Esimene avaldamine: veebruar 13, 2023 |

Bussiekskursioonid aastal Tenerife
Giidiga bussiekskursioonid Tenerifel

Bussiekskursioonid Tenerifel on üks populaarsemaid viise saare ja selle vaatamisväärsuste avastamiseks. Pakume teile bussiekskursioone Tenerifel, et avastada selle ajalugu ja võlusid. Meie luksuslikud bussi- ja väikebussiekskursioonid pakuvad teile palju mugavust. Meil on ka karismaatilised giidid, kes tunnevad saart täielikult.

Tenerifele on iseloomulikud puhkajate mitmekesised võimalused, hea ilm ja sõbralikud inimesed. Turistid kogu maailmast tulevad meie saarele, et seda tundma õppida ja selle maastikke imetleda. Kui soovite lõõgastuda, hingata värsket õhku ja jalutada läbi võlutud külade, siis on bussiekskursioon Tenerifel just see, mida vajate. Loe edasi, et teada saada, kuidas me saame aidata sul Tenerifel bussiga ringi liikuda ja sellest kogemusest maksimumi võtta.

Bussiekskursioonid Tenerife parimate kohtade külastamiseks

Tenerife turismiteenused on aastate jooksul suurenenud ja nüüd on võimalik nautida paljusid varem tundmatuid kohti. Lisaks randade ilule ja mere rahulikkusele tulevad turistid innukalt jalutama mööda munakivisillutisega tänavaid, lummavaid külasid ja kauneid radu. Meie firma pakub teile erinevaid ekskursioone ja bussiekskursioone, et tutvuda saare kaunimate paikadega.

Meil on era- ja ühised ekskursioonid, mis on erineva iseloomuga igale maitsele. Võite broneerida ekskursiooni Tenerife lõunaosas või külastada kõige paeluvamaid külasid põhjas. Kutsume teid üles võtma meiega ühendust WhatsAppi kaudu, et selgitada kõik kahtlused ja teha broneeringud.

Teide rahvuspark

Private Trekking Teide with Permision (1)

Meie bussiekskursioonidega Teide mäele viiksime teid avastama seda uskumatut Tenerife loodusparki. See on maagiline ja hämmastav koht Tenerifel ja väga hästi säilinud, et kõik saaksid seda nautida.

Teide mägi on iidne vulkaan, mis on Hispaania kõrgeim tipp, mis ulatub üle 3700 meetri üle merepinna. Selle ümbruses on kaunis looduskeskkond, kus on ainulaadse iluga endeemiline taimestik ja loomastik. Koha orograafia on tüüpiline vulkaanilisele tegevusele, pinnast kaunistavad kaljud.

Seal on ka köisraudtee, millega saab ilma suurema vaevata tippu tõusta. Aktiivse turismi jaoks on olemas ka mitu matkarada. Teide tippu jõudmine on suurepärane. Kogu saar on teie jalge ees ja te näete mere ilu kuni silmapiirini. Kui taevas on selge, võib näha Gran Canaria, El Hierro, La Gomera ja La Palma saari.

Leiad erinevaid tegevusi kogu perele. Pargis on astronoomiline observatoorium, kus saab uurida päikest ja teisi kosmose tähti. Paljud inimesed otsustavad jääda ööbima, et näha tähti ja nautida värskendavat päikesetõusu.

Meie kodulehel on ekskursioon Teide’ile, et avastada selle vulkaanilist maastikku ja tõusta tippu köisraudteega. Saate tutvuda selle koha floora ja faunaga. Meil on ka 8-tunnine privaatne ekskursioon Teidesse, et tutvuda pargiga koos eraviisilise giidiga. Võite teha ka Teide öise ekskursiooni, see ekskursioon algab pärastlõunal, et näha Tenerife taeva erinevaid varjundeid, kui päike loojub. Öösel on teil võimalik tähti jälgida astronoomiajaama suure ulatusega teleskoopide ja professionaalse Starlights’i juhendamisel. Soovitame ka meie ekskursiooni Teide Masca, kus saate külastada Teide, Vilaflor ja Masca ilusat küla, millest räägime allpool.

Masca küla

Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (6)

Maagiline Masca küla on lummav paik Tenerife loodeosas. See on väike küla, mis säilitab oma raskesti ligipääsetavuse tõttu oma maapiirkonna arhitektuuri. Hotell asub Teno maapiirkonna pargis, 750 meetri kõrgusel lopsakas orus. Siit saab imetleda kuristikke ja näha isegi naabersaar La Palma.

See on üks populaarsemaid sihtkohti Tenerife bussiekskursioonide jaoks turistide jaoks, kes otsivad inspiratsiooni. Sealt leiad erinevaid kuristikke ja kaljusid, mis langevad ookeani, kuhu erinevad seiklejad lähevad loodust ja värsket õhku nautima.

Vilaflor ja selle kuuvarjutusmaastik

Meie Teide bussiekskursioonidega viime teid ka Vilaflori külla, mis on saare kõrgeim küla. Sealt leiate lummava koha, mis oma erilise reljeefi tõttu näib olevat pärit teiselt planeedilt. Seda tuntakse kuumaastikuna, sest seda iseloomustab valge tooniga savi, mille reljeef on täis kaljusid ja vulkaanilisi korstnaid. Saare ökosüsteemile iseloomulikud erinevad taime- ja loomaliigid on siin oma koduks. Vilafloris on mõned kirikud, pühakodad ja mõisad, mis pakuvad külastajatele turismihuvi.

Tutvuge meie Tenerife bussiekskursioonidega võluvate küladega

Selles jaotises räägime teile saare kõige huvitavamatest küladest, mida saate külastada meie Tenerife bussireisidega.

Bussireisid Tenerifel ringi sõitmiseks

Me sõidutame teid La Candelariasse, saare religioossesse keskusesse, kus asub Kanaari saarte kaitsepühaku Neitsi Candelaria katedraal. Teine linn, mida saate koos meiega külastada, on La Orotava, mis on võluvate orgude ja autentse arhitektuuriga kaunis linn. See asub samanimelises orus.

Icod de Los Vinos on kaunis linn, kus asub ka salapärane iidne draakonipuu, mis on kuulus kui maailma vanim.

Icod de los Vinos El Drago Milenario The Dragon.min

Kõik need kohad on meie Tenerife saarel toimuva ekskursiooni marsruudil. Samuti sõidutame teid Garachicosse, mis on üks saare tähtsamaid turismikeskusi. Seal on võimalik näha koloniaalajastu kunsti ja moodsa arhitektuuri näidet.

Tenerife kõige huvitavamatest looduskohtadest tahaksime mainida Erjos ja Los Gigantes. Me kõnnime mööda Erjose tippe, kauneid mäenõlvu erinevate matkaradade ja imeliste vaadetega saarele. Los Acantilaos de los Gigantes, saare kaljused kaitsjad, kerkivad Tenerife läänerannikul kuni 600 meetri kõrgusele. Laske end muljetada selle kuristikest ja kaljudest, mis annavad saarele salapärase olemuse.

Ekskursioon bussiga läbi Tenerife linnade ja metsade

Meil on ka teisi ekskursioone, et avastada kauneid linnu, ajaloolisi mälestusmärke, imposantseid mägesid ja lopsakaid metsi.

Santa Cruz de Tenerife on ilus linn, mis on täis rõõmu ja mida tasub Tenerifel külastada. See on saare pealinn ja siit leiate kultuuri, head toitu ja moodsat arhitektuuri.

Samuti viiksime teid La Lagunasse, Tenerife ülikoolilinna, kus on palju rõõmu ja peomeeleolu. Selle tänavad on täis tarbekauplusi, moe- ja meelelahutuskohti. Kuid La Lagunas on ka ajaloolisi paiku, mis sulanduvad linna kaasaegse atmosfääriga.

La Laguna - Tenerife North (9).min

Tenerife kaunimate looduslike paikade hulgas tahaksime mainida Anaga maastikuparki, mis on kaunis park Tenerife kirdeosas, kus on ilusad maastikud. Selle sisemuses leidub palju looduslikku mitmekesisust ja selle ökoloogilise väärtuse tõttu peetakse seda biosfääri kaitsealaks. Anaga külad sulanduvad maastikuga, samas kui selle elanikud elavad rahulikku elu loodusega kooskõlas.

Taganana on omakorda linn, mis paistab silma Anaga maapiirkonna pargis ja selle rannikut kaunistavate randade poolest. Kutsume teid külastama seda igihaljastest mägedest ümbritsetud küla. Selles külas on säilinud põllumajanduslikud tavad ja traditsiooniline arhitektuur. Te võtate oma külastusest kaasa kaunid fotod.

Tenerife veinid ja maitsed

Kui soovite maitsta maitseid ja head veini, siis kutsume teid Tenerife veini- ja maitseekskursioonile , mille käigus tutvute oma istanduste ja rikkaliku gastronoomia poolest kuulsa Güimari külaga. Selle bussiekskursiooniga keskendume Tenerife veinide valmistamisele, võtame oma külalised kaasa, et külastada mõningaid istandusi ja tutvuda veinivalmistamise protsessiga. Loomulikult saame maitsta veine ja nautida nende põnevaid maitseid. Ekskursioon sisaldab ka maitsvat sööki, mis esindab Kanaari gastronoomiat.

La Gomera külastamine Tenerifelt praamiga

la gomera day tour (1)

La Gomera on huvitav saar, kus on iidsed metsad ja hästi paigutatud vaatepunktid, et nautida selle maastike ilu. Seal leiavad seiklejad lõputuid radu, et kaotada end looduses ja leida rahu.

Meie ettevõte pakub ka bussiekskursioone La Gomera saarele Tenerifelt. Los Cristianose sadamast astutepraamile San Sebastian de La Gomera sadamasse. Saarele jõudes tutvume saare loodusmaastike, mälestusmärkide ja majesteetlike küladega. Meil on ka VIP minibussiekskursioon La Gomera saarele, et tutvuda saarega eraviisiliselt koos asjatundliku giidi ja isikliku tähelepanuga.

Kontakt ja broneerimine meie bussiekskursioonide kohta Tenerifel

Lubage meil tutvuda Tenerife peamiste huviväärsustega. Broneeri meie bussiekskursioonid Tenerifel, et külastada El Teide, Masca ja saare kauneimaid külasid. Pakume teile ühiseid ja privaatseid bussiekskursioone, et tutvuda Tenerife nurkadega. Jätke kõik meie kätte, ootame teid meie WhatsAppis, et teha broneeringuid ja esitada küsimusi. Loodame, et naudite saarel viibimist ja tutvute kõigega, mida saarel on pakkuda.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: