Pronájem lodí na Tenerife

Pronájem lodí na Tenerife

Pronájem lodí na Tenerife, zvláštní a nezapomenutelný zážitek pro vaši dovolenou.

Ideální volbou je pronájem lodi na Tenerife South.

Vydejte se na úžasný soukromý výlet lodí, kde můžete prozkoumat jižní pobřeží ostrova, vidět obří útesy, krásné zátoky, pozorovat velryby a delfíny, relaxovat, plavat a šnorchlovat a prostě si jen užívat slunce a svěžího mořského vánku během úžasného dne s rodinou, párem nebo skupinou přátel.

Nabízíme mnoho různých typů lodí k soukromému pronájmu na jižním Tenerife (vyplouváme většinou z přístavu Puerto Colon), jako např:

  • Rychlostní čluny
  • Plachetnice
  • Katamarány
  • Luxusní lodě
  • Motorové čluny
  • Pevný nafukovací člun (RIB)

Pronájem lodi na Tenerife je jednou z nejžádanějších aktivit pro turisty, zejména pro skupiny. Nabízíme soukromé výlety lodí pro skupiny od 2 osob až po 74 osob.

Kontaktujte nás nyní bez kompromisů a získejte doporučení na člun na míru od našeho odborníka na pronájem člunů na Tenerife. Nejrychlejším způsobem bude zaslání rychlé zprávy přes WhatsApp (odkaz otevře WhatsApp v nové záložce).

 

Pozorování velryb a delfínů na Tenerife

Pronajměte si loď na Tenerife, abyste mohli pozorovat velryby nebo delfíny, kteří se většinou vyskytují v nedalekých vodách Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje a Los Gigantes.

Tato krásná zvířata žijí trvale (po celý rok) ve vodách Kanárských ostrovů.

Pro nejnáročnější klienty nebo pro některé opravdu speciální akce, jako jsou narozeniny, teambuilding, Hen Dos, Stag Dos nebo žádosti o ruku, můžeme nabídnout pronájem jachty. Pošlete nám rychlou zprávu přes WhatsApp se svým nápadem!

Navštivte Los Gigantes

Pokud si na 5-7 hodin pronajmete loď, budete moci navštívit nádherné útesy Los Gigantes, zátoku Masca a Barranco Seco.

A nezapomeňte, že pronájem soukromé lodi na Tenerife je aktivita, kterou je vždy lepší naplánovat, pokud chcete výlet uskutečnit v požadovaném termínu a čase. Nečekejte tedy s rezervací na poslední chvíli a zadejte požadavek hned!

Pokud máte zájem o pronájem lodi na Tenerife, vyplňte prosím náš formulář žádosti o lístek nebo nás kontaktujte na WhatsApp, abychom vám nabídli nejlepší možnosti pro velikost vaší skupiny a vaše potřeby.

Náš odborník na lodě na Tenerife vám poskytne vlastní doporučení bez závazné rezervace!

Pronajměte si jeden z katamaránů, náš menší katamarán nabízí dostatek prostoru pro skupiny až 11 osob.

Pokud jste dokonce ve větší skupině (například na oslavě rozlučky se svobodou), doporučujeme vám náš velký katamarán, který pojme na palubu až 22 osob.

Všechny lodě nabízejí možnost vychutnat si romantický a krásný západ slunce nad mořem na jihu Tenerife.

Speciální akce

Pronájem lodí na Tenerife může být tím nejlepším způsobem, jak oslavit narozeniny, žádost o ruku, rozlučku se svobodou, výročí svatby nebo jakoukoli jinou speciální událost.

Stejně tak by to mohl být perfektní dárek pro přítele nebo vaši milovanou osobu. Pokud na Tenerife přijíždíte se skupinou přátel a chcete si udělat vlastní výlet lodí, pronájem lodi bude tím nejlepším řešením.

S ohledem na soukromí, společenský odstup a pohodlí

Další výhodou soukromého pronájmu lodi oproti společnému výletu je, že si užijete pohodlí a možnost sdílet zážitky pouze se svým nejbližším okruhem důvěry.

Možnost přizpůsobení

Soukromý pronájem lodi na Tenerife vám umožní naplánovat si trasu výletu a sami se rozhodnout, které oblasti chcete navštívit a co budete během výletu dělat, samozřejmě v závislosti na vzdálenosti a době, kterou strávíte na palubě.

Organizované trasy

Můžeme vám však nabídnout i hotové výlety s plně organizovanými trasami, které obvykle zahrnují pozorování velryb a delfínů, koupání a šnorchlování v jedné z nejkrásnějších zátok: v zátoce Masca nebo Puertito a plavbu podél jižního pobřeží Tenerife.

Co uvidíte, to zaplatíte

Všechny lodě, které si můžete na Tenerife pronajmout, zahrnují benzín, nápoje a zkušeného kapitána. Cena, kterou vidíte, je cena, kterou zaplatíte.

Před potvrzením rezervace budete přesně vědět, kolik vás to bude stát a jakou cenu zaplatíte. Většinou je v ceně také jídlo. Pokud si přejete přidat dort nebo jiné speciální jídlo, můžete si ho objednat také za příplatek.

Doprava

Některé z lodí, které zde nabízíme, neprovádějí vyzvednutí a návrat z vašeho hotelu. Do přístavu na jihu Tenerife tedy musíte přijet sami.

Většina soukromých výletů lodí začíná v Puerto Colon nebo v přístavu Los Cristianos.

Pokud se vaše letovisko nenachází v seznamu letovisek na stránce s popisem konkrétního charteru lodi, pošlete nám nyní WhatsApp, abychom vám mohli sdělit, zda můžeme zajistit dopravu z vaší adresy.

V případě potřeby nabízíme také možnost pronájmu soukromého autobusu pro přepravu (za příplatek).

Pronájem člunů RIB na Tenerife

Pronájem lodí bez kapitána na Tenerife

Pronájem luxusních jachet na Tenerife

Pronájem rychlostních člunů na Tenerife

Půjčovna katamaránů na Tenerife

Půjčovna motorových člunů na Tenerife

Související články:

Zde najdete seznam lodí, které provozují výlet lodí za pozorováním velryb s...
Vítejte na stránkách Bananapalmbay.com nabízíme několik lodí k pronájmu v...
Zde najdete soukromé charterové lodě, které vyzvedávají z Los Gigantes. Jakékoli...
Playa de las Americas je ideálním místem pro pobyt na Tenerife, pokud se chcete...
Zde najdete nejlepší jednodenní výlety a exkurze, které můžete podniknout z Costa...
Pozorování velryb v Costa Adeje na Tenerife je pravděpodobně nejoblíbenější...
Přijíždíte na dovolenou na Tenerife a ubytováváte se v Costa Adeje? Pak vás jistě...
V této sekci najdete naše safari na čtyřkolkách, které nabízíme s vyzvednutím a...
Playa de las Americas je jedním z nejvýznamnějších rekreačních středisek na jihu...
Výlety lodí v Costa Adeje jsou jednou z nejoblíbenějších a nejdoporučovanějších...