Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Paadi tšarterid aastal Los Cristianos
Paadireisid aastal Los Cristianos
Paatide rentimine ilma kaptenita aastal Los Cristianos
Paadimatkad Los Cristianos Tenerifel

Tule ja naudi meie fantastilisi paadireise Los Cristianoses. Me räägime teile kõike, mida peate teadma, et teha merereisi ja elada unustamatuid seiklusi. Kui teil on küsimusi, kirjutage meie WhatsApp ja me aitame teid hea meelega. Oleme spetsialiseerunud erinevatele turismiteenustele ja paatide rentimisele Los Cristianoses, nii et meil on kindlasti see tegevus, mida otsite.

Jagatud paadireisid Los Cristianoses

Tenerife katamaraani prahtimine 45 inimesele

Jagatud paadireisid on suurepärane võimalus kruiisida Tenerife lahtedes, näha vaalalisi ja võtta rahulikult päikesepaistet. Meil on selle tegevuse jaoks palju erinevaid paate, peate lihtsalt valima endale meelepärase paadi ja ekskursiooni kestuse.

Meil on erinevaid katamaraane ühiseks ekskursiooniks suurtele gruppidele, kus on piisavalt ruumi ja mugavust kõigile. Reisikava sisaldab vaalade vaatlust, Los Gigantese kaljude külastamist ja peatust rannas jahutamiseks. Tulge koos perega merd nautima, lastele meeldivad laevareisid eriti hästi. See on ka lemmiküritus sõpruskondadele või neile, kes soovivad lõõgastava päevaga merel maailmast lahti saada. Toit ja värskendavad joogid on hinna sees.

Enamik meie ühiseid paadireise pakub transporti Los Cristianosest sadamasse, kust paat väljub. Kirjutage meile ja küsige, kas teie valitud tegevuse jaoks on olemas transfeer.

Eraldi paadireisid Los Cristianoses

katamaraanituur tenerifel era- ja ühisreis (1).min

Los Cristianoses saab broneerida ka eraviisilisi paadimatku, et sõita eksklusiivselt ja ilma võõraste seltskonnata. Olete heades kätes, meie professionaalne meeskond viib teid sujuvalt mööda lahte, sest nad on marsruutide ja paadiga täielikult kursis.

Pakume Los Cristianose privaatse paadireisi jaoks luksusjahtide, purjepaatide, kalapaatide ja katamaraanide teenuseid. Privaatse ekskursiooni paati valides peaksite arvestama oma grupi suurusega. Me rahuldame ühe reisija soovid kuni 220 inimesele. Kirjutage meile WhatsAppi, et me annaksime teile soovitusi paadi kohta, mis sobib teie eelistuste järgi kõige paremini.

Eraldi ekskursioonideks saadaval olevad paadid

Eraldi paadiretked sobivad eriliste sündmuste tähistamiseks merel. Enamik meie kliente tähistab pardal sünnipäevi ja pulma-aastapäevi. Kutsume teid tähistama lõpetamisi, ametikõrgendusi, äritegevuse lõpetamisi, poissmeeste või poissmeeste pidusid, sõbrapäeva või mis tahes erilist kuupäeva.

Katamaraane saab rentida nii ühis- kui ka eraviisiliselt. Kõik sõltub teie vajadustest. Kirjutage meile igal ajal, et me annaksime teile soovitusi, aitaksime valida teile sobivaima paadi ja teeksime teie broneeringu.

Eraldi luksusjahtide prahtimine sobib ideaalselt teie valitud sõprade või töökaaslastega jagamiseks. Need on mugavad ja tipptasemel viimistlusega paadid kõige keerulisematele maitsetele. Erajahtide ekskursioonid hõlmavad värskendavat toitu ja jooke, Los Gigantese kaljude külastamist ja vaalade vaatlemist nende loomulikus elupaigas.

Tenerife Luxury Yacht Charter - Astondoa 46 (4)

Kiirlaevad pakuvad seikluslikumat ja merele lähemal asuvat kogemust. Pakume mootorpaate, et saaksite nautida reisi ilma kellegi saatjata.

Samuti saate broneerida erapüügireise hästi varustatud kalalaevade pardal. Meie meeskond viib teid lahe konkreetsetesse kohtadesse, kus püütakse parimaid kalu.

Tenerife Boat and Fishing Charter no licence required Las Galletas Harbour

Kirjutage meile nüüd WhatsAppi, et broneerida oma järgmised paadireisid Los Cristianos Tenerifel. Teksti lõpus tutvustame teile kõiki paate, mis on saadaval selleks tegevuseks. Kui soovite paati, pidage meeles, et need ei ole alati saadaval, võtke meiega ühendust niipea kui võimalik, et teada saada olemasolevaid võimalusi. Nautige meretuult ühes meie fantastilistest paatidest ja jagage oma lähedastega paar tundi täis rõõmu ja meretuult.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: