Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Jett-suuskad aastal Los Cristianos
Jetsuusa rentimine alates Los Cristianos Tenerifelt

Rendi meie lõbusad jet-suusad Los Cristianosest ja tunne, kuidas adrenaliin läbi su keha voolab. Veeda unustamatu päev koos sõprade ja perega. Jetsuusad on lõbusad, saavutavad suuri kiirusi ja võimaldavad teil uurida lahte, et avastada selle võlusid. Kui soovite rentida jet-suusad Los Cristianos, lihtsalt kirjutada meile nüüd meie WhatsApp. Meil on rõõm teid aidata. Oleme spetsialiseerunud erinevate teenuste pakkumisele turistidele ja seiklejatele, kes tulevad Tenerifele.

Jetski lõbu Los Cristianosest

jetski los gigantes

Kui viibite Los Cristianoses ja soovite kogeda seiklusi merel, ärge jätke kasutamata võimalust rentida meie jetisuusa safarit. See on põnev veespordiala, millega saab sõita mööda lahte ja nautida kauneid vaateid. Teil on võimalik külastada peidetud kohti, kuhu pääseb ainult veega, mis lisab tegevusele veelgi põnevust. Sõitke üles üksi või koos kaaslasega. Soovitame võtta kaasa oma partneri, et saada ainulaadne ja unustamatu kogemus merel.

Cliffs of the Giants Tour

jet ski safari los gigantes tenerife (1)

Need tohutud kaljuseinad kerkivad Tenerife rannikul, et kaitsta saart. Jetskiga saab kaljusid külastada, nende mõõtmatusest imestada ja kaunist maastikku imetleda. See on põnev tegevus looduse ja loodusspordi austajatele.

Naudi suurt kiirust, mida jetisuusad saavutavad, ja tunne end vabalt merel navigeerides. Kui soovite rentida mõnda meie tegevust, lihtsalt kirjutage meile meie WhatsApp, oleme tähelepanelikud oma broneeringuid. Võite küsida ka soovitusi, milliseid tegevusi valida vastavalt oma huvidele.

Veespordi paketid

Parascending Tenerife South

Rentige meie jetisid koos Parascending ja Flyfishiga. Pakume neid võimalusi, et suurendada naudingut ja lõbusust. Meie veespordipakette broneerides saate kolm tegevust ühe mugava hinnaga. Parascending paneb teid läbi õhu lendama, et imetleda Tenerifet kõrgelt. Flyfish paneb teie adrenaliini pumbama, kui hõljute läbi õhu, kuni olete selili.

Tegevuse kestus

Allpool on nimekiri võimalustest, mida saab praegu meie WhatsAppis rentida. Teksti lõpus leiate nimekirja iga tegevuse ja selle omadustega, et saaksite otsustada, milline neist on teie jaoks parim. Kui soovite mõnda neist rentida, leiate kontaktivormi, mis on nagu WhatsApp, on võimalus rentida jetisid Los Cristianosest.

  • Jet-suusasõidud kestavad 20 minutit, 40 minutit, 1 tund ja 2 tundi.
  • Jet-suusasafari Los Acantilados de los Gigantes’ile 2,5 tunniks: avastage Tenerife ranniku kaljud ja merekoobasteid.
  • Veespordipakett 1: 40 minutit jetisuusatamist ja 10 minutit parascendingut
  • Veespordipakett 2: 1 tund jetisuusatamist ja 10 minutit parascendingut
  • Veespordipakett 3: 1 tund jetisuusatamist, 10 minutit parascendingut ja 10 minutit flyfishingut

Kuidas broneerida jetisuusatamist Los Cristianosest

Kui soovite broneerida meie jetisuusad Los Cristianosest, kirjutage meile lihtsalt. See on väga lihtne protsess. Me aitame teid hea meelega ja haldame teie taotlust. Kutsume teid üles proovima ka teisi meie kodulehel saadaval olevaid veealaseid tegevusi, nii et lõbu ei lõpe kunagi. Loodame, et naudite oma puhkust Los Cristianoses. Ärge unustage kirjutada meile meie WhatsApp, kui teil on küsimusi.

Mida meie kliendid ĂĽtlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: