Pirmasis leidimas: 3 balandžio, 2024 |

Užsisakykite per WhatsApp

Ekskursijos su gidu į Los Cristianos

Ekskursijos su gidu ir ekskursijos iš Los Kristianoso

Susipažinkite su Tenerife per mūsų ekskursijas iš Los Kristianoso. Siūlome įvairios veiklos, kad galėtumėte pasivaikščioti po Tenerifę ir pasimėgauti jos žavesiu. Ekskursijos po salą suteikia galimybę pažinti jos lankytinas vietas iš profesionalių gidų rankų. Toliau skaitykite šį tekstą ir sužinokite apie vietas, kurias galite aplankyti su mumis. Jei norite aplankyti konkrečią Tenerifės vietą, mes galime jums padėti, parašykite mums į mūsų WhatsApp, kad sudarytume naują maršrutą specialiai jums. Esame įsipareigoję savo klientams, todėl galime lengvai prisitaikyti prie jūsų pageidavimų.

Kelionės laivu iš Los Cristianos

valčių nuoma tenerifė 17
Pirmiausia norėtume papasakoti apie mūsų keliones laivu plaukioti Tenerifės jūra. Kviečiame pasivaikščioti po įlanką, pasimėgauti jūros ramybe, šilta saule ir jūros vėju. Pakvieskite savo draugus ir šeimos narius praleisti nepamirštamą dieną jūroje. Į daugumą mūsų kelionių laivu įskaičiuotas maistas ir gaivieji gėrimai. Šio teksto pabaigoje rasite visų veiklų, kuriomis galima užsiimti keliaujant po įlanką, sąrašą. Patikrinkite jų charakteristikas ir parašykite mums „WhatsApp”, kad rezervuotumėte vietas. Nepamirškite parašyti mums iš anksto, nes apdorojame daugybę užklausų iš Los Kristianoso, o norimas laivas ne visada gali būti laisvas.

Dar vienas dalykas, kurį galite nuveikti su mūsų siūlomomis kelionėmis laivu, – nuvykti ir pamatyti Tenerifės banginius jų natūralioje aplinkoje. Tenerifės vandenyse gyvena gausi jūros gyvūnijos įvairovė, todėl bus labai lengva pamatyti juos, plaukiantys netoli valties. Labai įdomu matyti artėjančius banginius arba šalia laivo žaidžiančius žavius delfinus. Užsiėmimo kulminacija – sustojimas ant kranto, kad svečiai galėtų išsimaudyti jūroje.

Ekskursijos po salą su gidu

tenerifės dienos kelionė teide masca icod garachico
Taip pat siūlome ekskursijas autobusu po Tenerifės vidų. Susipažinkite su patraukliausiomis salos vietomis ir leiskite sau pasigrožėti jos žavesiu. Be bendrų ekskursijų, siūlome privačias ekskursijas Jums ir Jūsų draugų grupei. Mėgaukitės asmeniškesne ekskursija ir susikurkite naują maršrutą į norimas aplankyti vietas. Mums malonu jums padėti ir pasiūlyti geriausius variantus, kad galėtumėte kuo geriau mėgautis Tenerife.

Ekskursijas ir ekskursijas veda profesionalūs gidai, kurie žino, kaip suteikti jums išskirtinę patirtį. Sužinokite apie gražiausių Tenerifės vietų kultūrą, istoriją ir papročius.

aplankykite įspūdingąjį Teidės kalną

Siūlome visos dienos ekskursiją, kurios metu aplankysite Teidės nacionalinį parką ir pasigrožėsite nuostabiu jo kraštovaizdžiu. Teidės kalnas yra aukščiausia Ispanijos viršukalnė, siekianti daugiau nei 3700 m virš jūros lygio. Dėl savo grožio ir vertės parką UNESCO paskelbė pasaulio paveldo objektu.

Pažvelkite į Tenerifės naktinį dangų

Teidė naktį Tenerifėje (4)
Teidės nacionaliniame parke taip pat galite stebėti žvaigždes ir kitus kosmoso elementus. Parke yra astronomijos bazė, skirta Saulės ir kitų žvaigždžių stebėjimui ir tyrinėjimui. Naudodamiesi galingais observatorijos teleskopais galite stebėti žvaigždynus ir tyrinėti planetas.

aplankykite Maską, Ikodą ir Garačiką

Maskos kaimas - Pueblo de Masca - Tenerifė (8)
Šie trys kaimai mėgaujasi didele šlove ir nuotykių ieškotojų susidomėjimu. Kvėpuokite gaiviu kalnų oru Maskoje, apžiūrėkite senovinį drakono medį Icod de los Vinos ir grožėkitės Garachico kultūriniu grožiu.

Susipažinkite su San Kristobal de La Laguna ir Santa Krus de Tenerifė

La Laguna - Tenerifės šiaurė (10).min
Tai du labai įdomūs Tenerifės miestai, kurių neturėtumėte praleisti per savo atostogas. Pasigrožėkite gerai išsilaikiusios Kanarų architektūros grožiu, nepaisant bėgančio laiko. Tačiau rasite ir modernių pastatų, kurie šiems miestams suteikia gaivaus oro. Pasivaikščiokite gatvėmis, apsilankykite parduotuvėse ir pasimėgaukite gardžiais patiekalais, patiekiamais restoranuose.

Paragaukite Tenerifės vynų

tenerfės vynų degustacija (3)
Vykstame į Tenerifės vynuogių plantacijas, kad susipažintumėte su regiono gamta ir produktais. Ekskursijų po Tenerifės vyno rūsius metu paragausite ryškaus skonio vynų, visame pasaulyje garsėjančių puikia kokybe.

Lankykitės kaimyninėje La Gomeros saloje

VIP ekskursija La Gomera (7)
Mes siūlome fantastišką ekskursiją į kaimyninę La Gomeros salą. Graži sala su labai įdomiais gamtovaizdžiais ir dideliu kultūriniu turtingumu. Persikėlimas jūra vykdomas keltu.

Paslauga ir transportas

Dabar, kai jau žinote, kokias ekskursijas ir išvykas iš Los Kristianoso galite užsisakyti mūsų svetainėje, jums tereikia nuspręsti, kurią vietą aplankyti pirmiausia. Teksto pabaigoje pateiktame sąraše rasite visas mūsų svetainėje siūlomas veiklas, skirtas pažinti Tenerifę sausuma ir jūra. Užpildykite prie veiklos pridėtą kontaktinę formą ir rezervuokite vietas. Taip pat galite parašyti mums „WhatsApp”, jei turite klausimų. Primename, kad į šią veiklą įskaičiuotas transportas su paėmimu ir pristatymu į Los Cristianos. Nesidrovėkite ir atvykite su mumis atrasti Tenerifės paslapčių, mes jūsų laukiame!

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Užsisakykite per WhatsApp

Susiję straipsniai:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0