Veesport Tenerifel

Veesport Tenerifel

Tenerife on kuulus rannapuhkuse kuurort. Inimesed üle kogu maailma tulevad siia aastaringselt, et nautida sooja päikest ja kauneid randu, nagu Playa Los Cristianos, Playa Las Vistas, Troya, Fañabe, El Duque ja teised.

Tenerife pehme kliima võimaldab nautida randu ja ookeani ka talvel.
Kui teil hakkab päikese käes suplemisest igav ja te soovite veidi vaheldust ja värskendust, võite tegeleda ühega veespordialadest ja tegevustest.

Valisime välja kõige soovituslikumad ja populaarsemad võimalused, alates sukeldumisest, jetisuusatamisest ja parascendingust kuni banaanipaadi ja ekstreemse flyboardini, nii et igaüks võiks leida midagi sobivat, sõltuvalt vajadustest, eelistustest ja eelarvest.

Siin on mõned suurepärased ideed, milliseid veespordialasid ja tegevusi saate teha, et saada oma puhkusest Tenerifel kõige rohkem kasu.

Kui soovite avastada Tenerife veealust maailma, kuid pole varem sukeldumist teinud, siis on parim hetk seda teha meie proovisukeldumisega. See tegevus muudab teie esimese sukeldumiskogemuse unustamatuks.

Teine suurepärane tegevus on jet-suusatamine. Seda kiiret ja lõbusat tegevust saate muuta veelgi põnevamaks, kui kombineerite selle Los Gigantese kaljude külastamisega meie Jet-Ski Safari Los Gigantes’i tegevuses. Sa tunned end absoluutselt uimastavalt, kui näed neid hiiglaslikke kaljusid, mis kerkivad just ookeanist välja.

Kui otsite mõnda lahedat ja adrenaliini tõstvat kogemust, proovige flyboardi.

Kui soovite sõprade või perega lõbutseda, tehke banaanipaadiga või fly boat’iga sõitmine.

Või vaadake rannikut linnupilguga, kui teete parascending’i.

Kui soovite teha rohkem kui ühte tegevust, võite säästa raha, kui broneerite ühe meie veespordipakettidest, mille puhul saate allahindlust.

Nii et vaadake meie veespordi ja tegevuste nimekirja ning täitke julgelt meie broneerimistaotluse vorm, et broneerida teie valitud tegevus.

Kui sul on küsimusi, siis tunneta lihtsalt kontaktvormi.

Veesport aastal Tenerife

Saistītie raksti:

Kas otsite Tenerifel saarereise? Siis jääge kursis! Meiega saate teha kõige olulisemad...
Kogege, mida eksklusiivne erapaadi prahtimine Tenerifel võiks teile pakkuda:...
Tenerife on kõige külastatavam saar kogu Kanaari saartest. Kui te olete üks neist...