Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (5)

Masca kaimas

Maskos kaimas įsikūręs Teno masyve, viename iš trijų Tenerifės salą sudarančių uolų darinių. Kaip ir kitos salos bendruomenės, Masca kaimas paskelbtas kultūros vertybe, turinčia istorinės vietovės statusą. Jis įsikūręs 600 m virš jūros lygio ir yra apsuptas įspūdingų Teno kalnų, kurie džiugina savo ramybe ir žavesiu.

Jį supa didžiuliai kanjonai ir uolos, sudarančios Los Gigantes uolų dalį.

Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (1)

Ką veikti Maskos kaime?

Tai gražus kaimo kaimelis Tenerifės šiaurės vakaruose, Santa Krus de Tenerifės provincijoje. Čia rasite XVIII a. bažnyčią, kelis restoranus ir daugybę mažų mūrinių ir medinių namelių, kurie suteikia vietovei gyvybės. Centre galite ramiai pasivaikščioti ir atsipalaiduoti kai kuriuose baruose.

Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (7)

Kaimelio centre rasite Masca muziejų, kuriame pristatoma kaimo istorija ir raida per daugelį metų. Čia galite pamatyti praeities žemės ūkio įrankius ir baldus, taip pat išsamią nuotraukų galeriją, kurioje ištikimai pristatoma kaimo raidos istorija.

Kaime taip pat galite apsilankyti Masca gamtos centre, kuriame gausite išsamią informaciją apie regiono geologiją, fauną ir florą. Taip jie parengia žygeivius ekskursijoms, kad šie sužinotų šiek tiek daugiau apie vietovės ypatumus ir dar labiau mėgautųsi pasivaikščiojimu.

Maskos įlanka

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca Bay (1)

Kelias nuo įlankos iki paplūdimio yra populiariausias ir įdomiausias iš visų maršrutų, o kartu ir vienas sudėtingiausių. Žygio metu teks įveikti didžiulį kanjoną, kuris išbandys jūsų fizines galimybes.

Pradėsite eiti per senus pasėlių laukus, po kuriais auga endeminė augalija. Toliau leidžiatės žemyn ir maždaug po 3 valandų pasieksite paplūdimį, kuriame galėsite pelnytai išsimaudyti. Jei grįšite valtimi, galėsite pasigrožėti uolų peizažu ir pasigrožėti žaismingų banginių apsilankymu. Jei norite grįžti laivu, turite pranešti prieš vieną dieną, kad rezervuotumėte vietą laive.

Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (6)

Kaip nuvykti į kaimą

Į kaimą galima nuvykti keliais būdais. Yra tokių, kurie atvyksta automobiliu, arba galite vykti į organizuotą ekskursiją. Kitas būdas ten patekti – plaukti laivu iš Los Gigantes į Maskos įlanką. Nuvykus ten, reikia įkopti į tarpeklį, o tai sudėtingas maždaug 4 valandų maršrutas, kuriuo turėtų vykti tik fiziškai stiprūs žmonės.

Nuo kelio iki kaimelio siauromis, zigzagais vingiuojančiomis gatvelėmis, kurios privers jus pajusti adrenalino antplūdį, pajusite kalnų energiją. Važiuodami mėgaukitės kraštovaizdžiu, neaprėpiamais kanjonais ir kalnų vaizdais, kurie atima žadą, nes tai unikalūs ir nepakartojami vaizdai.

Pats kaimelis nepritraukia daug turistų, tačiau sulaukia didelio žmonių judėjimo, ieškančių pėsčiųjų takų, ypač to, kuris veda į įlanką. Kai kurie Maskos įlankos lankytojai nežino, kad nuvykę į kaimą taip pat gali mėgautis turtinga gastronomija, daugybe laisvalaikio praleidimo vietų, istorija ir įdomiais pėsčiųjų takais.

Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (10)Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (8)Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (7)Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (6)Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (5)Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (2)Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (1)

Locations: