Pirmasis leidimas: 27 kovo, 2024 |

Ekskursijos su gidu į Pietų Tenerifė
Ekskursijos su gidu ir ekskursijos Tenerifės pietuose

Užsisakykite įvairias ekskursijas ir ekskursijas Tenerifės pietuose mūsų svetainėje. Būdami turizmo paslaugų įmonė, mes siekiame suteikti jums nepamirštamų įspūdžių atostogų Tenerifėje metu. Mėgaukitės mūsų siūlomomis įvairiomis galimybėmis pažinti salą ir mėgautis jos žavesiu vandeniu ir sausuma. Mūsų ekskursijos vyksta kartu su profesionaliais gidais, atsakingais už jūsų nuvežimą į įdomiausias Tenerifės vietas ir suteikiančiais jums malonią patirtį, kuria būsite labai patenkinti. Jei norite su mumis susisiekti, rašykite mums tiesiai į „WhatsApp”. Mes taip pat prisitaikome prie jūsų pageidavimų, jei norite susipažinti su konkrečiomis salos vietomis arba siūlome mūsų maršrutų variantus.

Pasivažinėjimai laivu Tenerifės pietuose

tenerifė-buriavimo-laivų-užsakomieji-plaukiojimai-baltojoje-tenerifėje (1)
Bendros ekskursijos laivu leidžia apiplaukti gražiausias įlankos vietas. Mes sukūrėme tobulus maršrutus, kuriais mūsų klientai labai patenkinti. Plaukdami laivu pamatysite banginius jų natūralioje aplinkoje – tai žavinga veikla ir viena populiariausių tarp turistų. Po stebėjimo laivas išmetamas inkarą gražioje įlankoje, kad keleiviai galėtų nusileisti ir atsigaivinti jūroje. Pasinerkite į Atlanto vandenyno vandenis ir leiskitės apgaubiami jo energijos ir šilumos. Užsidėkite kaukę su šnipu, kad galėtumėte tyrinėti jūros dugno gelmes ir atrasti jūros dugno žavesį.

Ekskursija katamaranu
Užsisakykite vieną iš mūsų bendrų ekskursijų katamaranu ir deginkitės, dalinkitės gėrimais ir linksminkitės su draugais. Jei pageidaujate išskirtinesnės kelionės laivu, siūlome prabangias jachtas, burlaivius ir motorlaivius, kuriais galėsite plaukioti po Tenerifę su savo artimaisiais ir mūsų įgula. Privačios ekskursijos laivu idealiai tinka švęsti ypatingas šventes laive, pavyzdžiui, gimtadienius, mergvakarius, vestuvių metines ir kt. Teksto pabaigoje esančiame vadove rasite informaciją apie turimus laivus ir jų charakteristikas.

Ekskursijos ir ekskursijos autobusu Tenerifėje

VIP ekskursija La Gomera (4)
Dabar metas papasakoti apie mūsų ekskursijas autobusu, kurių metu galėsite pasivaikščioti po stebuklingus Tenerifės kaimelius ir miestus. Mėgaukitės nepakartojamais nuotykiais su mūsų patyrusiais gidais, atsakingais už tai, kad Tenerifę pajustumėte visais pojūčiais. Nepamirškite, kad galime parengti individualias ekskursijas, kad nuvežtume jus į tas Tenerifės vietas, kurias norite pažinti.

Ekskursijos su gidu į Teidės nacionalinį parką

PĖSČIOSIOS EKSKURSIJOS TENERIFĖJE TEIDĖ ASCENTAS
Vesime jus gražiausiais Teidės takais, kad galėtumėte pasigrožėti jos kraštovaizdžiu ir pakvėpuoti grynu oru. Teidės nacionalinis parkas – įdomi vieta, labiausiai lankoma nuotykių ieškotojų, atvykusių į Tenerifę. Jį saugo įspūdingas Teidės kalnas, iškilęs daugiau kaip 3700 m virš jūros lygio ir atliekantis salos karaliaus vaidmenį. Parengėme keletą ekskursijų, kurių metu galėsite pasigrožėti parku, užkopti į viršūnę ir pasivažinėti keltuvu.

Teidė naktį Tenerifėje (2)
Taip pat esame parengę ekskursijų, kurių metu galėsite aplankyti Teidę naktį. Šioje vietovėje galėsite labai aiškiai matyti naktinį dangų – tai viena iš nedaugelio vietų pasaulyje, kur tai įmanoma. Galingais parko astronomijos stoties teleskopais galėsite tyrinėti kosmosą ir grožėtis kosmoso stebuklais.

Ekskursijos po žymiausius Tenerifės miestus ir miestelius

Tenerifės keturračių safaris į Tenerifės mišką ir Maską (1)
Teksto pabaigoje rasite visų siūlomų ekskursijų, skirtų pažinti Tenerifę, sąrašą. Galite aplankyti tokius kaimelius kaip Masca ir Garachico, pasižyminčius dideliu istoriniu ir kultūriniu turtingumu. Taip pat kviečiame pasivaikščioti Santa Krus de Tenerifės ir San Kristobal de la Lagunos gatvėmis. Šiuose dviejuose miestuose galėsite pasigrožėti gerai išsilaikiusiais senaisiais pastatais, prie kurių sienų prilipdyta Tenerifės istorija.

Ekskursijų su gidu Tenerifės pietuose nuomos privalumai

tenerifės dienos kelionė teide masca icod garachico
Su mūsų siūlomomis ekskursijomis pažinsite salą geriau, nei tai darydami savarankiškai, nes turime parengtus planus ir profesionalius gidus, visiškus Tenerifės žinovus. Samdydami ekskursijas su gidu Tenerifėje sutaupysite laiko ir pinigų. Jums nereikia niekuo rūpintis, nes mes pasirūpinsime sukurti jums geriausius įspūdžius už vieną kainą.

Turėdami profesionalų ir aistringą gidą galėsite pajusti Tenerifę visais pojūčiais ir užfiksuoti kiekvienos vietos esmę. Mūsų dienos Tenerifę nešiojasi širdyje ir puikiai išmano jos istoriją, papročius bei tradicijas. Jie leis Jums pajusti tikrą meilę kiekvienai vietai ir užkrės Jus vietinių gyventojų džiaugsmu.

Pagalba ir transportas

Nepamirškite, kad mes prisitaikome prie jūsų pageidavimų, todėl lengvai parengsime ekskursijas ir ekskursijas pietų Tenerifėje pagal jūsų pomėgius. Įtraukiame transportą su paėmimo ir išvežimo paslaugomis svarbiausiuose Pietų Tenerifės turistiniuose centruose, pavyzdžiui, Playa de Las Americas, Los Cristianos ir kt. Parašykite mums dabar į mūsų „WhatsApp” ir nurodykite vietas, kurias norite pažinti, bei vietą, kurioje jus paimsime. Mums malonu dirbti su jumis, dėkojame už pasitikėjimą ir džiaugiamės jūsų atostogomis amžinosios saulės saloje!

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai: