Katamaraanide ekskursioonid ja katamaraanide prahtimine Los Cristianoses

Katamaraanide ekskursioonid ja katamaraanide prahtimine Los Cristianoses

Guide

Selle kirje kaudu tutvustame teile parimaid erasektori katamaraanilaevad Los Cristianos, mis on saadaval meie veebilehel. Tänu 15 aastale, mil oleme oma kliente rõõmustanud, saame aidata teil leida teie huvidele kõige paremini sobiva tegevuse.

Kui olete Los Cristianoses, ärge jätke kasutamata võimalust sõita Atlandi ookeanil. Ela maagilisi elamusi koos oma sõprade ja perega. Kui soovite rohkem teavet, võtke meiega otse meie WhatsAppi kaudu ühendust, et rohkem teada saada.

Eraekskursioonid ja katamaraanide rentimine Los Cristianoses koos Kennexiga

catamaran-tour-in-tenerife-private-and-shared (9).min

Luksuslik katamaraan, mis mahutab 11 reisijat.

  • Katamaraanil on võrk, mille kaudu saab lamada ja puhata lainete ääres
  • Snorkelivarustus, joogid pardal ja toitlustamine on hinna sees
  • Võimalik transport lisatasu eest Tenerife lõunaosas

Rentida 3 või 4 tunniks vaalade vaatlemiseks ja ujumiseks El Puertito de Adeje jahedates vetes. Külastage Los Acantilados ja Masca lahte ujumiseks ja snorgeldamiseks pikemate ekskursioonidega.

Privaatne katamaraaniekskursioon Kalima 11 inimesele

Tenerife - Boat Charter - (7).min

Purjetage ümber Tenerife lõunaosa selle suurepärase ekskursiooniga 11 inimesele. Pakume teile 36 jala pikkust ruumikat katamaraani, mis pakub mugavust ja mugavust kõigile reisijatele. Vein ja rullid on hinna sees. Valikuline Paella.

Broneerige 3 või 5-tunnine ekskursioon, et külastada Tenerife vaalalisi ja seejärel minna rannikul ujuma. 8-tunnine ekskursioon viib teid Los Acantilados de Los Gigantes ja Masca lahte.

Catamaran rides in Los Cristianos to see dolphins and swim with EdenTenerife katamaraan charter 45 inimesele

Rendige meie vapustav katamaraan Eden 45-liikmelistele gruppidele.

  • 3 tundi kestab
  • Valade ja vaalade vaatlus
  • Ujumispeatus kaldal
  • Ujumispeatus kaldal
  • 1 võileib inimese kohta
  • Sandwichid
  • Värskendavad joogid pardal
  • Paniinirullid ja paella lisatasu eest
  • Paniinid ja paella lisatasu eest
  • Kandke oma joogid ja suupisted
  • Kandke oma joogid ja suupisted

Mida saate teha privaatse paadiekskursiooni ajal

Pärast paadi väljumist võite rahulikult teki peal päevitada, pidage meeles, et Tenerifel paistab enamiku aastast eredalt päike. Tule meiega detsembris, et tervitada uut aastat merel. Samuti saate lõõgastuda varjulises kohas, jagades samal ajal sõpradega jooke.

Siin on tegevused, mida saate Los Cristianose erakatamaraani prahtimisega kõige rohkem nautida:

Vala- ja vaalavaatlus Los Cristianosest

Katamaraanide ekskursioonid ja katamaraanide prahtimine Los Cristianoses

Eraõigusliku katamaraani prahtimisega jõuame Tenerife delfiinide ja vaalade külastatavatesse vetesse. See on lõbus tegevus kõigile ja eriti lastele. Jagage mereloomadega vabadust, võtke kaasa kaamera, et teha pilte ja salvestada videoid. Delfiinidel on eripära, et nad kiirgavad oma läbikäiguga hellust, edastades rõõmu ja rahu.

Võite teha ka suurepäraseid ekskursioone kiirpaadiga, et näha vabalt jalutavaid imearmsaid delfiine. Seda tüüpi paat on spetsiaalselt mõeldud neile, kes tahavad tunda vabadust ja tuult näos.

Visiit Los Gigantese kaljudele

Tenerife laevareis Los Gigantes

Los Gigantese kaljude atmosfäär on imeline. Need hiiglaslikud kiviklibud kerkivad kohati kuni 600 meetri kõrgusele. Seal olles tunned, et oled kõigest kaugel, ainult meri, kaljud ja tuul, mis su nägu silitab.

Parim asi selle külastuse juures on see, et saame minna alla suplema kaljude jalamil asuva Masca Bay maitsvas vees. Tule koos sõpradega ujuma ja vees lõbusaid mänge jagama.

Selles piirkonnas näete erinevaid purjetamisretki Tenerifel. Siin leidub loodusesõpru, kes soovivad ujuda ja jahutada end Atlandi türkiissinises vees.

Eriliste sündmuste ja tähtsate tähtpäevade tähistamine

Private Boat Party Tenerife

Kutsume teid tähistama oma sünnipäevi ja tähtsaid tähtpäevi majesteetliku paadi pardal. Soovitame meie moodsat Astondoa 40, luksusjahti koos kapteniga 12 inimesele, millega saate tähistada mis tahes sündmust.

Los Cristianose erakatamaraani prahtimisega saate veeta fantastilise ja eksklusiivse päeva merel. Parim asi nende tegevuste juures on see, et te ei pea kellegagi teistega jagama, vaid see on ainult teie ja teie sõbrad. Meie kaptenitel on suur kogemus merel ja nad annavad teile suurepärase elamuse. Kirjutage meile kohe WhatsApp, et teha oma broneeringud, kui teil on mingeid kahtlusi, me ootame teid, et aidata teid, mida iganes te vajate.

Katamaraani tšarterid aastal Los Cristianos
Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti:
Rannad aastal Los Cristianos