Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Prenájom lodí na Playa Paraiso
Výlety loďou na Playa Paraiso
Výlety loďou z Playa Paraíso

Výlety loďou z Playa Paraiso sú úžasné. V tomto texte vám povieme, čo môžete robiť počas výletov loďou po Atlantickom oceáne. Ako spoločnosť sa špecializujeme na poskytovanie turistických služieb pre nezabudnuteľnú dovolenku na Tenerife. Máme všetky lode na ostrove, takže vždy nájdete tú, ktorú hľadáte. Ak nás chcete kontaktovať, stačí napísať na náš WhatsApp, radi vám pomôžeme. S radosťou vám odpovieme na vaše otázky, dáme vám niekoľko návrhov a urobíme rezerváciu.

čo robiť počas výletov z Playa Paraiso?

charter lode z puerto de golf del sur (4).min-min

Playa Paraiso ponúka širokú škálu zábavných a zaujímavých aktivít, ktoré si môžete užiť počas dovolenky. Ak sa zdržiavate na tomto čarovnom mieste, dúfame, že si budete môcť vychutnať všetko, čo pre svojich návštevníkov ponúka. Okrem toho, že si môžete vychutnať jeho žiarivé pláže a zasnené zátoky, mali by ste sa vybrať na výlet loďou, aby ste sa naplnili energiou mora a skvele sa zabavili so svojimi blízkymi.

Lode, ktoré sú k dispozícii na plavbu po mori z Playa Paraíso:

  • Komfortné luxusné jachty s avantgardným dizajnom
  • Exkluzívne plachetnice s priateľskou atmosférou
  • Praktické a rýchle motorové člny
  • Priestorové katamarány s veľkou palubou na oslavy s priateľmi
  • Rybárske lode s moderným vybavením
  • A ešte oveľa viac

Pozorovanie veľrýb a delfínov v ich prirodzenom prostredí

Výlet katamaránom Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)

Ak ste ubytovaní na Playa Paraíso, musíte sa vybrať na výlet na more a hľadať veľryby a delfíny. Ubezpečujeme vás, že sa budete skvele baviť. Kontakt s morským životom je vznešený zážitok, na ktorý nikdy nezabudnete. Pozorovanie veľrýb a delfínov je jednou z najobľúbenejších aktivít turistov. Najmä deti milujú pozorovanie delfínov a veľrýb, ktoré sa približujú k lodi. Bežne sa tu vyskytujú vorvaňovce, kosatky, veľryby pilotné a delfíny skákavé, tak si tento zážitok vychutnajte!

Útesy obrov

Výlety loďou z Playa Paraíso

Slávne útesy Los Gigantes sú ďalšou prírodnou atrakciou, ktorá na vás čaká počas výletov loďou v Playa Paraiso. Tieto obrovské skaly sopečného pôvodu chránia pobrežie Tenerife ako hradby. Dnes stoja pevne a impozantne a vytvárajú magickú a podmanivú krajinu, ktorá každoročne priláka tisíce návštevníkov. Loď smeruje k úpätiu týchto obrovských skál, aby ste mohli pocítiť ich silu a vychutnať si krásu krajiny. Ponorená časť útesov je plná bohatého morského života, ktorý láka potápačov. Nasaďte si masku so šnorchlom a ponorte sa do fantastického sveta podmorskej krásy.

Spoločné výlety loďou z Playa Paraíso

royal delfin tenerife los gigantes (59)

Rezervujte si naše spoločné výlety loďou, aby ste si oddýchli a zbavili sa stresu. Nechajte morský vánok a čaro mora odplaviť vaše starosti. Využite výlet loďou na opaľovanie a pekne sa opáľte. Podeľte sa s priateľmi a smejte sa nahlas, veď o tom to celé je, byť šťastný a užívať si dobrodružstvo.

Verte nám, na palube lode vytvoríme dokonalú atmosféru na skvelý deň. Väčšina výletov loďou zahŕňa jedlo, občerstvenie a osviežujúce nápoje. Na konci textu nájdete podrobný zoznam všetkých aktivít spojených so spoločnou plavbou loďou, aby ste si mohli vybrať tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Napíšte nám na WhatsApp, ak si chcete urobiť rezerváciu alebo objasniť svoje pochybnosti.

Súkromný prenájom lode na exkluzívnu plavbu z Playa Paraíso

tenerife-plachtenie-loď-prenajímanie-biele-tenerife (5)

Pre exkluzívnejšie výlety vám ponúkame naše súkromné výlety loďou, pri ktorých sa budete plaviť zátokou sami so svojou skupinou hostí. Vezmite so sebou svojich blízkych priateľov, rodinu alebo obchodných partnerov a vychutnajte si radosť z mora.

Slávnostné podujatia

Naše súkromné výlety loďou sú ideálne na oslavu špeciálnych udalostí a dátumov, ako sú narodeniny alebo výročie svadby. Už mnoho rokov prenajímame súkromné lode na oslavy udalostí na palube. Poďte s nami oslavovať do rúk prvotriednej posádky. Naši klienti sú veľmi spokojní.

Týmto končíme nášho sprievodcu výletmi loďou v Playa Paraiso a dúfame, že počas svojho dobrodružstva zažijete krásne chvíle. Špecializujeme sa na prenájom lodí na plavbu po zálive a je nám potešením byť vaším partnerom na vašej dovolenke. Napíšte nám hneď teraz na WhatsApp alebo priebežne kontrolujte zoznam na konci, aby ste sa dozvedeli všetky alternatívy, ktoré sú k dispozícii na prenájom. Nezabudnite nám napísať niekoľko dní vopred, pretože vybavujeme veľa požiadaviek.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: