První publikace: 17 března, 2024 |

Safari na čtyřkolkách na Los Cristianos
Safari na čtyřkolkách z Los Cristianos Tenerife

Přijeďte si užít neuvěřitelné safari na čtyřkolkách z Los Cristianos, zábavné a plné adrenalinu. Objevte Tenerife z jiné perspektivy a projeďte se po jeho silnicích a horských stezkách. Výlety na čtyřkolkách jsou bezpečné a velmi zábavné. V průvodci na konci textu najdete všechny výlety na čtyřkolkách z Los Cristianos a podrobnosti o každém z nich. Pro rezervaci vyplňte kontaktní formulář nebo nám napište přímo na náš WhatsApp.

Safari na čtyřkolkách z Los Cristianos

Quad Safari Tenerife10.min

Los Cristianos je krásné město na jihu ostrova Tenerife proslulé svými plážemi a slunečním svitem. Nabízí vynikající nabídku hotelů a restaurací pro všechny chutě. Nenajdete zde však jen pláže, ale také širokou nabídku možností trávení volného času a zábavy. Pokud pobýváte v Los Cristianos a jste vášnivými milovníky dobrodružství a outdoorových sportů, musíte vyzkoušet safari na čtyřkolkách, budete fascinováni a budete si to chtít zopakovat.

Užijte si toto nádherné dobrodružství na čtyřkolkách, které podnítí všechny vaše smysly. Projíždějte se po členitých stezkách v horách a přitom se kochejte úchvatnými scenériemi podmanivé krajiny Tenerife. Některé trasy vedou podél pobřeží, kde na vás dýchne energie Atlantiku a svěžest mořského vánku.

Vnímejte vůni moře a jemnou vůni tenerifských lesů. Projděte se krajinou Arony, Vilafloru, Playa de las Américas a impozantního národního parku Teide. Nezapomeňte si vzít fotoaparát, výhledy na tato místa jsou fascinující.

Čtyřkolky jsou bezpečné a snadno ovladatelné

Quad Safari Tenerife02.min

Naše čtyřkolky procházejí přísným plánem údržby, aby byla zajištěna bezpečnost všech. Nemusíte se bát, pokud jste čtyřkolku nikdy předtím neřídili, tým instruktorů vám řekne vše, co potřebujete vědět, než nasednete. Dohlížejí také na jízdu, aby se ujistili, že vše proběhne hladce.

Tenerife nabízí různé trasy pro safari na čtyřkolkách, každá s jinou úrovní obtížnosti. Pokud jste čtyřkolku ještě nikdy neřídili, vyberte si méně náročné trasy a využijte příležitosti k procvičení a zdokonalení svých řidičských dovedností. Jakmile budete připraveni, zveme vás ke zdolávání složitějších terénů, kde musíte prokázat, že máte dobrodružného a riskantního ducha.

Trasa se z 80 % odehrává v lesním nebo terénním terénu, kde se odehrává to pravé dobrodružství. Pocítíte příval adrenalinu při cestě členitým terénem v terénním vozidle připraveném na všechno.

Jak si objednat safari na čtyřkolkách z Los Cristianos

Squad Quad Safari Tenerife South (1)

Pokud jste ubytováni v Los Cristianos, nabízíme dopravu bez příplatku. Stačí, když nám napíšete adresu, na které vás máme vyzvednout. Připomínáme, že musíte být starší 18 let a předložit řidičský průkaz, abyste mohli nasednout na čtyřkolku a zažít dobrodružství svého života! Napište nám hned teď na náš WhatsApp a proveďte rezervaci, neváhejte nám napsat, pokud máte jakékoli dotazy, rádi vám pomůžeme.

Kromě safari na čtyřkolkách z Los Cristianos nabízíme v naší společnosti různé outdoorové aktivity během vaší dovolené na Tenerife. Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte více o všech našich službách. Nabízíme výlety lodí, exkurze po ostrově a mnoho dalšího. Naším cílem je poskytovat uspokojivé emoce jak na moři, tak ve vnitrozemí ostrova. Věřte nám, že naše klienty děláme šťastnými již více než deset let.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: