Esimene avaldamine: märts 18, 2024 |

Vaalade vaatamine aastal Tenerife Lõuna
Delfiinide ja vaalade vaatlemine Tenerife lõunaosas

Delfiinide ja vaalade vaatlemine Tenerife lõunaosas on üks populaarsemaid tegevusi turistide seas. Bananapalmbay.com on spetsialiseerunud erinevate tegevuste pakkumisele sensatsioonilise puhkuse jaoks. Pakume mugavaid ja turvalisi paate meeldivaks meresõiduks. Nii et loe edasi, et saada rohkem teada meie vaalade vaatlemise võimalustest.

Jätame teie käsutusse meie WhatsAppi, et saaksite teha oma broneeringuid või kirjutada meile, et selgitada mis tahes kahtlusi. Samuti saame teid nõustada, et valida teile sobivaim tegevus vastavalt teie grupi suurusele ja soovitud elamustele. Oleme pakkunud intensiivseid emotsioone meres juba üle 15 aasta. Meil on marsruudid, mis on kavandatud nii, et tegevus oleks kõigile kasulikum.

Valade ja delfiinide vaatlemise ekskursioonid Tenerife lõunaosas

Kas teadsite, et Tenerife South on maailmas privilegeeritud koht, kus saab näha vaalasid nende loomulikus elupaigas? Põhjus on väga lihtne. Tenerife ja naabersaare La Gomera vahelised veed on kümnete mereliikide looduslikuks reservuaariks.

Mõned liigid elavad selles piirkonnas aastaringselt, teised aga on lihtsalt läbisõidul, sest Tenerife on osa paljude vaalaliste rändeteest. Palju õnne korral ja sõltuvalt aastaajast võite näha mitmeid liike, kes paadi ümbruses ringi tiirutavad. Pudelidelfiinid ja lootsidelfiinid on kaks liiki, mis elavad nendes vetes pidevalt ja mida võib seega näha aastaringselt. Vaalad, karedahambulised delfiinid ja Atlandi ookeani täpilised delfiinid esinevad vaid aeg-ajalt. Lõpuks, harilik delfiin ja valedelfiin esinevad ainult teatud aastaaegadel.

royal delfin tenerife los gigantes (59)

Paadireisid viivad teid mandrist kaugele, kus ei ole probleeme ega muresid. Laske merel end energiaga täita ja hingake sisse maitsvat meretuult, mis paati hellitab. Ärge unustage oma lapsi kaasa võtta ja kinkige neile unustamatu päev koos delfiinide ja vaaladega. On südantsoojendav näha nende vaimustunud nägusid, kui nad vaatavad vaalade ja delfiinide möödumist. Ärge unustage kaamerat kaasa võtta, et teha pilte ja jäädvustada videoid pirouettidest ja keerutustest, mida vaalad teevad tähelepanu äratamiseks. Nad on paatidega nii harjunud, et lähenevad rõõmuga vaaladele, kes ootavad tervitusi ja palju naeratusi.

Tegevused, mis on saadaval, et näha vaalasid looduses

royal delfin tenerife los gigantes (59)

Pakume erinevaid ekskursioone ja plaane vaalade ja delfiinide vaatlemiseks Tenerife lõunaosas. Jagatud paadireisid annavad teile võimaluse kruiisida lahe ääres mugava hinna eest ja nautida mere rõõme. Pakume mugavaid ja mahukaid paate erinevate teenustega, et igaüks saaks neid nautida. See on ideaalne tegevus, et võtta pere kaasa, et eemalduda igapäevasest kiirest ja kiirest. Pärast vaatlust ankurdatakse paat lahes, et reisijad saaksid minna ujuma ja snorgeldama. Broneerige laevareis Tenerife lõunaosas kohe!

Pakume ka privaatse paadi rentimist eksklusiivseks paadireisiks teile ja teie külalistele. Sel juhul ei pea te sõitu jagama võõrastega. Ainult teie, teie valitud sõpruskond ja meie mereprofessionaalidest koosnev meeskond. Anname teile võimaluse kohandada marsruuti vastavalt oma maitsele või eelistustele.

Teksti lõpus leiate erinevad võimalused kiirpaatide, purjepaatide, jahtide ja muu hulgas ka kiirlaevade rentimiseks. Ärge unustage meiega ühendust võtta WhatsApp, kui teil on küsimusi või soovite broneerida otse.

Abi ja broneerimine

Enamik meie vaala- ja delfiinivaatlustest Tenerife lõunaosas sisaldab transporti piirkonna tähtsamatesse kuurortidesse. Lihtsalt kirjutage meile, et teatada, kus te peatute, ja me võtame teid peale. Kui teil on küsimusi, kirjutage kohe meie WhatsAppi, võite ka broneerida, täites iga tegevuse juures oleva kontaktvormi, me ootame teid!

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: