Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Výlety so sprievodcom na Costa Adeje
Prehliadky a výlety so sprievodcom z Costa Adeje

Ste v Costa Adeje a chcete vidieť zvyšok Tenerife? V tomto texte nájdete kompletného sprievodcu prehliadkami a výletmi z Costa Adeje, ktoré si môžete rezervovať na našej webovej stránke. Ak si želáte navrhnúť konkrétnu trasu, môžeme sa prispôsobiť vašim požiadavkám. Naším poslaním je uspokojiť našich klientov a my veľmi dobre vieme, ako to urobiť. Neváhajte a napíšte nám na náš WhatsApp, aby sme vám poskytli niekoľko návrhov a rezervovali vaše ďalšie výlety so sprievodcom na Tenerife.

Vlastnosti prehliadok a výletov so sprievodcom z Costa Adeje

Playa Troya - pláž Costa Adeje (11)
Máme pre vás fantastické výlety a exkurzie, počas ktorých uvidíte najzaujímavejšie miesta na Tenerife. Ponúkame výlety s profesionálnymi sprievodcami, ktorí vám poskytnú nezabudnuteľné zážitky. Naši sprievodcovia veľmi dobre poznajú každé miesto na Tenerife a jeho históriu, povedia vám veľa anekdot, aby ste sa dobre zabavili a užili si to.

Ponúkame aj súkromné výlety, počas ktorých spoznáte ostrov exkluzívnym spôsobom. Počas prehliadky zabudnite na davy ľudí a spoločnosť cudzích ľudí. Pri našich súkromných exkurziách ste to len vy a vaša skupina hostí. Takto si môžete vybrať aj miesta, ktoré navštívite. Napíšte nám na WhatsApp a navrhnite novú trasu po Tenerife podľa vašich preferencií a preferencií vašich priateľov.

Tu je niekoľko návrhov miest, ktoré môžete navštíviť, a aktivít, ktoré sú k dispozícii pri našich prehliadkach a výletoch so sprievodcom z Costa Adeje.

Výlety so sprievodcom do Národného parku Teide

Súkromná exkurzia do Teide (7)
Zoberieme vás na návštevu veľkej hory Teide a jej pôsobivej sopečnej krajiny. Objednajte si naše prehliadky s odborníkom na túto oblasť a spoznajte najzaujímavejšie detaily parku a jeho zaujímavých miest.

Ponúkame aj prehliadky so sprievodcom, počas ktorých môžete navštíviť Teide v noci a vychutnať si nočnú oblohu. V tejto oblasti sa nachádza veľké astronomické observatórium s výkonnými ďalekohľadmi, ktoré umožňujú skúmať vesmír a vychutnávať si jeho zázraky.

Vyhliadky so sprievodcom do symbolických dedín Tenerife

Garachico tenerife air view.min
Objednajte si autobusový zájazd a navštívte Garachico, Icod de los Vinos a krásnu dedinku Masca. Každé z týchto miest ponúka jedinečnú a medzi návštevníkmi cennú atrakciu.

Túry po mestách Tenerife

La Laguna - Tenerife sever (4).min
Zavedieme vás do Santa Cruz de Tenerife a San Cristóbal de la Laguna. V oboch mestách môžete vidieť kontrast medzi ich tradičnou architektúrou a modernými stavbami z minulého storočia. Prejdite sa ulicami, ochutnajte kanárske chute a vyberte si suveníry, ktoré si môžete vziať domov.

Ochutnajte vína z Tenerife

ochutnávka vín na tenerfe (3)
Vďaka našim prehliadkam a výletom so sprievodcom z Costa Adeje môžete potešiť aj svoje chuťové bunky. Ponúkame prehliadky plantáží a niektorých vinárstiev na Tenerife, kde sa dostanete do kontaktu s prírodou a spoznáte proces výroby a ochutnávky vína.

Navštívte susedný ostrov La Gomera

VIP výlet La Gomera (9)
Môžete si tiež objednať exkurziu so sprievodcom z Tenerife na ostrov La Gomera. Presun po vode sa uskutočňuje trajektom. Po príchode na ostrov La Gomera vás prevedieme jeho uličkami, prírodnými scenériami a chutnou gastronómiou.

Výlety loďou z Costa Adeje

katamaránový výlet na tenerife súkromný a spoločný (10).min
Výlety loďou sú senzačné a môžete si ich objednať z Costa Adeje, kedykoľvek si budete priať. Vychutnajte si pokoj mora na palube v pohodlnej lodi. Ľahnite si na slnko, opáľte si pokožku alebo si jednoducho oddýchnite v tieni a doprajte si chvíľu relaxu. Väčšina výletov loďou ponúka jedlo, osviežujúce nápoje a občerstvenie. Na konci textu si pozrite dostupné výlety loďou z Costa Adeje a ich charakteristiku.

royal delfin tenerife los gigantes (59)
Výlety loďou z Costa Adeje zahŕňajú pozorovanie veľrýb v ich prirodzenom prostredí. Vody medzi Tenerife a susedným ostrovom La Gomera sú plné veľrýb, ktoré tu harmonicky spolunažívajú. Tieto priateľské morské živočíchy sú na lode zvyknuté, takže vás prídu pozdraviť bez strachu. Vezmite si so sebou fotoaparát, aby ste zachytili krásne fotografie a urobili niekoľko pekných videí ladného plávania delfínov a veľrýb.

Po pozorovaní loď zakotví v zátoke v zálive, aby ste sa mohli zísť dolu a schladiť sa. Vody Atlantiku sú krištáľovo čisté a veľmi príjemné. Využite príležitosť na plávanie a šnorchlovanie s korytnačkami a farebnými rybami.

Pomoc a doprava

Nezabudnite, že výlety a exkurzie z Costa Adeje so sprievodcom vám môžeme navrhnúť podľa vášho vkusu a preferencií. Všetky aktivity zahŕňajú dopravu s vyzdvihnutím a odvozom v Costa Adeje a hlavných turistických strediskách na juhu Tenerife. Napíšte nám teraz na WhatsApp a uveďte miesta, ktoré chcete navštíviť, veľkosť skupiny a vašu polohu. Je nám potešením byť vašou spoľahlivou spoločnosťou pri vychutnávaní si Tenerife a objavovaní jeho zaujímavých miest. Pokračujte v prehliadaní našej webovej stránky, nájdete tu všetky druhy aktivít na strávenie zábavnej dovolenky na Tenerife. Šťastnú dovolenku na ostrove žiarivého slnka!

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: