Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Rybárske člny na Los Cristianos
Rybárske výlety na Los Cristianos
Súkromné a spoločné rybárske výlety z Los Cristianos

Los Cristianos ponúka mnoho možností, ako si užiť nezabudnuteľnú dovolenku. Ak ste vášnivými milovníkmi športového rybolovu, prečítajte si viac o našich rybárskych výletoch z Los Cristianos. Vychutnajte si výhľad na Tenerife a relaxujte pri osviežujúcich nápojoch, zatiaľ čo čakáte na veľkú rybu, ktorá sa chytí na návnadu.

Tenerife je oblasť bohatá na morský život, chytajte krásne tuniaky, morské ryby, mečúne, makrely a mnohé ďalšie. Rybárske výlety sú vhodné pre začiatočníkov aj profesionálov a ponúkame možnosť precvičiť si rôzne rybolovné techniky. Viac informácií o našich službách si vyžiadajte na našom WhatsApp, ktorý nájdete na tejto stránke. Pomôžeme vám s výberom najlepšej lode pre vás a dáme vám niekoľko odporúčaní pre lepší zážitok.

Rybárske výlety z Los Cristianos

Charter lodí a rybárskych lodí na Tenerife bez potreby licencie Prístav Las Galletas

Počas rybárskych výletov sa môžete opaľovať, relaxovať a zabudnúť na starosti. S veľkým šťastím vás prídu pozdraviť delfíny a veľryby, ktoré obývajú vody Tenerife. Je to jedinečný a senzačný zážitok. Vezmite si fotoaparát a urobte si krásne fotografie na zarámovanie.

Naše lode sú vybavené všetkým, čo na rybolov potrebujete, a majú prvotriednu posádku, ktorá vás bude sprevádzať pri love a podelí sa s vami o svoje rady. Sme špecialisti na prenájom všetkých typov lodí na Tenerife. Okrem toho nám naše dlhoročné skúsenosti dávajú možnosť poskytnúť vám prvotriedne služby, pretože veľmi dobre vieme, čo naši zákazníci potrebujú.

Na našej webovej stránke nájdete niekoľko rybárskych člnov s moderným vybavením a všetkým, čo potrebujete na lov veľkých rýb v mori na Tenerife. Verte nám, máme čln, ktorý potrebujete. Kontaktujte nás hneď teraz a uveďte typ lode, ktorú si chcete prenajať, požadovaný termín a dĺžku trvania výletu.

Spoločné rybárske výlety

Charter lodí a rybárskych plavidiel na Tenerife bez potreby licencie Prístav Las Galletas

Pri našich spoločných rybárskych výletoch pôjdete s ďalšími rybármi a budete sa deliť o pôžitok z tohto vzrušujúceho športu. Je to ideálna aktivita pre turistov a milovníkov prírody. Prejdite sa po mori a naučte sa nové techniky rybolovu. Na konci textu zanechávame zoznam aktivít, vstúpte, aby ste sa dozvedeli ich podrobnosti a urobili rezerváciu.

Súkromné rybárske výlety z Los Cristianos

Tenerife Lodný a rybársky charter bez potreby licencie Las Galletas Harbour

Ponúkame aj súkromné rybárske výlety s exkluzívnymi službami, len pre vás a vašu skupinu hostí. Výhodou tohto typu výletu je, že na ňom budete len vy a posádka. Je to ideálna možnosť pre tých, ktorí uprednostňujú súkromie a individuálne služby.

Súkromné lode sa prenajímajú s kapitánom, ale môžete si tiež prenajať rybárske lode bez kapitána na vlastnú jazdu. Vychutnajte si vzrušenie z plavby po oceáne vo svojom voľnom čase. Na jeden deň sa stanete kapitánom, čo je ešte lepší spôsob, ako si užiť dobrodružstvo. Ak si chcete prenajať súkromné lode, musíte mať viac ako 18 rokov a predložiť preukaz vodiča lode.

Napíšte nám teraz a rezervujte si ďalšie rybárske výlety na Tenerife. Naše aktivity sú skvelé na to, aby ste si užili Tenerife prostredníctvom športového rybolovu. Napíšte nám čo najskôr a rezervujte si miesto, nezabudnite, že Los Cristianos je turistická oblasť, takže aktivity sa rýchlo vypredajú. Ďakujeme, že ste si nás vybrali ako svoju lodnú spoločnosť na Tenerife. Máme všetky typy lodí, ktoré vyhovujú všetkým vkusom, vždy máme loď, ktorú hľadáte. Dúfame, že si užijete deň rybolovu z Los Cristianos a využijete všetky aktivity, ktoré toto krásne mesto ponúka svojim návštevníkom.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: