Súkromné výlety katamaránom a prenájom katamaránu v Los Cristianos

Súkromné výlety katamaránom a prenájom katamaránu v Los Cristianos

Guide

Prostredníctvom tohto záznamu vám predstavujeme to najlepšie zo súkromných katamaránových výletov v Los Cristianos, ktoré sú k dispozícii na našej webovej stránke. Vďaka tomu, že už 15 rokov robíme radosť našim zákazníkom, vám môžeme pomôcť nájsť aktivitu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim záujmom.

Ak ste v Los Cristianos, nenechajte si ujsť príležitosť plaviť sa Atlantickým oceánom. Prežite čarovné zážitky so svojimi priateľmi a rodinou. Ak máte záujem o viac informácií, kontaktujte nás priamo na našom WhatsApp a dozviete sa viac.

Súkromné výlety a prenájom katamaránov v Los Cristianos s Kennexom

catamaran-tour-in-tenerife-private-and-shared (9).min

Luxusný katamarán s kapacitou 11 cestujúcich.

  • Katamarán má sieť na ležanie a odpočinok v blízkosti vĺn
  • V cene je zahrnuté vybavenie na šnorchlovanie, nápoje na palube a jedlo
  • Voliteľná doprava za príplatok v oblastiach Tenerife juh

Prenájom na 3 alebo 4 hodiny na pozorovanie veľrýb a kúpanie v chladných vodách El Puertito de Adeje. Pri dlhších výletoch navštívte zátoky Los Acantilados a Masca na kúpanie a šnorchlovanie.

Súkromné katamaránové výlety Kalima pre 11 osôb

Tenerife - Boat Charter - (7).min

Plavte sa okolo južnej časti ostrova Tenerife s týmto skvelým výletom pre 11 osôb. Ponúkame vám priestranný katamarán s dĺžkou 36 stôp, komfort a pohodlie pre všetkých cestujúcich. V cene je zahrnuté víno a rožky. Voliteľne Paella.

Objednajte si 3 alebo 5 hodinový výlet, počas ktorého môžete navštíviť veľryby na Tenerife a potom si zaplávať pri pobreží. Počas 8-hodinového výletu sa dostanete do Los Acantilados de Los Gigantes a zátoky Masca.

Výlety katamaránom v Los Cristianos za delfínmi a plávaním s Edenom

Tenerife katamaran charter pre 45 osôb

Prenajmite si náš rozprávkový katamarán Eden pre skupiny 45 osôb.

  • Trvanie 3 hodiny
  • Pozorovanie veľrýb a veľrybárov
  • Zastávka na brehu na plávanie
  • Zastávka na brehu na plávanie
  • 1 sendvič na osobu
  • Sandviče
  • Osviežujúce nápoje na palube
  • Chlebové rolky a paella za príplatok
  • Panini a paella za príplatok
  • Vezmite si vlastné nápoje a občerstvenie
  • Vezmite si vlastné nápoje a občerstvenie

Čo môžete robiť počas súkromného výletu loďou

Po vyplávaní lode sa môžete pokojne opaľovať na palube, nezabudnite, že Tenerife sa väčšinu roka teší jasnému slnku. Poďte s nami v decembri privítať Nový rok na mori. Môžete si tiež oddýchnuť v tieni pri spoločných nápojoch s priateľmi.

Tu sú aktivity, ktoré si najviac užijete pri prenájme súkromného katamaránu v Los Cristianos:

Pozorovanie veľrýb a veľrybárov z Los Cristianos

Súkromné výlety katamaránom a prenájom katamaránu v Los Cristianos

So súkromným katamaránom sa dostaneme do vôd, ktoré navštevujú delfíny a veľryby na Tenerife. Je to zábavná aktivita pre každého, a najmä pre deti. Zdieľajte s morskými živočíchmi slobodu, vezmite si fotoaparát na fotografovanie a nahrávanie videí. Delfíny majú tú zvláštnosť, že pri prechádzaní vyžarujú nehu, prenášajú radosť a pokoj.

Môžete tiež absolvovať nádherné výlety motorovým člnom a vidieť rozkošné delfíny, ktoré sa voľne prechádzajú. Tento typ lode je špeciálne určený pre tých, ktorí chcú cítiť slobodu a vietor v tvári.

Návšteva útesov Los Gigantes

Výlet loďou na Tenerife do Los Gigantes

Atmosféra útesov Los Gigantes je úžasná. Tieto obrovské kamenné skaly sa na niektorých miestach týčia až do výšky 600 metrov. Keď tam budete, budete mať pocit, že ste ďaleko od všetkého, len more, skaly a vietor vám hladí tvár.

Najlepšie na tejto návšteve je, že sa môžeme ísť okúpať do lahodnej vody zálivu Masca na úpätí útesov. Príďte si s priateľmi zaplávať a podeliť sa o zábavné hry vo vode.

V tejto oblasti uvidíte rôzne plachetnice na Tenerife. Milovníkov prírody, ktorí sa túžia kúpať a schladiť v tyrkysových vodách Atlantiku, je tu veľa.

Oslavy špeciálnych udalostí a významných dátumov

Private Boat Party Tenerife

Pozývame vás na oslavu vašich narodenín a dôležitých osláv na palube majestátnej lode. Odporúčame vám našu modernú Astondoa 40, luxusnú jachtu s kapitánom v cene pre 12 osôb, s ktorou môžete osláviť každú príležitosť.

So súkromným prenájmom katamaránu v Los Cristianos môžete stráviť fantastický a exkluzívny deň na mori. Najlepšie na týchto aktivitách je, že sa nebudete musieť deliť s nikým iným, budete to len vy a vaši priatelia. Naši kapitáni majú veľké skúsenosti na mori a poskytnú vám nádherný zážitok. Napíšte nám hneď teraz do WhatsAppu, aby sme vám urobili rezerváciu, ak máte akékoľvek pochybnosti, čakáme na vás, aby sme vám pomohli so všetkým, čo potrebujete.

Prenájom katamaránov na Los Cristianos
Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články:
Pláže v Los Cristianos