Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Prenájom lodí na Los Cristianos
Prenájom lodí bez kapitána na Los Cristianos
Prenájom lodí v Los Cristianos Tenerife

Zistite všetko o prenájme lodí v Los Cristianos. V tomto krásnom meste na juhu Tenerife nájdete veľa možností na trávenie voľného času a zábavu, pričom prenájom lodí je jednou z najobľúbenejších. Užite si báječný deň na mori na palube našich pohodlných lodí. V našej spoločnosti ponúkame všetky typy lodí v Los Cristianos, napíšte nám, aby sme vám poskytli niekoľko návrhov a urobili rezerváciu.

Tenerife prenájom motorového člna Fairline 42 foot

Na našej webovej stránke si môžete prenajať člny od 1 hodiny. Užívajte si slnko, opáľte si pokožku, smejte sa, zdieľajte anekdoty a ochutnajte dobré jedlo a osviežujúce nápoje na palube. Môžete tiež loviť ryby, plávať, šnorchlovať, zakotviť na pláži, venovať sa vodným športom, pozorovať veľryby a navštíviť zaujímavé miesta, napríklad Los Acantilados de los Gigantes. Lode vyplávajú z prístavu Puerto Colón neďaleko Los Cristianos. Prečítajte si informácie o všetkých dostupných možnostiach a položte na WhatsApp všetky otázky, ktoré vás zaujímajú.

Čas na prenájom jachty s kapitánom

los-gigantes motor-boat-charter-tenerife (11)

Ponúkame rôzne lode s kapitánom, aby ste si mohli užívať more bez akýchkoľvek starostí. Súkromné výlety loďou sú ideálne na oslavu špeciálnych udalostí s vašou vybranou skupinou priateľov a rodinou. Budete to len vy, vaši hostia a posádka. Naši námorníci vás bezpečne dopravia na vybrané miesta. Majú úplnú znalosť trás a lode, čím zabezpečia hladký a bezproblémový výlet.

Výhodou prenájmu jachty s kapitánom je, že sa musíte starať len o to, aby ste si výlet užili a podelili sa oň so svojimi blízkymi. Ponúkame luxusné jachty, plachetnice, katamarány a rybárske lode na plavbu po zátokách Tenerife. Objednajte si súkromný rybársky výlet a strávte príjemný deň rybolovom v mori Tenerife. Máme rybárske lode vybavené všetkým, čo potrebujete. Posádka vás zavedie na miesta, kde je najväčšia šanca na ulovenie rýb.

Najmite si loď bez kapitána v Los Cristianos

Tenerife loď bez kapitána a licencie pre 6 osôb

Naše lode môžete riadiť aj sami. Budete kapitánom a môžete riadiť loď podľa svojich predstáv. Ukážte svojim priateľom svoje vodičské schopnosti a užite si skvelý deň na mori ako skúsený námorník.

Podmienkou pre prenájom lode bez posádky v Los Cristianos je, aby ste mali viac ako 18 rokov. Pri prenájme veľkých lodí musíte predložiť platný preukaz vodiča lode. Palivo sa účtuje podľa spotreby počas plavby. Okrem toho sa pred vyplávaním vyžaduje záloha na odovzdanie lode, peniaze sa vrátia po vrátení lode. Vyjasnite si svoje pochybnosti prostredníctvom nášho WhatsApp, je nám potešením pomôcť vám a pomôcť pri rezervácii lodí na vaše ďalšie dobrodružstvo.

Máme lode, ktoré si môžete prenajať s kapitánom alebo bez neho. Stačí si pozrieť zoznam dostupných člnov nižšie a zistiť, aké alternatívy sú k dispozícii. Musíte si priniesť vlastné jedlo a nápoje, pretože tieto nie sú zahrnuté v cene.

Člny bez licencie v Los Cristianos

Samostatný pohon lode Tenerife Bayliner 18 -2

Na menšie lode, ako sú motorové člny, sa nevyžaduje lodný preukaz. Ide o člny s priemernou dĺžkou 6 metrov, výkonom 15 koní a kapacitou pre maximálne 7 cestujúcich. Tento typ výletov je ideálny pre malé skupiny priateľov, ktorí si chcú užiť more bez spoločnosti cudzích ľudí.

Kontaktujte nás hneď teraz a dohodnite si prenájom lode v Los Cristianos. Oddýchnite si na mori Tenerife a vychutnajte si pokoj oceánu. Zanechajte starosti na pevnine a užite si čarovný deň so žiariacim slnkom a vlnami šumiacimi pod loďou. Na konci textu nájdete lode, ktoré sú k dispozícii v Los Cristianos, kliknite na jednotlivé aktivity pre podrobnosti a charakteristiky.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: