Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Juhendatud ekskursioonid aastal Costa Adeje
Giidiga ekskursioonid ja ekskursioonid Costa Adejest

Olete Costa Adejes ja soovite näha ka ülejäänud Tenerifet? Sellest tekstist leiate täieliku juhendi Costa Adeje giidiga ekskursioonide ja ekskursioonide kohta, mida saate broneerida meie veebisaidil. Kui soovite soovitada konkreetset marsruuti, saame kohandada seda vastavalt teie soovidele. Meie missiooniks on klientidele meeldida ja me teame väga hästi, kuidas seda teha. Kirjutage meile julgelt meie WhatsAppi, et anda teile mõned soovitused ja broneerida oma järgmised giidiga ekskursioonid Tenerifel.

Costa Adeje giidiga ekskursioonide ja ekskursioonide omadused

Playa Troya - Costa Adeje rand (11)
Meil on fantastilised ekskursioonid ja ekskursioonid Tenerife kõige huvitavamate kohtade vaatamiseks. Pakume giidiga ekskursioone professionaalsete giididega, kes annavad teile unustamatu elamuse. Meie giidid tunnevad väga hästi iga kohta Tenerifel ja selle ajalugu, nad räägivad teile palju anekdoote, et teil oleks lõbus ja hea aeg.

Pakume ka eraekskursioone, et saart eksklusiivselt tundma õppida. Unustage ekskursiooni ajal rahvamass ja võõraste seltskond. Meie privaatse ekskursiooniga olete ainult teie ja teie grupp külalisi. Nii saate ka ise valida, milliseid kohti külastada. Kirjutage meile WhatsAppi, et kavandada uus marsruut Tenerifel vastavalt teie ja teie sõprade eelistustele.

Siin on mõned soovitused külastatavate kohtade ja tegevuste kohta, mis on saadaval meie giidiga ekskursioonide ja ekskursioonidega Costa Adejest.

Gejuhendatud ekskursioonid Teide rahvusparki

Eraldiseisev ekskursioon Teidesse (7)
Viime teid külastama suurt Teide mäge ja selle muljetavaldavat vulkaanilist maastikku. Broneerige meie giidiga ekskursioonid koos piirkonna eksperdiga, et tutvuda pargi ja selle vaatamisväärsuste kõige huvitavamate üksikasjadega.

Meil on ka giidiga ekskursioonid Teide külastamiseks öösel ja öise taeva nautimiseks. Selles piirkonnas on suur astronoomiline observatoorium võimsate teleskoopidega, et uurida kosmost ja nautida selle imesid.

Gejuhendatud külastused Tenerife sümboolsetesse küladesse

Garachico tenerife air view.min
Broneerige bussireis Garachico, Icod de los Vinose ja kauni Masca küla külastamiseks. Kõik need linnad pakuvad külastajate seas ainulaadset ja väärtuslikku vaatamisväärsust.

Tenerife linnade ekskursioonid

La Laguna - Tenerife North (4).min
Viime teid Santa Cruz de Tenerifele ja San Cristóbal de la Lagunasse. Mõlemas linnas näete kontrasti nende traditsioonilise arhitektuuri ja möödunud sajandi moodsate ehitiste vahel. Jalutage mööda tänavaid, proovige kanaari maitseid ja ostke suveniire koju.

Koosta Tenerife veine

veinide degusteerimine tenerfe (3)
Meie giidiga ekskursioonide ja ekskursioonidega Costa Adejest saate ka oma maitseelamust hellitada. Meil on giidiga ekskursioonid läbi istanduste ja mõnede veinitootjate Tenerifel, kus saate kontakti loodusega ning tutvute veinivalmistamise ja veinide degusteerimisega.

Külastage naabersaar La Gomera

.
VIP-ekskursioon La Gomera (9)
Võite broneerida ka giidiga ekskursiooni Tenerifelt La Gomera saarele. Veeülekanne toimub praamiga. La Gomerale jõudes võtame teid kaasa, et avastada selle tänavaid, loodusmaastikke ja maitsvat gastronoomiat.

Paadiekskursioonid Costa Adejest

katamaraanituur tenerifel privaatne ja ühine (10).min
Paadiretked on sensatsioonilised ja neid saab Costa Adejest broneerida, millal iganes soovite. Nautige mererahu pardal mugavas paadis. Lamage selili, et päevitada, päevitada oma nahka või lihtsalt lõõgastuda hetkeks varjulises kohas. Enamikul paadireisidel pakutakse sööki, värskendavaid jooke ja suupisteid. Vaadake teksti lõpus Costa Adejest pakutavaid laevareise ja nende omadusi.

royal delfin tenerife los gigantes (59)
Costa Adeje laevareisid hõlmavad vaalade vaatlemist nende looduslikus keskkonnas. Tenerife ja naabersaar La Gomera vahelised veed on täis vaalasid, mis elavad harmooniliselt koos. Need sõbralikud mereloomad on paatidega harjunud, nii et nad tulevad teid tervitama ilma hirmuta. Võta kaasa kaamera, et jäädvustada ilusaid pilte ja teha mõnusad videod delfiinide ja vaalade graatsilisest ujumisest.

Pärast vaatlust ankurdab paat lahes asuvas lahes, nii et saate laskuda ja end jahutada. Atlandi vesi on kristallselge ja väga meeldiv. Kasutage võimalust ujuda ja snorgeldada koos kilpkonnade ja värviliste kaladega.

Abi ja transport

Pidage meeles, et me saame Costa Adeje’st koostada ekskursioone ja ekskursioone vastavalt teie maitsele ja eelistustele. Kõik tegevused sisaldavad transporti koos pealevõtmise ja mahapanekuga Costa Adejes ja Tenerife lõunaosa peamistes turismikuurortides. Kirjutage meile nüüd WhatsAppi, märkides ära kohad, mida soovite külastada, grupi suuruse ja teie asukoha. Meil on rõõm olla teie usaldusväärne ettevõte, et nautida Tenerife ja avastada selle huviväärsusi. Jätkake meie veebisaidi sirvimist, leiate kõikvõimalikke tegevusi, et veeta meelelahutuslik puhkus Tenerifel. Head puhkust särava päikese saarel!

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: