Bussiekskursioonid Los Cristianosest

Bussiekskursioonid Los Cristianosest

Guide

Tere tulemast sellesse artiklisse, kus räägime teile meie bussiekskursioonidest Los Cristianos erinevatesse Tenerife huviväärsuste juurde. Oleme koostanud teile väärtuslikku teavet. Jääge selle teksti juurde, et teada saada, milliseid kohti peate külastama, et saaksite öelda, et olete käinud Tenerifel. Me teame, et sa tahad kõiki kohti tundma õppida, seega aitame sul teada iga koha parimat, et saaksid otsustada, millist neist esimesena külastada ja millist bussiekskursiooni broneerida.

Kui teil on mingeid küsimusi mööda teksti, võite kirjutada meile otse meie WhatsApp, oleme siin, et aidata teid. Meil on pikaajaline kogemus, mis aitab meie klientidel valida oma tegevusi saarel. Võite teha oma broneeringuid ka selle kaudu.

Los Cristianos

Loodame, et naudite oma puhkust Tenerifel. Ärge lahkuge, külastamata meie randu, rohelisi metsi, vulkaanilisi maastikke, ajaloolisi linnu ja palju muud. Meie veebilehelt leiate ka erinevaid võimalusi, kuidas uurida kõike seda, mida saarel pakkuda on.

Los Cristianosest leiate säravad ja kaunid rannad. Kõik, mida soovite nautida merd, leiate sellest ilusast linnast Tenerife lõunaosas. Kuid Los Cristianos on midagi enamat kui lihtsalt rannad, siin saate nautida ka erinevaid vaba aja veetmise, kultuurilisi ja gastronoomilisi võimalusi. Nüüd, kui olete seda imelist kohta nautinud, olete valmis jätkama saare avastamist. Tenerifel on maagilisi kohti, mida tasub külastada. Meie eesmärk on selle tekstiga aidata teil välja selgitada, millised on parimad kohad, mida Tenerifel külastada, et te saaksite teha oma valiku ja nautida oma puhkust täiel rinnal.

Giidiga ekskursioonid Teide mäele

Eraldi ekskursioon Teidele (2)

Kutsume teid tutvuma Hispaania kõrgeima tipuga Teide’ga. Selle artikli lõpus tutvustame teile meie giidiga ekskursioonide nimekirja, et tutvuda Tenerife kõige huvitavamate kohtadega. Teide tundmaõppimiseks on meil mitmeid võimalusi. Valige juhendatud ekskursioon Teidele ja Vilaflorile, et avastada saare kauneimaid maastikke. Pakume teile ka privaatkülastust Teidesse koos professionaalse giidiga, et saaksite pargiga eriliselt kokku puutuda ja õppida kõike selle ajaloost ja geoloogilistest iseärasustest. Meil on ka teisi ekskursioone, mis viivad teid saare teistesse olulistesse küladesse, nagu Garachico ja Masca küla. Kui otsite tähtede vaatamist, soovitame teie ekskursioone öösel, et jälgida kosmose tähti.

Teide rahvuspark ei tohiks teie Tenerife puhkusereisist puududa. Tutvuge selle lummava kohaga, millel on väga eriline topograafia. Huvitav fakt selle pargi kohta on see, et selle omadused sarnanevad planeedi Marsi omadustega, nii et te justkui reisiksite väljapoole seda maailma. Kuid lisaks sellele annab see ka võimaluse vaadata kosmosesse tänu siin asuvale kosmosejaamale. Tulge ja tutvuge kosmose tähtedega, saate lähemalt vaadata tähti, Kuu pinda ja päikesetormi. Meie silme ees on ime ja see on parim koht selle nägemiseks. Ärge jätke vahele Tenerife päikeseloojangut, mida näeb sellest pargist, see on põnev ja väga meeldiv. Öösel tähed ja rahulik tunne, et olete üks universumiga, siis hommikul kõige inspireerivam päikesetõus, mida te võite ette kujutada. Kogu emotsioonide ja stiimulite vaatemäng meie meelte jaoks. Lihtsalt täiuslik, seda ei saa vahele jätta. Ärge muretsege tõusu pärast, pargis on köisraudtee, mis viib teid otse üles astronoomiajaama. Tule ja avasta park ja selle saladused. Hingake sisse värsket õhku ja võtke koju kaasa kõige ilusamad mälestused oma puhkusest.

Giidiga külastused Vilaflorisse, Garachicosse ja Mascasse

Masca Village - Masca Village - Tenerife (2)

Tutvustame teile need kaunid Tenerife külad, millel on võlu ja ainulaadne ilu. Kutsume teid tutvuma Masca külaga, mis on kaunis linn Tenerife lõunaosas. See on kaitsealune ala seal leiduva suure bioloogilise mitmekesisuse tõttu. Masca küla ühendab endas kaunid metsad, mäed ja kaljud koos traditsioonilise arhitektuuriga, mis annavad sellele oma erilise olemuse. Siit leiate väikese küla sõbralike inimestega, käsitööpoode ja mõned kohad, kus külastajatel on võimalik mõnusalt aega veeta. Üks asi, mis teeb selle küla väga populaarseks, on Masca kuristik, matkarada, mis viib rannikule. Pange tähele, et see on raske laskumine, mida peaksid tegema ainult inimesed, kellel on palju harjutust ja ettevalmistust. Kui jõuate põhja, satute Masca lahte, mis on kaunis tumeda liiva ja kristallselge veega rand, kus saate võtta värskendava ujumise ja unustada igapäevaelu kohustused.

Garachico tenerife air view.min

Garachico on ilus põhjapoolne linn, millel on oma ajalugu. See oli saare tähtsaim kaubasadam, kuni see hävis vulkaanis. Tänapäeval on see kaunis linn, mis säilitab selle sadamaseikluse mälestusi ja ühendab need uue elu täis kunsti ja ajaloopärandit. Siit leiate Garachico vaatepunkti, mis asub kõrgel tee ääres, kust on võimalik näha linna ja selle kaunist kaljupaljandit ranniku lähedal.

Ärge unustage külastamast Vilaflor, mis on privilegeeritud kohas asuv küla. See asub saare kõrgeimas punktis ja pakub ainulaadset ja erilaadset maastikku. Selle “kuumaastikul” jalutades tunnete end justkui Kuu peal. Siin saate tutvuda ka Tenerife kultuuri esindavate ajalooliste mälestistega.

Bussisõidud läbi Tenerife moodsate linnade

Meil on ekskursioon, mis viib teid saare pealinna ja La Laguna linna. Selle Tenerife bussiekskursiooniga viime teid ka Taganana, ilusasse Anaga maakülla.

Anaga Tenerife

Santa Cruz de Tenerife on Tenerife pealinn ja on koht, mida peab kindlasti vaatama, eriti vanalinna. Siin näete mitmeid tähtsaid koloniaalajastu maju ja kirikuid. Kuid te leiate ka palju moodsat arengut, mis vastandub ajaloolistele hoonetele, ja see on ilus linn, kuhu sõidab ka palju kruiisilaevu, mis teeb sellest väga olulise turismisihtkoha.

Santa Cruz de Tenerife Shopping

La Laguna La Laguna on kaunis linn, mis on oma kunstilise, kultuurilise ja ajaloolise rikkuse tõttu kuulutatud maailmapärandi nimistusse. Seal asub Kanaari saarte esimene ülikool, mis tegutseb siiani ja toob linna nooruslikku ja värsket õhku.

Pärast nende kaunite linnade külastamist viime teid Tenerife põhjaosas asuvasse Anaga maapiirkondade parki. Koos Teide pargiga on see üks erilisemaid looduskeskkondi saarel. Kutsume teid jalutama mööda selle radu ja teid. Nautige elu kõrgustelt, roheliste metsade ja mitmeaastase udu keskel. Tutvuge selle külade ja paradiislike randadega kuristike jalamil. Pargi sees asuvad erinevad linnad ja külad, millest üks on Taganana. Kutsume teid avastama Tenerife tänavaid ja kultuuri.

Bussiekskursioon Tenerifel

Candelaria Tenerife (2)

Meie giidiga ekskursioonide raames on meil Tenerifel üks, millega saate tutvuda erinevate külade ja loodusmaastike suure turismihuviga. Alustame La Candelaria, kaunist küla, kus on ühendatud guanche ja kastiilia kultuurid. Selle tänavatel saab näha näiteid guanche’i kunstist koos koloonia traditsiooniliste hoonetega. Plaza de La Candelaria väljakul näete erinevaid guanche-kultuuri pronksist kujusid, mis justkui valvavad meie kaitsepühaku basiilikat.

visit la orotava tenerife day tour

La Orotava on veel üks koht, mis on alati meie reisikavades olemas. Me ei saa unustada selle kauni linna läbimist suurepärase Teide lähedal. Jalutage selle tänavatel, mis on täis ajalugu ja traditsioonilise arhitektuuriga hooneid.

Erjos on veel üks meie lemmikkohtadest. See on Tenerife põhjaosas asuv küla, mis ootab teid oma maagiliste maastike ja salapäraste tippudega. See on koduks mitmesugustele vulkaanilise keskkonnaga kohanenud liikidele. Vee olemasolu selles Teno maapiirkonna pargi osas on loonud ideaalse keskkonna erinevate liikide arenguks.

tenerife päevareis teide masca icod garachico

Teine koht, mida peate külastama, on Icod de Los Vinos, mis lisaks oma tänavate ja külade ilule on koduks ainulaadsele loodussümbolile. Me räägime kuulsast iidsest draakonipuust, maailma vanimast draakonipuust, mida saate näha siin.

Neptuno Tenerife laevareis Los Gigantese põhja- ja lõunaküljele (15)

Lõpuks tutvustame teile Acantilados de los Gigantes, mis asuvad saare edelaosas ja mis ootavad teile kaitset. Põliselanikud Guanches nimetasid neid “La Muralla del Diablo” (Kuradi müür). Tänapäeval on need turismi- ja ökoloogilise huvi objektiks. Meri kaljude ümbruses on täis lõbusõidulaevu, kus on inimesi, kes soovivad näha Los Gigantese ilu ja supelda selle randade värskendavas vees.

Tule ja avasta Tenerife veinid

Pakume teile Los Cristianoses bussiekskursioone, et tutvuda mõnede saare istandustega, jalutada läbi nende ja nautida nende rahulikkust. Nende ekskursioonidega viime teid tutvuma, kuidas Tenerife veini valmistatakse ja loomulikult saate maitsta mõnda neist ja valida, milline neist on parim.

Külastage La Gomera laeval Tenerifelt

VIP ekskursioon La Gomera (14)

Meil on Los Cristianose bussiekskursioone ka teist tüüpi, et tutvuda naabersaarega La Gomera. Viime teid avastama selle külasid ja looduslikke vaatamisväärsusi. Saate valida kas ühise ekskursiooni või VIP-miinibussiekskursiooni vahel. Pakume teile individuaalset kogemust nõudlikule maitsele.

Kontakt ja broneerimine

Oma soovitustega bussiekskursioonide kohta Los Cristianoses soovime aidata teil valida puhkuse ajal külastatavaid kohti. Me teame, et sa tahad neid kõiki näha ja loodame, et sul on piisavalt aega. Pidage meeles, et saate reisida nii eraviisiliselt kui ka ühiselt. Pakume teile isiklikku kogemust koos esmaklassilise tähelepanuga. Aitäh, et usaldate meid.

Bussiekskursioonid aastal Los Gigantes
Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti:
Rannad aastal Los Gigantes