Esimene avaldamine: märts 18, 2024 |

Jett-suuskad aastal Tenerife Lõuna
Sukeldumine aastal Tenerife Lõuna
Tegevuspaketid aastal Tenerife Lõuna
Veesport aastal Tenerife Lõuna
Seiklusspordialad Tenerife lõunaosas

Meil on nimekiri seiklusspordialadest Tenerife lõunaosas, mida sa ei saa vahele jätta, kui oled looduse ja selle võlu armastaja. Tutvustame teile erinevaid võimalusi, et saada oma adrenaliini õhku, merele ja maale. Kui soovite broneerida mõnda järgmistest tegevustest, võtke meiega otse WhatsAppis ühendust. Teksti lõpus esitame ka üksikasjaliku nimekirja tegevustest koos broneeringu kontaktvormiga.

Seiklused Tenerife lõunaosa türkiissinistes vetes

Paadiretked merel võimaldavad teil päevitada, lõõgastuda, näha vaalaloomi ja sukelduda vette ujumiseks ja snorgeldamiseks. Kui aga soovite kogeda intensiivsemaid elamusi, siis kutsume teid:

Endastage veealust maailma Tenerife lõunaosas

Kajakisafari Tenerife lõunaosas (1)

Avastage Atlandi ookeani mereelu mitmekesisust Tenerife lõunaosa erinevates sukeldumiskohtades. Avastage kauneid veealuseid maastikke ja muljetavaldavaid kaljumoodustisi. Nautige ainulaadset elamust koobaste, riffide, korallide ja vrakkide vahel. Sukelduge koos raide, mureaalide, kilpkonnade, värviliste kalade ja paljude teiste loomadega.

Registreeru Tenerife lõunaosa erinevate sukeldumiskoolide poolt pakutavatele sukeldumiskursustele ja õpi uusi oskusi, mis teevad sind kogu ülejäänud elu õnnelikuks. Kui see on teie esimene kord, õpetavad koolitatud instruktorid teile kogu teooria ja viivad teid seejärel vette oma esimeseks sukeldumiseks, esimene sukeldumine ei unune kunagi! Kui olete sukeldumisentusiast, broneerige meie juhendatud merereisid, et täiustada oma oskusi Tenerife rannikul asuvates veetlevates vetes. Vaadake meie pakutavaid kursusi allpool olevast nimekirjast või võtke meiega otse WhatsAppi teel ühendust.

Kogemused mere põnevusest jet-skiga

Kogemused mere põnevusest jet-skiga

Jetski tenerife lõunaosas

Põnevust otsivad turistid ei jäta kasutamata võimalust istuda Tenerife lõunaosas jetisuusa peale. Sõida mööda saare rannikut, imetle selle maastike ilu ja tunne adrenaliini maksimaalselt. Sõitke Los Gigantese kaljude kõrval ja külastage kohti, mis on kaldalt kättesaamatud. Tehke vees uskumatuid pöördeid ja hüppeid ekstreemse lõbu nimel. Meie jetisuusad on ohutud ja lihtsad sõita, võtke meiega ühendust broneerimiseks.

Saage kajakile, et vallutada merd

Kajakisafari Tenerife lõunaosas (1)

Testi oma jõudu ja koordinatsiooni kajakiga. See on põnev tegevus, mida saab jagada grupiga ning nautida päikest, merd ja adrenaliini. Avastage saart selle kallastelt ja avastage selle ilu teistsugusest vaatenurgast. Juurdepääs varjatud kohtadele rannikul, mis on kättesaadavad ainult kartmatutele seiklejatele.

Seiklus Tenerife lõunaosas

Seiklus maastikul

Tenerife lõunaosa pakub hämmastavaid loodusmaastikke, kus on salapärased mäed ja metsad. Lisaks annab piirkonna vulkaaniline geograafia seiklejatele huvitava ja väga atraktiivse iseloomu. Külastage Teide rahvusparki, Vilaflorit, Aronat ja palju muud läbi:

Rattasafarid

Quad Safari Tenerife11.min

Avastage uusi emotsioone quadiga Tenerife lõunaosas. Pakume teile erinevaid tegevusi ja marsruute, et avastada lummavaid maastikke ja sõita Quadiga läbi karmide radade. Kõik, mida vajate, on juhiluba ja üle 18 aasta vanus. Instruktorid õpetavad teile kõike, mida peate Quadiga sõitmiseks teadma, isegi kui te pole seda kunagi varem teinud.

Matkarajad

Trekking Tenerifel: Teide light

Nii turistid kui ka kohalikud armastavad kõndida Tenerife lõunaosa lummavatel radadel. Nagu me kõik teame, on saar kuulus oma suurepäraste matkaradade poolest, millel on erinevad raskusastmed ja suurepärased maastikud, mida imetleda. Läbige metsad, vulkaanid, mäed, orud ja kaljud, et nautida päeva looduses, hingata värsket õhku ja liikuda.

Parvaplaaniga lendamine üle Tenerife lõunapoolsete mägede

Tandem-paragliding Tenerife South

Vaadake Tenerife tippe, vulkaane ja rannikut ülevalt. Langevarjuhüpped on põnevad, lõbusad ja ohutud. Teie eest vastutavad professionaalsed instruktorid, kes õpetavad teile kõik vajaliku ja saadavad teid lennu ajal.

Loodame, et saate proovida kõiki Tenerife lõunaosa seiklusspordialasid ja kogeda saart aktiivsel viisil. Välitegevused on ideaalsed värske õhu sissehingamiseks ja loodusega kontakti saamiseks. Kui soovite broneerida mõnda neist tegevustest, võtke meiega kohe ühendust. Pidage meeles, et kõik tegevused ei ole alati saadaval, sest me tegeleme igapäevaselt paljude päringutega. Võtke oma broneeringud ja kirjutage meile ette, meie jaoks on rõõm olla teie seikluste võõrustajaks Tenerife lõunaosas.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: