Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Safari na štvorkolkách na Los Cristianos
Safari na štvorkolkách z Los Cristianos Tenerife

Poďte si užiť neuveriteľné safari na štvorkolkách z Los Cristianos, zábavné a plné adrenalínu. Objavte Tenerife z inej perspektívy, jazdou po jeho cestách a horských chodníkoch. Výlety na štvorkolkách sú bezpečné a veľmi zábavné. Všetky výlety na štvorkolkách z Los Cristianos a podrobnosti o každom z nich nájdete v sprievodcovi na konci textu. Ak si chcete výlet rezervovať, vyplňte kontaktný formulár alebo nám napíšte priamo na náš WhatsApp.

Safari na štvorkolkách z Los Cristianos

Quad Safari Tenerife10.min

Los Cristianos je nádherné mesto na juhu ostrova Tenerife, ktoré je známe svojimi plážami a slnečnými lúčmi. Ponúka vynikajúcu ponuku hotelov a reštaurácií, ktoré uspokoja všetky chute. Nenájdete tu však len pláže, ale aj širokú škálu možností na trávenie voľného času a zábavu. Ak sa zdržiavate v Los Cristianos a ste vášnivými milovníkmi dobrodružstva a outdoorových športov, musíte vyskúšať safari na štvorkolkách, budete fascinovaní a budete si to chcieť zopakovať.

Užite si toto nádherné dobrodružstvo na štvorkolkách, ktoré inšpiruje všetky vaše zmysly. Jazdite po členitých cestách cez hory a zároveň si vychutnávajte podmanivé scenérie úchvatnej krajiny Tenerife. Niektoré trasy vedú pozdĺž pobrežia, kde môžete pocítiť energiu Atlantiku a sviežosť morského vánku.

Pocítite vôňu mora a jemnú arómu lesov Tenerife. Prejdite sa krajinou Arona, Vilaflor, Playa de las Américas a pôsobivým národným parkom Teide. Nezabudnite si vziať fotoaparát, výhľady na tieto miesta sú fascinujúce.

Štvorkolky sú bezpečné a ľahko ovládateľné

Quad Safari Tenerife02.min

Naše štvorkolky prechádzajú prísnym plánom údržby, aby bola zaistená bezpečnosť všetkých. Nemajte obavy, ak ste ešte nikdy nejazdili na štvorkolke, tím inštruktorov vám pred nasadnutím povie všetko, čo potrebujete vedieť. Taktiež dohliadajú na jazdu, aby sa uistili, že všetko prebehne hladko.

Tenerife ponúka rôzne trasy pre safari na štvorkolkách, pričom každá má inú úroveň náročnosti. Ak ste ešte nikdy nejazdili na štvorkolke, vyberte si menej náročné trasy a využite príležitosť na precvičenie a zdokonalenie svojich vodičských zručností. Keď budete pripravení, pozývame vás na zdolávanie zložitejších terénov, kde musíte dokázať, že máte dobrodružného a riskantného ducha.

Až 80 % trasy sa nachádza v lesnom alebo terénnom teréne, kde sa odohráva to pravé dobrodružstvo. Pocítite príval adrenalínu pri prejazde členitým terénom v terénnom vozidle pripravenom na všetko.

Ako si rezervovať safari na štvorkolkách z Los Cristianos

Squad Quad Safari Tenerife South (1)

Ak ste ubytovaní v Los Cristianos, ponúkame vám dopravu bez príplatku. Stačí, ak nám napíšete a uvediete adresu, na ktorej vás máme vyzdvihnúť. Pripomíname, že musíte mať viac ako 18 rokov a predložiť vodičský preukaz, aby ste mohli nasadnúť na štvorkolku a zažiť dobrodružstvo svojho života! Napíšte nám hneď teraz na náš WhatsApp a urobte si rezerváciu, neváhajte nám napísať, ak máte akékoľvek otázky, radi vám pomôžeme.

Okrem Safari na štvorkolkách z Los Cristianos v našej spoločnosti ponúkame rôzne outdoorové aktivity počas vašej dovolenky na Tenerife. Prezrite si našu webovú stránku a dozviete sa o všetkých našich službách. Ponúkame výlety loďou, exkurzie po ostrove a mnoho ďalšieho. Naším cieľom je poskytovať uspokojujúce emócie na mori aj vo vnútrozemí ostrova. Verte nám, našich klientov robíme šťastnými už viac ako desať rokov.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: