První publikace: 25 března, 2024 |

Pronájem lodí na Los Cristianos
Pronájem lodí bez kapitána na Los Cristianos
Půjčovny lodí v Los Cristianos Tenerife

Zjistěte vše o pronájmu lodí v Los Cristianos. V tomto krásném městě na jihu Tenerife najdete mnoho možností, jak trávit volný čas a bavit se, přičemž půjčovna lodí patří k nejoblíbenějším. Užijte si báječný den na moři na palubě našich pohodlných lodí. V naší společnosti nabízíme všechny typy lodí v Los Cristianos, napište nám, abychom vám poskytli několik návrhů a provedli rezervaci.

Tenerife pronájem motorového člunu Fairline 42 stop

Na našich webových stránkách si můžete pronajmout čluny od 1 hodiny. Užívejte si slunce, opalujte se, smějte se, sdílejte anekdoty a ochutnávejte dobré jídlo a osvěžující nápoje na palubě. Můžete také rybařit, plavat, šnorchlovat, kotvit na pláži, provozovat vodní sporty, pozorovat kytovce a navštívit zajímavá místa, jako je Los Acantilados de los Gigantes. Lodě vyplouvají z přístavu Puerto Colón nedaleko Los Cristianos. Přečtěte si o všech dostupných možnostech a na WhatsAppu se zeptejte na cokoli, co vás zajímá.

Pronájem jachty s kapitánem

los-gigantes motor-boat-charter-tenerife (11)

Nabízíme různé lodě s kapitánem, abyste si mohli užívat moře bez jakýchkoli starostí. Soukromé výlety lodí jsou ideální pro oslavu zvláštních událostí s vybranou skupinou přátel a rodinou. Budete na nich jen vy, vaši hosté a posádka. Náš jachtařský personál vás bezpečně dopraví na vybraná místa. Mají veškeré znalosti o trasách a lodi, což zaručuje hladký a bezproblémový průběh plavby.

Výhodou pronájmu jachty s kapitánem je, že se musíte starat pouze o to, abyste si výlet užili a sdíleli ho se svými blízkými. Nabízíme luxusní jachty, plachetnice, katamarány a rybářské lodě, se kterými můžete brázdit zátoky Tenerife. Objednejte si soukromý rybářský výlet a strávte příjemný den rybařením na moři Tenerife. Máme rybářské lodě vybavené vším, co potřebujete. Posádka vás zavede do míst, kde je největší šance na ulovení ryb.

Pronájem lodi bez kapitána v Los Cristianos

Tenerife loď bez kapitána a licence pro 6 osob

Naše lodě můžete řídit také sami. Budete kapitánem a můžete loď řídit podle svého přání. Ukažte svým přátelům své řidičské schopnosti a užijte si skvělý den na moři jako zkušený námořník.

Podmínkou pro pronájem lodi bez posádky v Los Cristianos je, aby vám bylo více než 18 let. Pro pronájem velkých lodí musíte předložit platný průkaz způsobilosti k řízení lodi. Palivo se účtuje podle spotřeby během plavby. Kromě toho je před vyplutím vyžadována záloha na předání lodi, peníze se vracejí po vrácení lodi. Vyjasněte si své pochybnosti prostřednictvím našeho WhatsAppu, je nám potěšením vám pomoci a pomoci vám při rezervaci lodí pro vaše další dobrodružství.

Máme lodě, které si můžete pronajmout s kapitánem nebo bez něj. Stačí se podívat na níže uvedený seznam dostupných člunů a zjistit, jaké alternativy jsou k dispozici. Musíte si přinést vlastní jídlo a nápoje, protože ty nejsou zahrnuty v ceně.

Lodě bez licence v Los Cristianos

Vlastní pohon lodi Tenerife Bayliner 18 -2

Menší lodě, jako jsou motorové čluny, nevyžadují lodní průkaz. Jedná se o čluny s průměrnou délkou 6 metrů, výkonem 15 koní a kapacitou pro maximálně 7 cestujících. Tento typ výletů je ideální pro malé skupiny přátel, kteří si chtějí užít moře bez společnosti cizích lidí.

Kontaktujte nás právě teď a domluvte si pronájem lodi v Los Cristianos. Odpočívejte na moři na Tenerife a užívejte si klidu oceánu. Nechte starosti na pevnině a užijte si kouzelný den se zářícím sluncem a vlnami šplouchajícími pod lodí. Na konci textu najdete lodě, které jsou v Los Cristianos k dispozici, kliknutím na jednotlivé aktivity získáte podrobnosti a charakteristiky.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: