenerife

V prvom rade je potrebné zvážiť, že rezerváciu by ste si mali urobiť niekoľko dní vopred, aby ste si zabezpečili miesto vo vybranom termíne. Vyzývame vás, aby ste nám po výbere aktivity napísali na náš WhatsApp a urobili si rezerváciu. Môžete nám tiež napísať, aby sme vám dali nejaké odporúčania, sme tu, aby sme vám pomohli.

Väčšina našich spoločných výletov katamaránom ponúka prepravu z miesta, kde ste ubytovaní, do najdôležitejších turistických miest na Tenerife, ako sú Costa Adeje, Puerto Colon, Playa de las Americas a dokonca Puerto de la Cruz. Stačí, ak napíšete na náš WhatsApp a overíte si dostupnosť transferu.

Ďalším bodom, ktorý treba zvážiť, je veľkosť skupiny, s ktorou cestujete, preto si overte kapacitu každého katamaránu. Ak cestujete sami alebo s partnerom, môžete si rezervovať jeden z našich spoločných výletov katamaránom.

Odporúčame vám vybrať si trasy, ktoré zahŕňajú návštevu Los Acantilados de los Gigantes. Ak ste na dovolenke na Tenerife, musíte navštíviť obrovskú skalnú stenu, ktorá chráni jeho západné pobrežie. Každý deň sa k útesom približuje mnoho lodí, aby pocítili ich čaro a vychutnali si výhľad. Nájdete tu aj impozantnú zátoku Masca, kam sa môžete zísť schladiť do jej vôd. Je skutočným potešením vychutnávať si Tenerife z mora a výlet katamaránom do Los Gigantes je najlepším spôsobom, ako to urobiť.

Čo môžete robiť počas výletu okolo zálivu

Môžete sa opaľovať na slnku, ktoré je tu takmer po celý rok. Ak chcete, môžete si oddýchnuť aj v tieni a kochať sa výhľadom na oceán, ostrov Tenerife a La Gomeru.

Zoberieme vás na pozorovanie delfínov a veľrýb v ich prirodzenom prostredí. Vychutnajte si blízkosť morských živočíchov, ich hravosť a očarujúce zvuky. Urobte si krásne fotografie, ktoré si odnesiete domov. Potom sa môžete osviežiť kúpaním a šnorchlovaním v zátoke.

Ak si prenajmete výlety dlhšie ako 4 hodiny, môžete navštíviť neuveriteľné útesy Los Gigantes a krásnu zátoku Masca. V cene sú zahrnuté aj nápoje a občerstvenie. Všetky tieto prvky sú spoločné pre takmer všetky aktivity, avšak konkrétne informácie by ste mali nájsť v podrobnostiach vybraného výletu.

Súkromný prenájom katamaránu na Tenerife

Na stránke bananapalmbay.com vám ponúkame nádherné výlety, počas ktorých sa môžete plaviť Atlantikom a spoznávať morský život na Tenerife.

Súkromné výlety katamaránom s Kalimou

Tenerife - Boat Charter - (7).minKalima je skvelý katamarán na plavbu po Atlantiku. Vychutnajte si túto úžasnú 3 alebo 5 hodinovú aktivitu, počas ktorej uvidíte veľryby a zaplávate si v zálive. Počas 8 hodinového výletu navštívite útesy a majestátnu zátoku Masca. Výlet zahŕňa občerstvenie a nápoje na palube, paella je voliteľná za príplatok.

Súkromný prenájom lode s katamaránom Kennex

catamaran tour in tenerife private and shared (9).minTento katamarán je skvelý a ideálny na vychutnávanie slnka a mora. Prehliadka zahŕňa nápoje, jedlo a vybavenie na šnorchlovanie. Ak si prenajmete 3-hodinovú prehliadku, vezmeme vás pozrieť si delfíny a veľryby v ich prirodzenom prostredí a zakotvíme pri brehu na plávanie a šnorchlovanie. Ponúkame vám aj možnosť prenajať si loď Kennex na 7 hodín, aby ste mohli navštíviť útesy Los Gigantes a zaplávať si v zálive Masca. Doprava z južnej časti Tenerife je na požiadanie spoplatnená.

Súkromný výlet katamaránom Eden

Tenerife catamaran charter for 45 personsNaša rozprávková loď Eden je zázrak, má miesto pre 45 osôb a je ideálna na oslavu narodenín a výnimočných dátumov. Pozývame vás a vašich blízkych, aby ste si užili 3 hodiny oddychu, slnka a morského vánku. Budete môcť pozorovať veľryby a zakotviť v krásnej zátoke na kúpanie a šnorchlovanie. Sendviče a nápoje sú zahrnuté na palube. Môžete si priniesť vlastné nápoje a občerstvenie. Ak si želáte, za príplatok si môžete objednať jedlo a žemle.

Spoločné výlety katamaránom na Tenerife

Teraz, keď poznáte súkromné možnosti, tu je zoznam našich najlepších spoločných výletov katamaránom z Tenerife.

4,5-hodinový výlet s loďou Royal Dolphin

royal delfin tenerife los gigantes (59)Loď Royal Dolphin je vybavená oknami v podlahe, ktoré nám umožňujú vidieť zvieratá prechádzajúce pod loďou. Má tiež výkonné kamery, ktoré zaznamenávajú morskú aktivitu v blízkosti lode a prenášajú ju do televízorov na palube.

Po pozorovaní sa vydáme na obhliadku majestátnych útesov Los Gigantes. Tam sa môžeme kúpať v krištáľovo čistých vodách zálivu Masca. Katamarán má veľmi zábavný umelý vodopád, s ktorým sa môžete hrať, kým je loď ukotvená. V cene je zahrnuté občerstvenie, obed formou bufetu a doprava z hlavných turistických centier južnej časti Tenerife.

4,5-hodinový výlet po zálive Tenerife juh s Freebird

catamaran tour with freebird to los gigantesZoberieme vás na miesta, kde pravdepodobne uvidíte veľryby a delfíny, pričom budete mať dostatok času na fotografovanie a nahrávanie videí. Zoberieme vás aj k pôsobivým útesom Los Gigantes a do zátoky Masca, kde si môžete zaplávať v krištáľovo čistej vode. V cene je zahrnutý obed a osviežujúce nápoje.

Spoločný výlet s katamaránom Kalima pre 11 osôb

Tenerife - Boat Charter - (6).minRozprávkový katamarán Kalima je k dispozícii aj na spoločné výlety. Vychutnajte si aktivitu za najlepšiu cenu a plavte sa zátokou s rovnakým komfortom ako pri súkromnej prehliadke. Podeľte sa s priateľmi o deň na mori, aby ste videli veľryby a zaplávali si na pláži. Nápoje a občerstvenie sú zahrnuté v cene.

contact usOdporúčame vám absolvovať jeden z týchto výletov katamaránom na Tenerife, pretože prežijete skvelé zážitky. Naši klienti sú ohromení a chcú si túto aktivitu zopakovať. Pozorovanie veľrýb na Tenerife si najviac užívajú deti, takže je ideálne pre celú rodinu. Často sa u nás stretávame aj so skupinami priateľov alebo kolegov z práce, ktorí sa chcú zbaviť stresu alebo osláviť výnimočné udalosti. Pozvite svojho partnera, aby si s nami vychutnal more alebo oslávil svoju rozlúčku so slobodou. Čakáme na vás na našom WhatsApp, aby sme vám urobili rezerváciu a dali vám tie najlepšie odporúčania.

Prenájom katamaránov na Tenerife

Výlety katamaránom na Tenerife

Súvisiace články:

			 - Čo robiť na Tenerife na Valentína
Dnes vám predstavíme najlepšie návrhy na oslavu Valentína na Tenerife. Oslavuje sa...
			Things to do in Callao Salvaje - Čo robiť v Callao Salvaje
Na tejto stránke nájdete najlepšie a najodporúčanejšie veci, ktoré môžete robiť...
			Safari with Kayak in Tenerife South (1) - Vodné športy v Los Cristianos
Pri tejto príležitosti sa s vami chceme podeliť o kompletný zoznam vodných športov...
			catamaran tour in tenerife private and shared (11).min - Súkromné výlety a prenájom katamaránov v Puerto Colon
Ak ste na dovolenke v Puerto Colon a hľadáte odporúčania na súkromné katamarány na...
			Black friday Tenerife - 10% zľava na Čierny piatok na Tenerife
Keď sa na Tenerife blíži Čierny piatok, všetci sa zbláznime. Je to deň, keď sa...
			Things to do in Costa Adeje - Čo robiť v Costa Adeje
Chystáte sa stráviť dovolenku v Costa Adeje a hľadáte, čo robiť? Potom ste na...
			Tenerife - Boat Charter - (6).min - Výlety katamaránom v Los Cristianos
Objavte krásy Atlantiku s našimi výletmi katamaránom v Los Cristianos. Naša...
			Things to do in Puerto de la Cruz - Čo robiť v Puerto de la Cruz
V tomto príspevku vám ukážeme kompletného sprievodcu, čo robiť v Puerto de la...
			Things to do in Tenerife North and South - Čo robiť na Tenerife
V tomto príspevku vám chceme ukázať, čo všetko môžete robiť na Tenerife počas...
			Father day - tenerife - Čo robiť na Tenerife na Deň otcov
Dnes vám chceme dať tie najlepšie tipy na oslavu Dňa otcov na Tenerife, pretože otec...

Pláže v Tenerife

			Playa los gigantes tenerife - Playa de Los Gigantes Pláž
Je známa aj ako Playa los Guios a je to krásna pláž obdarená prírodou. Je ideálna...
			Playa Troya - Costa Adeje Beach (5) - Playa de Troya Pláž
Playa de Troya I a II sú dve pláže v Costa Adeje. Nájdete tu všetky radovánky s...
			 - Playa de las vistas Pláž
Playa de las Vistas, známa aj ako pláž Las Vistas, je veľmi atraktívna pláž pre...
			Playa del Duque Costa Adeje Holiday Resort - Playa del Duque Pláž
Je to mestská pláž v Costa Adeje, ktorá ponúka všetko, čo potrebujete na...
			el bollullo tenerife puerto cruz.min - Playa de Bollullo Pláž
Je to nádherná pláž na Tenerife, ktorá je pre mnohých turistov stále neznáma,...
			Playa de Fañabe - Playa de Fañabé Pláž
Playa Fañabé je nádherná svetlá piesočnatá pláž s úžasnými rekreačnými...
			Playa del Camison - Playa de las Americas - Playa del Camison Pláž
Je to skvelá mestská pláž na opaľovanie a vychutnávanie si tenerifského mora....
			Playa Puerto Santiago.min - Playa de Puerto Santiago Pláž
Je to mestská pláž, ktorá sa nachádza na nábreží a promenáde v Puerto Santiago....
			Playa Jardin Beach in Puerto de la Cruz - Playa Jardin Pláž
Je to mestská pláž, veľmi obľúbená v oblasti Tenerife, na ktorú prichádza...