Autobusové výlety so sprievodcom na Tenerife

Autobusové výlety so sprievodcom na Tenerife

Guide

Autobusové výlety na Tenerife sú jedným z najobľúbenejších spôsobov spoznávania ostrova a jeho turistických atrakcií. Ponúkame vám autobusové výlety po Tenerife, počas ktorých spoznáte jeho históriu a pôvaby. Naše zájazdy luxusným autobusom a minibusom vám ponúkajú vysoký komfort. Máme tiež charizmatických sprievodcov s úplnou znalosťou ostrova.

Tenerife sa vyznačuje rozmanitými možnosťami pre dovolenkujúcich, dobrým počasím a priateľskými ľuďmi. Na náš ostrov prichádzajú turisti z celého sveta, aby ho spoznali a obdivovali jeho krajinu. Ak si chcete oddýchnuť, nadýchať sa čerstvého vzduchu a prejsť sa po čarovných dedinkách, autobusový zájazd na Tenerife je to, čo potrebujete. Prečítajte si, ako vám môžeme pomôcť prepraviť sa autobusom po Tenerife a vyťažiť z tohto zážitku čo najviac.

Autobusové zájazdy na návštevu najlepších miest na Tenerife

Turistické služby na Tenerife sa v priebehu rokov rozšírili a dnes je možné navštíviť mnohé miesta, ktoré boli predtým neznáme. Okrem krás pláží a pokojného mora sem turisti prichádzajú s túžbou prechádzať sa po dláždených uličkách, čarovných dedinkách a nádherných chodníkoch. V našej spoločnosti vám ponúkame rôzne výlety a autobusové zájazdy, počas ktorých spoznáte najkrajšie miesta ostrova.

Ponúkame súkromné a spoločné výlety s rôznymi charakteristikami pre každý vkus. Môžete si objednať výlet na juh Tenerife alebo navštíviť najúchvatnejšie dedinky na severe. Vyzývame vás, aby ste nás kontaktovali prostredníctvom aplikácie WhatsApp, aby ste si ujasnili akékoľvek pochybnosti a vykonali rezerváciu.

Národný park Teide

Private Trekking Teide with Permision (1)

S našimi autobusovými výletmi na horu Teide vás vezmeme na objavovanie tohto neuveriteľného prírodného parku na Tenerife. Je to čarovné a úžasné miesto na Tenerife, ktoré je veľmi dobre zachované pre potešenie všetkých.

Hora Teide je starobylá sopka s najvyšším vrcholom v Španielsku, ktorý meria viac ako 3 700 metrov nad morom. V jeho okolí nájdete nádherné prírodné prostredie s endemickou flórou a faunou výnimočnej krásy. Orografia tohto miesta je typická sopečnou činnosťou, pričom povrch zdobia skaly.

Na vrchol sa dá vystúpiť aj lanovkou bez väčšej námahy. Nachádza sa tu aj niekoľko turistických trás pre aktívnu turistiku. Dosiahnutie vrcholu Teide je skvelé. Celý ostrov budete mať pri nohách a uvidíte krásu mora až k obzoru. Ak je obloha jasná, môžete vidieť ostrovy Gran Canaria, El Hierro, La Gomera a La Palma.

Nájdete tu rôzne aktivity pre celú rodinu. V parku sa nachádza astronomické observatórium na štúdium Slnka a iných hviezd vo vesmíre. Mnohí ľudia sa rozhodnú zostať cez noc, aby videli hviezdy a vychutnali si osviežujúci východ slnka.

Na našej webovej stránke nájdete výlet na Teide, kde môžete spoznať sopečnú krajinu a vystúpiť na vrchol lanovkou. Spoznáte tunajšiu flóru a faunu. Ponúkame aj 8-hodinovú súkromnú exkurziu do Teide, počas ktorej môžete spoznať park so súkromným sprievodcom. Môžete tiež absolvovať nočnú prehliadku Teide, ktorá sa začína popoludní, aby ste videli rôzne odtiene oblohy na Tenerife, keď zapadá slnko. V noci budete môcť pozorovať hviezdy pomocou ďalekohľadov astronomickej stanice a pod vedením profesionálnych osvetľovačov. Odporúčame vám aj náš výlet Teide Masca, kde môžete navštíviť Teide, Vilaflor a krásnu dedinu Masca, o ktorej vám povieme nižšie.

Obec Masca

Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (6)

Magická dedinka Masca je čarovné miesto na severozápade Tenerife. Je to malá dedinka, ktorá si zachováva svoju vidiecku architektúru kvôli ťažkej dostupnosti. Nachádza sa v sviežom údolí vo vidieckom parku Teno v nadmorskej výške 750 metrov. Odtiaľto môžete obdivovať rokliny a dokonca môžete vidieť aj susedný ostrov La Palma.

Je to jedna z najobľúbenejších destinácií autobusových výletov na Tenerife pre turistov, ktorí hľadajú inšpiráciu. Nájdete tu rôzne rokliny a útesy, ktoré sa zvažujú do oceánu, kam chodia rôzni dobrodruhovia, aby si užili prírodu a čerstvý vzduch.

Vilaflor a jeho mesačná krajina

V rámci našich autobusových zájazdov na Teide vás zavedieme aj do dediny Vilaflor, najvyššie položenej dediny na ostrove. Nájdete tu čarovné miesto, ktoré vďaka svojmu zvláštnemu reliéfu vyzerá ako z inej planéty. Je známa ako mesačná krajina, pretože sa vyznačuje bielymi odtieňmi hliny v reliéfe plnom skál a sopečných komínov. Svoj domov tu majú rôzne rastlinné a živočíšne druhy charakteristické pre ekosystém ostrova. V meste Vilaflor sa nachádza niekoľko turisticky zaujímavých kostolov, svätyní a kaštieľov.

Spoznajte očarujúce dedinky s našimi autobusovými výletmi na Tenerife

V tejto časti vám povieme o najzaujímavejších dedinách ostrova, ktoré môžete navštíviť s našimi autobusovými výletmi na Tenerife.

Autobusové výlety do okolia Tenerife

Zavedieme vás do La Candelaria, náboženského centra ostrova, kde sa nachádza katedrála Panny Márie z Candelaria, patrónky Kanárskych ostrovov. Ďalším mestom, ktoré s nami môžete navštíviť, je La Orotava, nádherné mesto s čarovnými údoliami a autentickou architektúrou. Nachádza sa v rovnomennom údolí.

Icod de Los Vinos je krásne mesto, v ktorom nájdete aj záhadný starobylý dračí strom, ktorý je známy ako najstarší na svete.

Icod de los Vinos El Drago Milenario The Dragon.min

Všetky tieto miesta sú na trase nášho výletu po ostrove Tenerife . Zoberieme vás aj do Garachica, jedného z najdôležitejších turistických centier ostrova. Môžete si tu pozrieť ukážku koloniálneho umenia v kombinácii s modernou architektúrou.

Z najzaujímavejších prírodných miest na Tenerife by sme radi spomenuli Erjos a Los Gigantes. Prejdeme sa po vrcholoch Erjosu, krásnych úbočiach s rôznymi turistickými trasami a nádherným výhľadom na ostrov. Na západnom pobreží ostrova Tenerife sa týčia skalnaté strážne vrchy Los Acantilaos de los Gigantes, ktoré dosahujú výšku až 600 metrov. Nechajte na seba zapôsobiť jeho rokliny a útesy, ktoré ostrovu dodávajú tajomnú esenciu.

Výlet autobusom po mestách a lesoch Tenerife

Ponúkame aj ďalšie výlety za krásnymi mestami, historickými pamiatkami, impozantnými horami a sviežimi lesmi.

Santa Cruz de Tenerife je krásne mesto plné radosti, ktoré sa oplatí navštíviť. Je to hlavné mesto ostrova a nájdete tu kultúru, dobré jedlo a modernú architektúru.

Zoberieme vás aj do La Laguny, univerzitného mesta Tenerife, kde nájdete veľa radosti a párty ducha. Jeho ulice sú plné obchodov so spotrebným tovarom, módou a zábavných podnikov. La Laguna má však aj historické pamiatky, ktoré sa snúbia s modernou atmosférou mesta.

La Laguna - Tenerife North (9).min

Medzi najkrajšie prírodné miesta na Tenerife patrí vidiecky park Anaga, nádherný park na severovýchode Tenerife s prekrásnou vidieckou krajinou. V jeho vnútrozemí nájdete veľkú prírodnú rozmanitosť a pre svoju ekologickú hodnotu je považovaný za biosférickú rezerváciu. Dediny Anaga splývajú s krajinou a ich obyvatelia vedú pokojný život v súlade s prírodou.

Taganana je mesto, ktoré vyniká tým, že sa nachádza vo vidieckom parku Anaga, a plážami, ktoré zdobia jeho pobrežie. Pozývame vás na návštevu tejto dedinky obklopenej večne zelenými horami. Táto obec si zachováva poľnohospodárske zvyky a tradičnú architektúru. Z návštevy si odnesiete krásne fotografie.

Vína a chute Tenerife

Ak túžite po ochutnávke chutí a dobrého vína, pozývame vás na exkurziu Tenerife víno a chute , počas ktorej spoznáte dedinku Güimar, známu svojimi plantážami a bohatou gastronómiou. Počas tejto autobusovej exkurzie sa zameriavame na výrobu vína na Tenerife, vezmeme našich hostí na návštevu niektorých plantáží a oboznámime ich s procesom výroby vína. Samozrejme, budeme môcť ochutnať vína a vychutnať si ich vzrušujúce chute. Súčasťou exkurzie je aj chutné jedlo, ktoré predstavuje kanársku gastronómiu.

Návšteva La Gomery trajektom z Tenerife

la gomera day tour (1)

La Gomera je zaujímavý ostrov so starými lesmi a dobre umiestnenými vyhliadkovými bodmi, z ktorých si môžete vychutnať krásu jeho krajiny. Dobrodruhovia tu nájdu nekonečné trasy, aby sa stratili v prírode a našli pokoj.

Naša spoločnosť ponúka aj autobusové výlety na ostrov La Gomera z Tenerife. Nastúpite natrajekt z prístavu Los Cristianos do prístavu San Sebastian de La Gomera. Po príchode na ostrov vás prevedieme jeho prírodnými scenériami, pamiatkami a majestátnymi dedinami. Ponúkame aj VIP výlet minibusom na ostrov La Gomera, aby ste ho spoznali v súkromí s odborným sprievodcom a osobnou starostlivosťou.

Kontakt a rezervácia našich autobusových zájazdov na Tenerife

Zavedieme vás na hlavné zaujímavé miesta na Tenerife. Objednajte si naše autobusové zájazdy na Tenerife a navštívte El Teide, Masca a najkrajšie dediny ostrova. Ponúkame vám spoločné a súkromné autobusové výlety, aby ste spoznali zákutia Tenerife. Nechajte všetko v našich rukách, čakáme na vás na našom WhatsApp, aby ste si mohli rezervovať ubytovanie a položiť svoje otázky. Dúfame, že si pobyt na ostrove užijete a spoznáte všetko, čo vám ostrov ponúka.

Autobusové výlety na Tenerife
Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články:
Pláže v Tenerife