Soukromé výlety katamaránem a pronájem katamaránu v Los Cristianos

Soukromé výlety katamaránem a pronájem katamaránu v Los Cristianos

Guide

Prostřednictvím tohoto záznamu vám představujeme to nejlepší z nabídky soukromých katamaránů v Los Cristianos, které jsou k dispozici na našich webových stránkách. Díky tomu, že již 15 let děláme radost našim zákazníkům, vám pomůžeme najít aktivitu, která nejlépe odpovídá vašim zájmům.

Pokud jste v Los Cristianos, nenechte si ujít příležitost plavit se po Atlantickém oceánu. Prožijte kouzelné zážitky se svými přáteli a rodinou. Pokud máte zájem o více informací, kontaktujte nás přímo na našem WhatsAppu a dozvíte se více.

Soukromé výlety a půjčovna katamaránů v Los Cristianos s Kennexem

catamaran-tour-in-tenerife-private-and-shared (9).min

Luxusní katamarán s kapacitou 11 cestujících.

  • Katamarán má síť na ležení a odpočinek v blízkosti vln
  • Včetně vybavení pro šnorchlování, nápojů na palubě a jídla
  • Volitelná doprava za příplatek v oblastech Tenerife jihu

Pronájem na 3 nebo 4 hodiny na pozorování velryb a koupání v chladných vodách El Puertito de Adeje. Při delších výletech navštivte zátoky Los Acantilados a Masca za koupáním a šnorchlováním.

Soukromé výlety katamaránem Kalima pro 11 osob

Tenerife - Boat Charter - (7).min

Plavte se kolem jižní části Tenerife s tímto skvělým výletem pro 11 osob. Nabízíme vám prostorný katamarán o délce 36 stop, komfort a pohodlí pro všechny cestující. V ceně je zahrnuto víno a rohlíky. Na přání Paella.

Objednejte si 3 nebo 5hodinový výlet za kytovci na Tenerife a poté si zaplavte u pobřeží. Osmihodinový výlet vás zavede do Los Acantilados de Los Gigantes a zátoky Masca.

Katamaránová jízda v Los Cristianos na pozorování delfínů a plavání s EdenemTenerife katamaran charter pro 45 osob

Pronajměte si náš báječný katamarán Eden pro skupiny 45 osob.

  • Délka trvání 3 hodiny
  • Pozorování velryb a velrybářů
  • Zastávka na pobřeží
  • Zastávka na pobřeží
  • 1 sendvič na osobu
  • Sandviče
  • Osvěžující nápoje na palubě
  • Chlebíčky a paella za příplatek
  • Panini a paella za příplatek
  • Vezměte si vlastní nápoje a občerstvení
  • Vezměte si vlastní nápoje a občerstvení

Co můžete dělat během soukromého výletu lodí

Po vyplutí lodi se můžete v klidu opalovat na palubě, nezapomeňte, že Tenerife se po většinu roku těší jasnému slunečnímu svitu. Pojeďte s námi v prosinci přivítat Nový rok na moři. Můžete také odpočívat ve stínu při společném pití s přáteli.

Zde jsou aktivity, které si nejvíce užijete při pronájmu soukromého katamaránu v Los Cristianos:

Pozorování velryb a kytovců z Los Cristianos

Soukromé výlety katamaránem a pronájem katamaránu v Los Cristianos

Na soukromém katamaránu se dostaneme do vod, které navštěvují delfíni a velryby na Tenerife. Jedná se o zábavnou aktivitu pro každého, a zejména pro děti. Sdílejte s mořskými živočichy svobodu, vezměte si fotoaparát na fotografování a natáčení videí. Delfíni mají tu zvláštnost, že při průletu vyzařují něhu a přenášejí radost a klid.

Můžete také podniknout velkolepé výlety motorovým člunem a pozorovat volně se procházející roztomilé delfíny. Tento typ lodí je speciálně určen pro ty, kteří chtějí pocítit svobodu a vítr ve tváři.

Návštěva útesů Los Gigantes

Výlet lodí na Tenerife do Los Gigantes

Atmosféra útesů Los Gigantes je úžasná. Tyto obrovské kamenité skály se místy tyčí až do výšky 600 metrů. Když tam budete, budete mít pocit, že jste daleko od všeho, jen moře, skály a vítr vás hladí po tváři.

Nejlepší na této návštěvě je, že se můžeme jít vykoupat do lahodných vod zátoky Masca na úpatí skal. Přijďte si s přáteli zaplavat a podělit se o zábavné hry ve vodě.

V této oblasti uvidíte různé plavby na Tenerife. Milovníci přírody, kteří se touží koupat a zchladit v tyrkysových vodách Atlantiku, se zde hojně vyskytují.

Oslava zvláštních událostí a významných dat

Private Boat Party Tenerife

Zveme vás k oslavě narozenin a významných událostí na palubě majestátní lodi. Doporučujeme naši moderní Astondoa 40, luxusní jachtu s kapitánem v ceně pro 12 osob, se kterou můžete oslavit jakoukoli příležitost.

Se soukromým pronájmem katamaránu v Los Cristianos můžete strávit fantastický a exkluzivní den na moři. Nejlepší na těchto aktivitách je, že se o ně nebudete muset dělit s nikým dalším, budete to jen vy a vaši přátelé. Naši kapitáni mají velké zkušenosti s mořem a poskytnou vám nádherný zážitek. Napište nám právě teď do WhatsAppu, abychom vám mohli provést rezervaci, pokud máte nějaké pochybnosti, čekáme na vás, abychom vám pomohli se vším, co potřebujete.

Pronájem katamaránů na Los Cristianos

Co říkají naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Související články:

Pláže v Los Cristianos