Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Výlety so sprievodcom na Los Cristianos
Prehliadky a výlety so sprievodcom z Los Cristianos

Spoznajte Tenerife prostredníctvom našich prehliadok a výletov so sprievodcom z Los Cristianos. Ponúkame vám rôzne aktivity na prechádzky po Tenerife a vychutnávanie jeho pôvabov. Prehliadky so sprievodcom po ostrove vám poskytnú možnosť spoznať jeho zaujímavé miesta z rúk profesionálnych sprievodcov. Pokračujte v čítaní tohto textu a dozviete sa o miestach, ktoré môžete s nami navštíviť. Ak chcete navštíviť konkrétne miesto na Tenerife, môžeme vám pomôcť, napíšte nám na náš WhatsApp a navrhneme vám nový itinerár špeciálne pre vás. Naším záväzkom je venovať sa našim klientom, preto sa ľahko prispôsobíme vašim požiadavkám.

Výlety loďou z Los Cristianos

prenájom lodí tenerife 17
Najskôr by sme vám chceli povedať o našich výletoch loďou na plavbu po mori Tenerife. Pozývame vás na prechádzku po zálive, vychutnávanie si pokoja mora, teplého slnka a morského vánku. Pozvite svojich priateľov a rodinu a strávte nezabudnuteľný deň na mori. Väčšina našich výletov loďou zahŕňa jedlo a osviežujúce nápoje. Na konci tohto textu nájdete zoznam všetkých aktivít, ktoré sú k dispozícii na výlety po zálive. Pozrite si ich charakteristiku a napíšte nám na WhatsApp, aby ste si ich mohli rezervovať. Nezabudnite nám napísať vopred, pretože vybavujeme veľa požiadaviek z Los Cristianos a loď, ktorú chcete, nemusí byť vždy k dispozícii.

Ďalšou vecou, ktorú môžete urobiť s našimi výletmi loďou, je ísť sa pozrieť na veľryby Tenerife v ich prirodzenom prostredí. Vody Tenerife sú domovom bohatej rozmanitosti morských živočíchov, takže bude veľmi ľahké vidieť ich preplávať v blízkosti lode. Je veľmi vzrušujúce vidieť blížiace sa veľryby alebo rozkošné delfíny hrajúce sa v blízkosti lode. Aktivita vyvrcholí zastávkou na brehu, kde sa hostia môžu okúpať v mori.

Výlety po ostrove so sprievodcom

tenerife day trip teide masca icod garachico
Ponúkame aj autobusové výlety so sprievodcom po vnútrozemí Tenerife. Spoznajte najatraktívnejšie miesta ostrova a nechajte na seba zapôsobiť jeho čaro. Okrem spoločných výletov ponúkame aj súkromné výlety pre vás a vašu skupinu priateľov. Vychutnajte si prehliadku osobnejším spôsobom a navrhnite si novú trasu na miesta, ktoré chcete navštíviť. Je pre nás potešením pomôcť vám a ponúknuť vám tie najlepšie možnosti, aby ste si Tenerife užili naplno.

Prehliadky a výlety so sprievodcom vedú profesionálni sprievodcovia, ktorí vedia, ako vám poskytnúť výnimočný zážitok. Spoznajte kultúru, históriu a zvyky najkrajších miest Tenerife.

Navštívte impozantnú horu Teide

Máme pre vás celodenný výlet, počas ktorého navštívite národný park Teide a vychutnáte si jeho nádhernú scenériu. Hora Teide je najvyšším vrchom Španielska, dosahuje výšku viac ako 3700 m n. m. Park bol pre svoju krásu a hodnotu vyhlásený UNESCO za svetové dedičstvo.

Obdivujte nočnú oblohu Tenerife

Teide v noci Tenerife (4)
V Národnom parku Teide môžete pozorovať aj hviezdy a ďalšie prvky vesmíru. V parku sa nachádza astronomická základňa určená na pozorovanie a štúdium Slnka a ďalších hviezd. Pomocou výkonných teleskopov observatória môžete pozorovať súhvezdia a skúmať planéty.

Navštívte Masca, Icod a Garachico

Dedina Masca - Pueblo de Masca - Tenerife (8)
Tieto tri dediny sa tešia veľkej sláve a záujmu dobrodruhov. Nadýchajte sa čerstvého horského vzduchu v Masca, pozrite si starobylý dračí strom v Icod de los Vinos a obdivujte kultúrne krásy Garachico.

Poznajte San Cristóbal de La Laguna a Santa Cruz de Tenerife

La Laguna - Tenerife sever (10).min
Ide o dve veľmi zaujímavé mestá na Tenerife, ktoré by ste počas svojej dovolenky nemali vynechať. Obdivujte krásu dobre zachovanej kanárskej architektúry napriek plynúcemu času. Nájdete tu však aj moderné budovy, ktoré do týchto miest prinášajú svieži vzduch. Prejdite sa ulicami, navštívte obchody a vychutnajte si chutné jedlo podávané v reštauráciách.

Ochutnajte vína z Tenerife

ochutnávka vín na tenerfe (3)
Zoberieme vás na plantáže Tenerife, aby ste sa spojili s prírodou a produktmi tohto regiónu. Pri prehliadkach vínnych pivníc na Tenerife so sprievodcom ochutnáte vína s výraznou chuťou, ktoré sú vo svete známe svojou vynikajúcou kvalitou.

Navštívte susedný ostrov La Gomera

VIP výlet La Gomera (7)
Máme pre vás fantastickú exkurziu na susedný ostrov La Gomera. Nádherný ostrov s veľmi zaujímavými prírodnými scenériami a veľkým kultúrnym bohatstvom. Presun po mori sa uskutoční trajektom.

Pomoc a doprava

Teraz, keď už viete, ktoré prehliadky a výlety z Los Cristianos sú k dispozícii na našej webovej stránke, stačí sa rozhodnúť, ktoré miesto navštívite ako prvé. V zozname na konci textu nájdete všetky aktivity, ktoré sú k dispozícii na našej webovej stránke, aby ste spoznali Tenerife po súši aj po mori. Vyplňte kontaktný formulár pripojený k danej aktivite, aby ste si ju mohli rezervovať. V prípade akýchkoľvek otázok nám môžete napísať aj na WhatsApp. Pripomíname, že aktivita zahŕňa dopravu s vyzdvihnutím a doručením do Los Cristianos. Nerozmýšľajte a poďte s nami objavovať tajomstvá Tenerife, čakáme na vás!

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: