Ekskursijos autobusu iš Los Cristianos

Ekskursijos autobusu iš Los Cristianos

Guide

Sveiki atvykę į šį straipsnį, kuriame papasakosime apie mūsų autobusų ekskursijas iš Los Cristianos į įvairias lankytinas vietas Tenerifėje. Parengėme jums vertingos informacijos. Pasilikite šiame tekste ir sužinokite vietas, kurias privalote aplankyti, kad galėtumėte pasakyti, jog buvote Tenerifėje. Žinome, kad norite pažinti visas vietas, todėl padėsime Jums sužinoti apie kiekvieną iš jų geriausiai, kad galėtumėte nuspręsti, kurią iš jų aplankyti pirmiausia, ir išsirinkti, kokias ekskursijas autobusu užsisakysite.

Jei tekste kyla klausimų, galite rašyti mums tiesiai į mūsų WhatsApp, mes esame čia, kad jums padėtume. Turime ilgametę patirtį, padedančią mūsų klientams išsirinkti veiklą saloje. Šiuo būdu taip pat galite atlikti užsakymus.

Los Cristianos

Tikimės, kad mėgausitės atostogomis Tenerifėje. Neišvykite neaplankę mūsų paplūdimių, žaliuojančių miškų, vulkaninės kilmės kraštovaizdžių, istorinių miestų ir kt. Mūsų svetainėje taip pat rasite įvairių galimybių, kad galėtumėte ištyrinėti viską, ką sala gali pasiūlyti.

Los Cristianos rasite spindinčius ir gražius paplūdimius. Viską, ko norite mėgautis jūra, rasite šiame nuostabiame Tenerifės pietuose esančiame miestelyje. Tačiau Los Cristianos – tai ne tik paplūdimiai, čia taip pat galite mėgautis įvairiomis laisvalaikio, kultūros ir gastronomijos pramogomis. Dabar, kai jau pasimėgavote šia nuostabia vieta, esate pasirengę toliau tyrinėti salą. Tenerifėje yra stebuklingų vietų, kurias verta aplankyti. Šiuo tekstu norime padėti jums sužinoti, kurias vietas Tenerifėje geriausia aplankyti, kad galėtumėte pasirinkti ir visapusiškai mėgautis atostogomis.

Ekskursijos su gidu į Teidės kalną

Privati ekskursija į Teidės kalną (2)

Kviečiame pažinti Teidę su aukščiausia Ispanijos viršūne. Straipsnio pabaigoje pateikiame jums ekskursijų sąrašą, skirtą susipažinti su įdomiausiomis Tenerifės vietomis. Norėdami susipažinti su Teide, turime keletą galimybių. Rinkitės ekskursiją su gidu į Teidę ir Vilaflorą ir susipažinkite su gražiausiais salos kraštovaizdžiais. Taip pat siūlome privatų apsilankymą Teidėje su profesionaliu gidu, kad galėtumėte ypatingu būdu užmegzti ryšį su parku ir sužinoti viską apie jo istoriją bei geologines ypatybes. Taip pat siūlome kitas ekskursijas, kurių metu aplankysite kitus svarbius salos kaimelius, pavyzdžiui, Garachico ir Masca kaimą. Jei norite stebėti žvaigždes, siūlome Taidės ekskursijas naktį, kad galėtumėte stebėti kosmoso žvaigždes.

Teidės nacionalinis parkas neturėtų trūkti jūsų atostogų Tenerifėje maršrute. Susipažinkite su šia kerinčia vieta, pasižyminčia ypatinga topografija. Įdomus faktas apie šį parką yra tai, kad jo savybės panašios į Marso planetos savybes, todėl čia tarsi keliautumėte ne iš šio pasaulio. Tačiau, be to, jis taip pat suteikia galimybę pažvelgti į kosmosą dėl čia esančios kosminės stoties. Atvykite ir susipažinkite su kosmoso žvaigždėmis, galėsite iš arti apžiūrėti žvaigždes, Mėnulio paviršių ir Saulės audras. Stebuklas prieš mūsų akis ir tai yra geriausia vieta jį pamatyti. Nepraleiskite Tenerifės saulėlydžio, matomo iš šio parko, jis jaudinantis ir labai malonus. Naktį žvaigždės ir ramybė, kai jautiesi vienovėje su visata, o ryte – labiausiai įkvepiantis saulėtekis, kokį tik galite įsivaizduoti. Ištisas emocijų ir pojūčių spektaklis mūsų pojūčiams. Tiesiog tobula, to negalima praleisti. Nesijaudinkite dėl pakilimo, parke rasite keltuvą, kuris jus nuveš iki pat astronomijos stoties. Atvykite ir atraskite parką bei jo paslaptis. Įkvėpkite gryno oro ir parsivežkite namo gražiausius atostogų prisiminimus.

Ekskursijos su gidu į Vilaflor, Garachico ir Masca

Masca Village - Masca Village - Tenerifė (2)

Pristatome jums šiuos nuostabius Tenerifės kaimelius, pasižyminčius žavesiu ir išskirtiniu grožiu. Kviečiame susipažinti su Maskos kaimeliu, gražiu miesteliu Tenerifės pietuose. Jis yra saugoma teritorija dėl čia esančios didelės biologinės įvairovės. Maskos kaimelyje dera gražūs miškai, kalnai ir uolos bei tradicinės architektūros tipas, suteikiantis jam ypatingą esmę. Čia rasite nedidelį kaimelį su draugiškais žmonėmis, rankdarbių parduotuvėlėmis ir keliomis lankytojams skirtomis vietomis. Vienas iš dalykų, dėl kurių šis kaimas labai populiarus, yra Masca ravas – pėsčiųjų maršrutas, vedantis į pakrantę. Atkreipkite dėmesį, kad tai sudėtingas nusileidimas, kurį turėtų įveikti tik daug praktikos ir pasiruošimo turintys žmonės. Pasiekę dugną susidursite su Masca įlanka – nuostabiu tamsaus smėlio ir krištolo skaidrumo vandens paplūdimiu, kuriame galėsite gaiviai išsimaudyti ir pamiršti kasdienybės rūpesčius.

Garachico tenerife air view.min

Garačikas yra gražus šiaurinis miestelis, turintis savo istoriją. Jis buvo svarbiausias salos komercinis uostas, kol jo nesunaikino ugnikalnis. Šiandien tai gražus miestelis, kuris saugo prisiminimus apie tą uosto nuotykį ir derina juos su nauju gyvenimu, kupinu meno ir istorinio paveldo. Čia rasite Garachico apžvalgos aikštelę, iškilusią ant kelio, nuo kurios matosi miestelis ir jo graži uolėta atodanga netoli pakrantės.

Nepamirškite aplankyti Vilafloro, kaimelio, įsikūrusio privilegijuotoje vietoje. Jis yra aukščiausiame salos taške ir siūlo unikalų ir ypatingą kraštovaizdžio tipą. Vaikščiodami po jo „mėnulio kraštovaizdį” pasijusite tarsi Mėnulyje. Čia taip pat galite susipažinti su istoriniais paminklais, reprezentuojančiais Tenerifės kultūrą.

Kelionės autobusu po šiuolaikinius Tenerifės miestus

Turime ekskursiją, kuri jus nuveš į salos sostinę ir La Lagunos miestą. Su šia ekskursija autobusu po Tenerifę taip pat nuvešime Jus į Tagananą – gražų kaimišką kaimą Anagoje.

Anaga Tenerifė

Santa Krus de Tenerifė yra Tenerifės sostinė, kurią būtina pamatyti, ypač senamiestį. Čia pamatysite daug svarbių kolonijinių namų ir bažnyčių. Tačiau čia taip pat rasite daug šiuolaikinės plėtros, kuri kontrastuoja su istoriniais pastatais, be to, tai gražus miestas, į kurį atplaukia daug kruizinių laivų, todėl jis yra labai svarbi turistų lankoma vieta.

Santa Cruz de Tenerife Shopping

La Laguna – nuostabus miestas, dėl savo meninio, kultūrinio ir istorinio turtingumo paskelbtas pasaulio paveldo objektu. Čia įsikūręs pirmasis Kanarų salose universitetas, kuris tebeveikia ir į miestą įneša jaunatviško, gaivaus oro.

Aplankę šiuos nuostabius miestus, vyksime į Anagos kaimo parką Tenerifės šiaurėje. Kartu su Teidės parku tai viena ypatingiausių salos gamtinių aplinkų. Kviečiame pasivaikščioti jo takais ir keliais. Mėgaukitės gyvenimu iš aukštybių, tarp žaliuojančių miškų ir amžino rūko. Susipažinkite su jo kaimais ir rojaus paplūdimiais raguvų papėdėse. Parko teritorijoje yra įvairių kaimelių, vienas iš jų – Taganana. Kviečiame atrasti Tenerifės gatveles ir kultūrą.

Turas autobusu po Tenerifę

Candelaria Tenerife (2)

Tarp mūsų siūlomų ekskursijų po Tenerifę yra ir tokia, su kuria susipažinsite su įvairiais turistams įdomiais kaimais ir gamtiniais kraštovaizdžiais. Pradedame nuo La Candelaria, gražaus kaimelio, kuriame susilieja gvančų ir kastilų kultūros. Jo gatvėse greta tradicinių kolonijos pastatų galite pamatyti gvančų meno pavyzdžių. La Candelaria aikštėje galite pamatyti įvairių bronzinių gvančų kultūros statulų, kurios tarsi prižiūri mūsų šventojo globėjo baziliką.

visit la orotava tenerife day tour

La Orotava – tai dar viena vieta, kuri visada dalyvauja mūsų maršrutuose. Negalime pamiršti pravažiuoti pro šį gražų miestelį, esantį netoli didingosios Teidės. Pasivaikščiokite jo istorijos kupinomis gatvelėmis ir tradicinės architektūros pastatais.

Erjosas yra dar viena iš mūsų mėgstamiausių vietų. Tai Tenerifės šiaurėje esantis kaimelis, kuris jūsų laukia stebuklingais kraštovaizdžiais ir paslaptingomis viršūnėmis. Čia gyvena įvairios vulkaninei aplinkai prisitaikiusios gyvūnų rūšys. Vandens buvimas šioje Teno kaimo parko dalyje sukūrė idealią aplinką įvairioms rūšims vystytis.

tenerifės dienos kelionė teide masca icod garachico
hdr

Kita vieta, kurią būtina aplankyti, yra Icod de Los Vinos, kurioje, be gatvelių ir kaimelių grožio, yra unikalus gamtos simbolis. Kalbame apie garsųjį senovinį drakono medį, seniausią drakono medį pasaulyje, kurį galite pamatyti čia.

Neptuno Tenerifės kelionė laivu į Los Gigantes formą šiaurėje ir pietuose (15)

Galiausiai pristatome jums Acantilados de los Gigantes,, esančias pietvakarinėje salos dalyje ir laukiančias jūsų apsaugos. Vietiniai gvančai jas vadino „La Muralla del Diablo” (Velnio siena). Šiandien jos yra turistų ir ekologinio susidomėjimo objektas. Jūra aplink uolas pilna pramoginių laivų su žmonėmis, mėgstančiais pasigrožėti Los Giganteso grožiu ir išsimaudyti gaivinančiame jo paplūdimių vandenyje.

Atvykite ir atraskite Tenerifės vynus

Siūlome jums ekskursijas autobusu po Los Cristianos, kad susipažintumėte su kai kuriomis salos plantacijomis, pasivaikščiotumėte po jas ir pasimėgautumėte jų ramybe. Šių ekskursijų metu supažindinsime Jus su tuo, kaip ruošiami Tenerifės vynai, ir, žinoma, galėsite paragauti kai kurių iš jų ir išsirinkti, kuris iš jų yra geriausias.

Aplankykite La Gomerą keltu iš Tenerifės

VIP ekskursija La Gomera (14)

Turime ir kitų tipų ekskursijų autobusu Los Kristianose, skirtų susipažinti su kaimynine La Gomeros sala. Vežame Jus susipažinti su jos kaimais ir gamtos vertybėmis. Galite rinktis bendrą ekskursiją arba VIP ekskursiją mikroautobusu. Siūlome jums asmeninę patirtį, atitinkančią išrankius skonius.

Kontaktas ir užsakymas

Pateikdami savo rekomendacijas kelionėms autobusu po Los Kristianosą, norime padėti išsirinkti vietas, kurias norite aplankyti per savo atostogas. Žinome, kad norite jas visas pamatyti, ir tikimės, kad turite pakankamai laiko. Nepamirškite, kad galite keliauti privačiai arba bendrai. Siūlome jums asmeninę patirtį ir aukščiausios klasės dėmesį. Dėkojame, kad mumis pasitikite.

Ekskursijos autobusu į Los Gigantes

Ką sako mūsų klientai:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Susiję straipsniai:

Playas en Los Gigantes