Esimene avaldamine: märts 18, 2024 |

Juhendatud ekskursioonid aastal Los Cristianos
Giidiga ekskursioonid ja ekskursioonid Los Cristianosest

Tutvuge Tenerifega meie ekskursioonide ja ekskursioonide kaudu Los Cristianosest. Pakume teile erinevaid tegevusi, et jalutada Tenerifel ja nautida selle võlu. Giidiga ekskursioonid ümber saare annavad teile võimaluse tutvuda selle vaatamisväärsustega professionaalsete giidide käest. Jätkake selle teksti lugemist, et teada saada, milliseid kohti saate meiega koos külastada. Kui soovite külastada konkreetset kohta Tenerifel, saame teid aidata, kirjutage meile meie WhatsAppi, et koostada uus marsruut spetsiaalselt teie jaoks. Meie kohustus on meie klientidele, nii et me saame kohandada oma taotlusi kergelt.

Paadireisid Los Cristianosest

paadi charter tenerife 17
Kõigepealt soovime teile rääkida meie paadireisidest, et sõita Tenerife merel. Kutsume teid lahe ääres jalutama, nautima mere rahulikkust, sooja päikest ja meretuult. Kutsuge oma sõbrad ja pere, et veeta unustamatu päev merel. Enamik meie paadiretkedest sisaldab toitu ja värskendavaid jooke. Käesoleva teksti lõpus leiate nimekirja kõigist laheäärsetel väljasõitudel pakutavatest tegevustest. Vaadake nende omadusi ja kirjutage meile WhatsAppis, et teha oma broneeringud. Pidage meeles, et kirjutage meile ette, sest me töötleme palju Los Cristianose päringuid ja soovitud paat ei pruugi alati saadaval olla.

Teine asi, mida saate teha meie paadireisidega, on minna ja näha Tenerife vaalalisi nende loomulikus keskkonnas. Tenerife vetes elab väga mitmekesine mereelustik, nii et neid on väga lihtne näha paadi lähedalt möödumas. Väga põnev on näha vaalade lähenemist või imearmsate delfiinide mängimist paadi lähedal. Tegevus kulmineerub peatusega kaldal, et külalised saaksid meres supelda.

Gejuhendatud ekskursioonid ümber saare

tenerife päevareis teide masca icod garachico
Pakume ka giidiga bussiekskursioone Tenerife sisemaal. Tutvuge saare kõige atraktiivsemate kohtadega ja laske end selle võlustest muljetada. Lisaks ühistele ekskursioonidele pakume teile ja teie sõpruskonnale ka privaatseid ekskursioone. Nautige ekskursiooni personaalsemalt ja kujundage uus marsruut kohtadesse, mida soovite külastada. Meil on rõõm teid aidata ja pakkuda teile parimaid võimalusi, et saaksite Tenerifet täiel rinnal nautida.

Giidiga ekskursioone ja ekskursioone juhivad professionaalsed giidid, kes teavad, kuidas pakkuda teile erakordset elamust. Õppige tundma Tenerife kaunimate paikade kultuuri, ajalugu ja kombeid.

Külastage imposantset Teide mäge

Meil on terve päeva kestev ekskursioon Teide rahvuspargi külastamiseks ja selle kaunite maastike nautimiseks. Teide mägi on Hispaania kõrgeim tipp, mis ulatub üle 3700 m kõrgusele merepinnast. UNESCO kuulutas pargi oma ilu ja väärtuse tõttu maailmapärandi nimistusse.

Vaadake Tenerife öist taevast

Kaunistage Tenerife öist taevast

Teide öösel Tenerifel (4)
Teide rahvuspargis saab vaadata ka tähti ja teisi kosmose elemente. Pargis asub astronoomiline baas, mis on pühendatud päikese ja teiste tähtede vaatlusele ja uurimisele. Observatooriumi võimsate teleskoopidega saab tähistaevasid jälgida ja planeete uurida.

Külastage Masca, Icod ja Garachico

.
Masca küla - Pueblo de Masca - Tenerife (8)
Need kolm küla naudivad suurt kuulsust ja huvi seiklejate seas. Hingake Mascas värsket mägede õhku, vaadake Icod de los Vinoses iidset draakonipuud ja imetlege Garachico kultuurilist ilu.

Tutvuge San Cristóbal de La Laguna ja Santa Cruz de Tenerife

San Cristóbal de La Laguna ja Santa Cruz de Tenerife

La Laguna - Tenerife North (10).min
Need on kaks väga huvitavat linna Tenerifel, mida te ei tohiks oma puhkuse ajal vahele jätta. Imetlege hästi säilinud kanaari arhitektuuri ilu vaatamata aja möödumisele. Kuid te leiate ka moodsaid ehitisi, mis toovad nendesse linnadesse värsket õhku. Jalutage mööda tänavaid, külastage poode ja nautige restoranides pakutavat maitsvat toitu.

Koosta Tenerife veine

veinide degusteerimine tenerfe (3)
Viime teid Tenerife viinamarjaistandustele, et luua side piirkonna looduse ja toodetega. Tenerife veinikeldrites toimuvatel giidiga ekskursioonidel saate maitsta elava maitsega veine, mis on kogu maailmas tuntud oma suurepärase kvaliteedi poolest.

Külastage naabersaar La Gomera

.
VIP-ekskursioon La Gomera (7)
Meil on fantastiline ekskursioon naabersaarele La Gomera. Väga huvitavate loodusmaastike ja suure kultuurilise rikkusega kaunis saar. Transfeer meritsi toimub praamiga.

Abi ja transport

Nüüd, kui te teate, millised ekskursioonid ja ekskursioonid Los Cristianosest on meie kodulehel saadaval, peate vaid otsustama, millist kohta kõigepealt külastada. Teksti lõpus olevast nimekirjast leiad kõik meie veebilehel saadaval olevad tegevused, et tutvuda Tenerife’ga nii maal kui ka merel. Tegevuse broneerimiseks täitke tegevusele lisatud kontaktvorm. Küsimuste korral võite kirjutada meile ka WhatsAppi. Tuletame teile meelde, et tegevus sisaldab transporti koos pealevõtmise ja kohaletoimetamisega Los Cristianosesse. Ärge mõelge kaks korda ja tulge koos meiega avastama Tenerife saladusi, me ootame teid!

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: