První publikace: 25 března, 2024 |

Exkurze s průvodcem na Los Cristianos
Prohlídky a výlety s průvodcem z Los Cristianos

Poznejte Tenerife prostřednictvím našich výletů a exkurzí s průvodcem z Los Cristianos. Nabízíme vám různé aktivity, při kterých se můžete projít po Tenerife a vychutnat si jeho kouzlo. Prohlídky ostrova s průvodcem vám umožní poznat jeho zajímavá místa z rukou profesionálních průvodců. Pokračujte ve čtení tohoto textu a dozvíte se o místech, která s námi můžete navštívit. Pokud chcete navštívit konkrétní místo na Tenerife, můžeme vám pomoci, napište nám na náš WhatsApp a navrhneme vám nový itinerář speciálně pro vás. Jsme oddáni svým klientům, takže se snadno přizpůsobíme vašim požadavkům.

Výlety lodí z Los Cristianos

pronájem lodí tenerife 17
Nejdříve bychom vás rádi informovali o našich lodních výletech, při kterých se můžete plavit po moři Tenerife. Zveme vás k procházkám po zátoce, užívání si klidu moře, hřejivého slunce a mořského vánku. Pozvěte své přátele a rodinu a prožijte nezapomenutelný den na moři. Většina našich výletů lodí zahrnuje jídlo a osvěžující nápoje. Na konci tohoto textu najdete seznam všech aktivit, které jsou k dispozici pro výlety po zátoce. Podívejte se na jejich charakteristiku a napište nám na WhatsApp pro rezervaci. Nezapomeňte nám napsat předem, protože vyřizujeme mnoho žádostí z Los Cristianos a loď, kterou chcete, nemusí být vždy k dispozici.

Další věcí, kterou můžete při našich výletech lodí podniknout, je vydat se za tenerifskými kytovci v jejich přirozeném prostředí. Vody Tenerife jsou domovem bohaté rozmanitosti mořských živočichů, takže bude velmi snadné je spatřit proplouvat v blízkosti lodi. Je velmi vzrušující vidět velryby, které se k vám blíží, nebo roztomilé delfíny, kteří si hrají v blízkosti lodi. Aktivita vyvrcholí zastávkou na břehu, kde se hosté mohou vykoupat v moři.

Výlety s průvodcem po ostrově

tenerife day trip teide masca icod garachico
Nabízíme také autobusové výlety do vnitrozemí Tenerife s průvodcem. Poznejte nejatraktivnější místa ostrova a nechte na sebe zapůsobit jeho kouzlo. Kromě společných zájezdů nabízíme i soukromé zájezdy pro vás a vaši skupinu přátel. Vychutnejte si prohlídku více na míru a navrhněte si novou trasu na místa, která chcete navštívit. Je nám potěšením vám pomoci a nabídnout vám ty nejlepší možnosti, abyste si Tenerife užili naplno.

Prohlídky a výlety s průvodcem vedou profesionální průvodci, kteří vědí, jak vám poskytnout výjimečný zážitek. Poznejte kulturu, historii a zvyky nejkrásnějších míst Tenerife.

Navštivte impozantní horu Teide

Připravili jsme pro vás celodenní výlet, během kterého navštívíte národní park Teide a vychutnáte si jeho překrásnou scenérii. Hora Teide je nejvyšším vrcholem Španělska, dosahuje výšky přes 3700 m n. m.. Park byl pro svou krásu a hodnotu prohlášen organizací UNESCO za světové dědictví.

Obdivujte noční oblohu Tenerife

Teide v noci na Tenerife (4)
V Národním parku Teide můžete také pozorovat hvězdy a další prvky vesmíru. V parku se nachází astronomická základna určená k pozorování a studiu Slunce a dalších hvězd. Pomocí výkonných dalekohledů hvězdárny můžete pozorovat souhvězdí a zkoumat planety.

Navštivte Masca, Icod a Garachico

Vesnice Masca - Pueblo de Masca - Tenerife (8)
Tyto tři vesnice se těší velké slávě a zájmu dobrodruhů. Dýchejte čerstvý horský vzduch v Masce, prohlédněte si prastarý dračí strom v Icod de los Vinos a obdivujte kulturní krásy Garachica.

Poznejte San Cristóbal de La Laguna a Santa Cruz de Tenerife

La Laguna - Tenerife sever (10).min
Jedná se o dvě velmi zajímavá města na Tenerife, která byste během své dovolené neměli vynechat. Obdivujte krásu navzdory času dobře zachovalé kanárské architektury. Najdete zde však i moderní stavby, které do těchto měst přinášejí svěží vzduch. Projděte se ulicemi, navštivte obchody a vychutnejte si vynikající jídlo podávané v restauracích.

Ochutnejte tenerifská vína

ochutnávka vín na tenerfe (3)
Vezmeme vás na plantáže na Tenerife, abyste se spojili s přírodou a produkty tohoto regionu. Při prohlídkách vinných sklepů na Tenerife s průvodcem ochutnáte vína s výraznou chutí, která jsou po celém světě proslulá svou vynikající kvalitou.

Navštivte sousední ostrov La Gomera

VIP výlet La Gomera (7)
Máme pro vás fantastickou exkurzi na sousední ostrov La Gomera. Nádherný ostrov s velmi zajímavými přírodními scenériemi a velkým kulturním bohatstvím. Přejezd po moři se uskutečňuje trajektem.

Pomoc a doprava

Nyní, když už víte, jaké výlety a exkurze z Los Cristianos nabízíme na našich webových stránkách, se stačí rozhodnout, které místo navštívíte jako první. V seznamu na konci textu najdete všechny aktivity, které jsou na našich stránkách k dispozici pro poznávání Tenerife po souši i po moři. Pro rezervaci vyplňte kontaktní formulář připojený k dané aktivitě. V případě jakýchkoli dotazů nám můžete napsat také na WhatsApp. Připomínáme, že aktivita zahrnuje dopravu s vyzvednutím a doručením do Los Cristianos. Nerozmýšlejte se a pojďte s námi objevovat tajemství Tenerife, těšíme se na vás!

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: