Autobusové výlety z Los Cristianos

Autobusové výlety z Los Cristianos

Guide

Vitajte v tomto článku, v ktorom vám povieme o našich autobusových výletoch z Los Cristianos na rôzne zaujímavé miesta na Tenerife. Pripravili sme pre vás cenné informácie. Zostaňte v tomto texte, aby ste sa dozvedeli, ktoré miesta musíte navštíviť, aby ste mohli povedať, že ste boli na Tenerife. Vieme, že chcete spoznať všetky miesta, preto vám pomôžeme spoznať to najlepšie z každého z nich, aby ste sa mohli rozhodnúť, ktoré z nich navštívite ako prvé a vybrať si, ktoré autobusové zájazdy si objednáte.

Ak máte akékoľvek otázky popri texte, môžete nám napísať priamo na náš WhatsApp, sme tu, aby sme vám pomohli. Máme dlhoročné skúsenosti s pomocou našim klientom pri výbere ich aktivít na ostrove. Rezerváciu si môžete urobiť aj týmto spôsobom.

Los Cristianos

Dúfame, že sa vám dovolenka na Tenerife bude páčiť. Neodchádzajte bez toho, aby ste navštívili naše pláže, zelené lesy, sopečnú krajinu, historické mestá a iné. Na našej webovej stránke nájdete aj rôzne možnosti, ako môžete preskúmať všetko, čo ostrov ponúka.

V Los Cristianos nájdete žiarivé a krásne pláže. Všetko, čo si chcete užiť pri mori, nájdete v tomto krásnom meste na juhu Tenerife. Los Cristianos je však viac ako len pláže, môžete si tu vychutnať aj rôzne možnosti trávenia voľného času, kultúrneho vyžitia a gastronómie. Teraz, keď ste si užili toto nádherné miesto, ste pripravení pokračovať v objavovaní ostrova. Tenerife má čarovné miesta, ktoré sa oplatí navštíviť. Naším zámerom v tomto texte je pomôcť vám zistiť, ktoré sú najlepšie miesta na Tenerife, aby ste si mohli vybrať a užiť si dovolenku naplno.

Sprievodca exkurziou na horu Teide

Súkromné exkurzie na Teide (2)

Pozývame vás spoznať Teide s najvyšším vrchom Španielska. Na konci tohto článku vám predstavujeme náš zoznam výletov so sprievodcom, počas ktorých spoznáte najzaujímavejšie miesta na Tenerife. Na spoznávanie Teide máme niekoľko možností. Vyberte si výlet so sprievodcom na Teide a Vilaflor a spoznajte najkrajšie scenérie ostrova. Ponúkame vám aj súkromnú návštevu Teide s profesionálnym sprievodcom, aby ste sa mohli osobitným spôsobom spojiť s parkom a dozvedieť sa všetko o jeho histórii a geologických vlastnostiach. Máme aj ďalšie výlety, ktoré vás zavedú do ďalších významných dedín na ostrove, ako je Garachico a dedina Masca. Ak túžite po pozorovaní hviezd, odporúčame vám výlety na Teide v noci, aby ste mohli pozorovať hviezdy vesmíru.

Národný park Teide by nemal chýbať vo vašom dovolenkovom itinerári na Tenerife. Spoznajte toto čarovné miesto s veľmi zvláštnou topografiou. Zaujímavosťou tohto parku je, že má podobné vlastnosti ako planéta Mars, takže akoby ste cestovali mimo tohto sveta. Okrem toho vám však poskytuje aj možnosť nahliadnuť do vesmíru vďaka vesmírnej stanici, ktorá sa tu nachádza. Príďte sa zoznámiť s vesmírnymi hviezdami, môžete si zblízka pozrieť hviezdy, povrch Mesiaca a slnečné búrky. Zázrak pred našimi očami a toto je najlepšie miesto, kde ho môžete vidieť. Nenechajte si ujsť západ slnka na Tenerife viditeľný z tohto parku, je vzrušujúci a veľmi príjemný. V noci hviezdy a pokojný pocit zjednotenia s vesmírom, ráno potom najinšpiratívnejší východ slnka, aký si len viete predstaviť. Celé predstavenie plné emócií a podnetov pre naše zmysly. Jednoducho dokonalé, nemôžete si to nechať ujsť. Nebojte sa výstupu, v parku nájdete lanovku, ktorá vás vyvezie až k astronomickej stanici. Príďte a objavte park a jeho tajomstvá. Nadýchajte sa čerstvého vzduchu a odneste si domov tie najkrajšie spomienky z dovolenky.

Sprievodca návštevou Vilaflor, Garachico a Masca

Masca Village - Masca Village - Tenerife (2)

Predstavujeme vám tieto nádherné dedinky na Tenerife s pôvabom a výnimočnou krásou. Pozývame vás spoznať dedinku Masca, krásne mestečko na juhu Tenerife. Je to chránená oblasť vďaka veľkej biodiverzite, ktorá sa tu nachádza. Dedinka Masca v sebe spája nádherné lesy, hory a útesy s typom tradičnej architektúry, ktoré jej dodávajú osobitnú podstatu. Nájdete tu malú dedinku s priateľskými ľuďmi, remeselnými obchodíkmi a niekoľkými miestami pre návštevníkov. Jednou z vecí, vďaka ktorým je táto dedina veľmi obľúbená, je roklina Masca, turistická trasa, ktorá vedie k pobrežiu. Upozorňujeme, že ide o náročný zostup, ktorý by mali absolvovať len ľudia s veľkou praxou a prípravou. Keď sa dostanete na dno, narazíte na záliv Masca, krásnu pláž s tmavým pieskom a krištáľovo čistou vodou, kde sa môžete osviežiť a zabudnúť na povinnosti každodenného života.

Garachico tenerife air view.min

Garachico je krásne severné mesto s bohatou históriou. Bolo najdôležitejším obchodným prístavom na ostrove, kým ho nezničila sopka. Dnes je to krásne mesto, ktoré si uchováva spomienky na toto prístavné dobrodružstvo a spája ich s novým životom plným umenia a historického dedičstva. Nájdete tu vyhliadku Garachico, vyvýšenú na ceste, odkiaľ môžete vidieť mesto a jeho krásny skalnatý výbežok pri pobreží.

Nezabudnite navštíviť Vilaflor, dedinku nachádzajúcu sa na privilegovanom mieste. Nachádza sa na najvyššom bode ostrova a ponúka jedinečný a osobitý typ krajiny. Pri prechádzke jej „mesačnou krajinou“ sa budete cítiť ako na Mesiaci. Môžete sa tu zoznámiť aj s historickými pamiatkami, ktoré reprezentujú kultúru Tenerife.

Autobusové jazdy modernými mestami Tenerife

Máme pre vás pripravenú exkurziu do hlavného mesta ostrova a mesta La Laguna. S týmto autobusovým zájazdom na Tenerife vás zavedieme aj do Taganany, krásnej vidieckej dediny v Anage.

Anaga Tenerife

Santa Cruz de Tenerife je hlavným mestom Tenerife a je miestom, ktoré musíte vidieť, najmä staré mesto. Uvidíte tu množstvo významných koloniálnych domov a kostolov. Nájdete tu však aj veľa modernej zástavby, ktorá kontrastuje s historickými budovami, a je to krásne mesto, do ktorého prichádza aj veľa výletných lodí, čo z neho robí veľmi dôležitú turistickú destináciu.

Santa Cruz de Tenerife Shopping

La Laguna je nádherné mesto vyhlásené za svetové dedičstvo vďaka svojmu umeleckému, kultúrnemu a historickému bohatstvu. Nachádza sa tu prvá univerzita na Kanárskych ostrovoch, ktorá stále funguje a prináša do mesta mladistvý, svieži vzduch.

Po návšteve týchto krásnych miest vás zavedieme do vidieckeho parku Anaga na severe Tenerife. Spolu s parkom Teide je to jedno z najzvláštnejších prírodných prostredí na ostrove. Pozývame vás na prechádzku po jeho chodníkoch a cestách. Vychutnajte si život z výšky, medzi zelenými lesmi a večnou hmlou. Spoznajte jeho dedinky a rajské pláže na úpätí roklín. V rámci parku sa nachádzajú rôzne mestá a dediny, jednou z nich je Taganana. Pozývame vás objavovať uličky a kultúru Tenerife.

Autobusová prehliadka Tenerife

Candelaria Tenerife (2)

V rámci našich výletov so sprievodcom po Tenerife máme jeden, s ktorým spoznáte rôzne turisticky zaujímavé dediny a prírodné krajiny. Začneme La Candelaria, krásnou dedinou, v ktorej sa spájajú guančská a kastílska kultúra. V jej uliciach môžete vidieť ukážky guančského umenia popri tradičných budovách kolónie. Na námestí Plaza de La Candelaria môžete vidieť rôzne bronzové sochy guančskej kultúry, ktoré akoby strážili baziliku nášho patróna.

visit la orotava tenerife day tour

La Orotava je ďalším miestom, ktoré je vždy prítomné v našich itinerároch. Nemôžeme zabudnúť prejsť cez toto nádherné mesto v blízkosti veľkolepého Teide. Prejdite sa jej uličkami plnými histórie a budovami s tradičnou architektúrou.

Erjos je ďalšou z našich obľúbených destinácií. Je to dedinka na severe Tenerife, ktorá na vás čaká so svojou čarovnou krajinou a tajomnými vrcholmi. Je domovom rôznych živočíšnych druhov prispôsobených sopečnému prostrediu. Prítomnosť vody v tejto časti vidieckeho parku Teno, vytvorila ideálne prostredie pre rozvoj rôznych druhov.

tenerife day trip teide masca icod garachico

Ďalším miestom, ktoré musíte navštíviť, je Icod de Los Vinos, ktorý okrem krásy svojich ulíc a dediniek ukrýva aj jedinečný prírodný symbol. Hovoríme o slávnom starobylom dračom strome, najstaršom dračom strome na svete, ktorý si môžete pozrieť tu.

Výlet loďou Neptuno Tenerife do Los Gigantes forma sever a juh (15)

Na záver vám predstavujeme Acantilados de los Gigantes, ktoré sa nachádzajú v juhozápadnej časti ostrova a ktoré čakajú, aby vám ponúkli ochranu. Domorodí Guančovia ich nazývajú „La Muralla del Diablo“ (Diablova stena). Dnes sú miestom turistického a ekologického záujmu. More okolo útesov je plné výletných lodí s ľuďmi, ktorí si radi pozrú krásy Los Gigantes a okúpu sa v osviežujúcich vodách jeho pláží.

Príďte a objavte vína Tenerife

Ponúkame vám autobusové výlety v Los Cristianos, počas ktorých spoznáte niektoré z plantáží ostrova, prejdete sa po nich a vychutnáte si ich pokoj. Počas týchto výletov vás prevedieme tým, ako sa pripravuje víno z Tenerife, a samozrejme, budete môcť niektoré z nich ochutnať a vybrať si, ktoré je najlepšie zo všetkých.

Navštívte La Gomeru trajektom z Tenerife

VIP výlet La Gomera (14)

V ponuke máme aj iné typy autobusových výletov v Los Cristianos, ktoré vám umožnia spoznať susedný ostrov La Gomera. Zoberieme vás na objavovanie jeho dedín a prírodných zaujímavostí. Môžete si vybrať medzi spoločným výletom alebo výletom VIP minibusom. Ponúkame vám individuálny zážitok pre náročných.

Kontakt a rezervácia

S našimi odporúčaniami pre vaše autobusové výlety v Los Cristianos vám chceme pomôcť pri výbere miest, ktoré chcete navštíviť počas vašej dovolenky. Vieme, že ich chcete vidieť všetky a dúfame, že máte dostatok času. Nezabudnite, že môžete cestovať súkromne alebo spoločne. Ponúkame vám individuálny zážitok s prvotriednou pozornosťou. Ďakujeme, že nám dôverujete.

Autobusové výlety na Los Gigantes
Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články:
Pláže v Los Gigantes