První publikace: 25 března, 2024 |

Soukromé a sdílené rybářské výlety z Los Cristianos

Los Cristianos nabízí mnoho možností, jak si užít nezapomenutelnou dovolenou. Pokud jste vášnivými milovníky sportovního rybolovu, přečtěte si více o našich rybářských výletech z Los Cristianos. Vychutnejte si výhledy na Tenerife a relaxujte u osvěžujících nápojů, zatímco čekáte, až velká ryba zabere na návnadu.

Tenerife je oblast bohatá na mořský život, ulovte si krásného tuňáka, mořského vlka, mečouna, makrelu a mnoho dalších. Rybářské výlety jsou vhodné pro začátečníky i profesionály a nabízíme možnost nácviku různých rybolovných technik. Více informací o našich službách si vyžádejte na našem WhatsAppu, který je k dispozici na této stránce. Pomůžeme vám vybrat nejvhodnější loď a dáme vám několik doporučení pro lepší zážitek.

Rybářské výlety z Los Cristianos

Charter lodí a rybářských lodí Tenerife bez nutnosti licence Přístav Las Galletas

Během rybářských výletů se můžete opalovat, relaxovat a zapomenout na starosti. S velkým štěstím vás přijdou pozdravit delfíni a velryby, kteří obývají vody Tenerife. Je to jedinečný a senzační zážitek. Vezměte si s sebou fotoaparát a pořiďte si krásné fotografie, které si můžete zarámovat.

Naše lodě jsou vybaveny vším, co k rybaření potřebujete, a mají prvotřídní posádku, která vás při tom bude doprovázet a podělí se s vámi o své rady. Jsme specialisté na pronájem všech typů lodí na Tenerife. Naše dlouholeté zkušenosti nám navíc dávají možnost poskytnout vám prvotřídní služby, protože velmi dobře víme, co naši zákazníci potřebují.

Na našich webových stránkách najdete několik rybářských člunů s moderním vybavením a vším, co potřebujete k lovu skvělých ryb v moři na Tenerife. Věřte nám, máme loď, kterou potřebujete. Kontaktujte nás právě teď a uveďte typ lodi, kterou si chcete pronajmout, požadovaný termín a délku výletu.

Sdílené rybářské výlety

Tenerife Charter lodí a rybářských lodí bez nutnosti licence Las Galletas Harbour

Při našich sdílených rybářských výletech pojedete s dalšími rybáři a budete sdílet potěšení z tohoto vzrušujícího sportu. Je to ideální aktivita pro turisty a milovníky přírody. Projděte se podél moře a naučte se nové rybářské techniky. Na konci textu zanecháváme seznam aktivit, vstupte, abyste se dozvěděli jejich podrobnosti, a proveďte rezervaci.

Soukromé rybářské výlety z Los Cristianos

Tenerife Lodní a rybářský charter bez nutnosti licence Las Galletas Harbour

Nabízíme také soukromé rybářské výlety s exkluzivním servisem, pouze pro vás a vaši skupinu hostů. Výhodou tohoto typu výletu je, že se ho zúčastníte pouze vy a posádka. Je to ideální možnost pro ty, kteří dávají přednost soukromí a individuálním službám.

Soukromé lodě se pronajímají s kapitánem, ale můžete si také pronajmout rybářské lodě bez kapitána, abyste je mohli řídit sami. Vychutnejte si vzrušující plavbu po oceánu ve svém volném čase. Na jeden den se stanete kapitánem, což je ještě lepší způsob, jak si užít dobrodružství. Pro pronájem soukromých člunů musíte být starší 18 let a předložit řidičský průkaz.

Napište nám nyní a rezervujte si další rybářské výlety na Tenerife. Naše aktivity jsou skvělým prostředkem, jak si užít Tenerife prostřednictvím sportovního rybolovu. Napište nám co nejdříve a rezervujte si místo, nezapomeňte, že Los Cristianos je turistická oblast, takže se aktivity rychle vyprodávají. Děkujeme, že jste si nás vybrali jako svou lodní společnost na Tenerife. Máme všechny typy lodí, které vyhovují všem vkusům, vždy máme loď, kterou hledáte. Doufáme, že si den strávený rybařením v Los Cristianos užijete a využijete všech aktivit, které toto krásné město svým návštěvníkům nabízí.

Rezervujte přes WhatsApp

Rybářské chartery na Los Cristianos

Rybářské výlety na Los Cristianos

Rezervujte přes WhatsApp

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: