Autobusové výlety z Los Cristianos

Autobusové výlety z Los Cristianos

Guide

Vítejte v tomto článku, ve kterém vás seznámíme s našimi autobusovými výlety z Los Cristianos na různá zajímavá místa na Tenerife. Připravili jsme pro vás cenné informace. Zůstaňte u tohoto textu a poznejte místa, která musíte navštívit, abyste mohli říci, že jste byli na Tenerife. Víme, že chcete poznat všechna místa, a proto vám pomůžeme poznat to nejlepší z každého z nich, abyste se mohli rozhodnout, které z nich navštívíte nejdříve, a vybrat si, které autobusové zájezdy si objednáte.

Pokud budete mít podél textu nějaké otázky, můžete nám napsat přímo na náš WhatsApp, jsme tu pro vás. Máme dlouholeté zkušenosti s tím, jak našim klientům pomáhat s výběrem aktivit na ostrově. Rezervaci můžete provést také touto cestou.

Los Cristianos

Doufáme, že se vám dovolená na Tenerife bude líbit. Neodjíždějte, aniž byste navštívili naše pláže, zelené lesy, sopečnou krajinu, historická města a další. Na našich webových stránkách najdete také různé možnosti, jak prozkoumat vše, co ostrov nabízí.

V Los Cristianos najdete zářivé a krásné pláže. Vše, co si chcete užít u moře, najdete v tomto krásném městě na jihu Tenerife. Los Cristianos však nejsou jen pláže, můžete si zde užít také různé možnosti trávení volného času, kulturního vyžití a gastronomie. Nyní, když jste si toto nádherné místo užili, jste připraveni pokračovat v poznávání ostrova. Tenerife má kouzelná místa, která stojí za návštěvu. Naším záměrem v tomto textu je pomoci vám zjistit, která místa na Tenerife jsou ta nejlepší k návštěvě, abyste si mohli vybrat a užít si dovolenou naplno.

Průvodcovské_výlety_na_Mount_Teide

Soukromé výlety na horu Teide (2)

Zveme vás k poznání Teide s nejvyšším vrcholem Španělska. Na konci tohoto článku vám představujeme náš seznam výletů s průvodcem, díky nimž poznáte nejzajímavější místa Tenerife. K poznání Teide máme několik možností. Vyberte si výlet s průvodcem na Teide a Vilaflor a poznejte nejkrásnější krajinu ostrova. Nabízíme vám také soukromou návštěvu Teide s profesionálním průvodcem, abyste se mohli zvláštním způsobem spojit s parkem a dozvědět se vše o jeho historii a geologických vlastnostech. Nabízíme také další výlety, které vás zavedou do dalších významných vesnic na ostrově, jako je Garachico a vesnice Masca. Pokud toužíte po pozorování hvězd, doporučujeme výlety na noční Teide, kde můžete pozorovat hvězdy vesmíru.

Národní park Teide by neměl chybět v programu vaší dovolené na Tenerife. Poznejte toto kouzelné místo s velmi zvláštní topografií. Zajímavostí tohoto parku je, že má podobné vlastnosti jako planeta Mars, takže si připadáte, jako byste cestovali mimo tento svět. Kromě toho vám ale také dává možnost nahlédnout do vesmíru díky vesmírné stanici, která se zde nachází. Přijďte se seznámit s hvězdami vesmíru, můžete si zblízka prohlédnout hvězdy, povrch Měsíce a sluneční bouře. Zázrak před našima očima a toto je nejlepší místo, kde ho můžete vidět. Nenechte si ujít západ slunce na Tenerife, jak je vidět z tohoto parku, je to vzrušující a velmi příjemné. V noci hvězdy a klid, kdy se cítíte v jednotě s vesmírem, ráno pak ten nejinspirativnější východ slunce, jaký si dokážete představit. Celá podívaná plná emocí a podnětů pro naše smysly. Prostě dokonalé, to si nemůžete nechat ujít. Nebojte se výstupu, v parku najdete lanovku, která vás vyveze až přímo k astronomické stanici. Přijďte a objevte park a jeho tajemství. Nadýchejte se čerstvého vzduchu a odneste si domů ty nejkrásnější vzpomínky na dovolenou.

Průvodcovské_návštěvy_do_Vilaflor, Garachico a Masca

Vesnice Masca - Pueblo de Masca - Tenerife (2)

Představujeme vám tyto krásné vesničky na Tenerife s půvabem a nevšední krásou. Zveme vás k poznání vesnice Masca, krásného městečka na jihu Tenerife. Je to chráněná oblast díky velké biologické rozmanitosti, která se zde nachází. Vesnička Masca v sobě spojuje krásné lesy, hory a útesy s typem tradiční architektury, které jí dodávají zvláštní podstatu. Najdete zde malou vesničku s přátelskými lidmi, řemeslnými obchůdky a několika místy pro návštěvníky. Jednou z věcí, díky nimž je tato vesnice velmi oblíbená, je rokle Masca, turistická trasa vedoucí k pobřeží. Upozorňujeme, že se jedná o náročný sestup, který by měli absolvovat pouze lidé s velkou praxí a přípravou. Až se dostanete na dno, narazíte na zátoku Masca, krásnou pláž s tmavým pískem a křišťálově čistou vodou, kde se můžete osvěžit a zapomenout na povinnosti všedního dne.

Garachico tenerife air view.min

Garachico je krásné severské město s bohatou historií. Bylo nejdůležitějším obchodním přístavem na ostrově, dokud ho nezničila sopka. Dnes je to krásné město, které uchovává vzpomínky na toto přístavní dobrodružství a spojuje je s novým životem plným umění a historického dědictví. Nachází se zde vyhlídka Garachico, vyvýšená na silnici, odkud je vidět město a jeho krásný skalnatý výběžek u pobřeží.

Nezapomeňte navštívit Vilaflor, vesnici ležící na privilegovaném místě. Nachází se na nejvyšším bodě ostrova a nabízí jedinečný a zvláštní typ krajiny. Při procházce její „měsíční krajinou“ si budete připadat jako na Měsíci. Můžete se zde také seznámit s historickými památkami, které reprezentují tenerifskou kulturu.

Bus_rides_through modern cities in Tenerife

Máme pro vás připravenou exkurzi do hlavního města ostrova a města La Laguna. S tímto autobusovým zájezdem na Tenerife vás také zavedeme do Taganany, krásné venkovské vesnice v Anaze.

Anaga Tenerife

Santa Cruz de Tenerife je hlavním městem Tenerife a je místem, které musíte vidět, zejména staré město. Uvidíte zde řadu významných koloniálních domů a kostelů. Najdete zde však také spoustu moderní zástavby, která kontrastuje s historickými budovami, a je to krásné město, do kterého přijíždí také mnoho výletních lodí, což z něj činí velmi důležitou turistickou destinaci.

Santa Cruz de Tenerife Shopping

La Laguna je nádherné město, které bylo díky svému uměleckému, kulturnímu a historickému bohatství prohlášeno za světové dědictví. Sídlí zde první univerzita na Kanárských ostrovech, která je stále v provozu a přináší do města mladistvý a svěží vzduch.

Po návštěvě těchto krásných měst vás zavedeme do vesnického parku Anaga na severu Tenerife. Spolu s parkem Teide patří k nejzvláštnějším přírodním prostředím na ostrově. Zveme vás na procházku po jeho stezkách a cestách. Vychutnejte si život z výšky, mezi zelenými lesy a věčnou mlhou. Poznejte jeho vesničky a rajské pláže na úpatí roklí. Uvnitř parku se nacházejí různé vesnice, z nichž jednou je Taganana. Zveme vás k objevování uliček a kultury Tenerife.

Autobusový zájezd po Tenerife

Candelaria Tenerife (2)

V rámci našich výletů s průvodcem po Tenerife máme jeden, s nímž poznáte různé turisticky zajímavé vesnice a přírodní krajiny. Začneme La Candelaria, krásnou vesnicí, kde se snoubí guančská a kastilská kultura. V jejích ulicích můžete vedle tradičních staveb kolonie vidět ukázky guančského umění. Na náměstí Plaza de La Candelaria si můžete prohlédnout různé bronzové sochy guančské kultury, které jako by střežily baziliku našeho patrona.

visit la orotava tenerife day tour

La Orotava je dalším místem, které je vždy přítomno v našich itinerářích. Nemůžeme zapomenout projet tímto krásným městem v blízkosti velkolepého Teide. Projděte se jejími uličkami plnými historie a budovami s tradiční architekturou.

Erjos je další z našich oblíbených destinací. Je to vesnice na severu Tenerife, která na vás čeká se svou kouzelnou krajinou a tajemnými vrcholky. Žije zde řada živočišných druhů přizpůsobených sopečnému prostředí. Přítomnost vody v této části venkovského parku Teno, vytvořila ideální prostředí pro rozvoj různých druhů.

tenerife day trip teide masca icod garachico

Dalším místem, které musíte navštívit, je Icod de Los Vinos, kde se kromě krásy ulic a vesniček nachází jedinečný přírodní symbol. Řeč je o slavném prastarém dračím stromu, nejstarším dračím stromu na světě, který si zde můžete prohlédnout.

Výlet lodí Neptuno Tenerife na Los Gigantes forma sever a jih (15)

Nakonec vám představujeme Acantilados de los Gigantes, které se nacházejí v jihozápadní části ostrova a které čekají, aby vám nabídly ochranu. Domorodí Guančové je nazývají „La Muralla del Diablo“ (Ďáblova zeď). Dnes jsou místem turistického a ekologického zájmu. Moře kolem útesů je plné výletních lodí s lidmi, kteří se rádi podívají na krásy Los Gigantes a vykoupou se v osvěžujících vodách jeho pláží.

Přijďte a objevte vína Tenerife

Nabízíme vám autobusové zájezdy do Los Cristianos, během nichž poznáte některé z ostrovních plantáží, projdete se po nich a vychutnáte si jejich klid. Při těchto zájezdech vás seznámíme s tím, jak se připravuje tenerifské víno, a samozřejmě budete moci některé z nich ochutnat a vybrat si, které je ze všech nejlepší.

Navštivte La Gomeru trajektem z Tenerife

VIP výlet La Gomera (14)

V nabídce máme i další typy autobusových výletů do Los Cristianos, které vám umožní poznat sousední ostrov La Gomera. Vezmeme vás za poznáním jeho vesnic a přírodních zajímavostí. Můžete si vybrat mezi společnou exkurzí nebo VIP výletem minibusem. Nabízíme vám individuální zážitek pro náročné.

Kontakt a rezervace

S našimi doporučeními pro vaše autobusové zájezdy v Los Cristianos vám chceme pomoci s výběrem míst, která během své dovolené navštívíte. Víme, že je chcete vidět všechna, a doufáme, že máte dostatek času. Nezapomeňte, že můžete cestovat soukromě nebo společně. Nabízíme vám individuální zážitek s prvotřídní pozorností. Děkujeme, že nám důvěřujete.

Autobusové výlety na Los Gigantes

Co říkají naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Související články:

Pláže v Los Gigantes