Pirmasis leidimas: 5 sausio, 2023 | Paskutinį kartą atnaujinta: 24 sausio, 2024 | Autorius: Jan Daniel

Teide half day tour in tenerife with cable car or without

Teide vulkán

Šįkart pasakosime apie garsųjį Teide ugnikalnį, kuris yra unikalus gamtos stebuklas visame pasaulyje. Tai Kanarų salų aukščiausias ugnikalnis, trečias pagal aukštį pasaulyje ir vienas įspūdingiausių.

Jo geologiniai ir morfologiniai bruožai yra unikalūs. Jis yra salos viduryje, esantis 3718 metrų virš jūros lygio. Tai aukščiausia Ispanijos viršūnė, o dėl aukščio beveik visada padengtas sniegu.

Teide nacionalinis parkas

Volcan Teide - Teide National Parque (4).min
Ugnikalnis yra Teide nacionaliniame parke, kuris yra vienas iš lankomiausių nacionalinių parkų Europoje. Jis buvo paskelbtas pasaulio paveldo dalimi 2007 metais. Taip pat jis mėgaujasi gamtos vertės vardu dėl didelio biologinio įvairovės.

Parko aukštis virš jūros lygio yra daugiau nei 2000 metrų, ir čia yra salos turtingiausia augalų ir gyvūnijos įvairovė. Čia gyvena unikalios rūšys, kurios randamos tik parke ir niekur kitur, taip pat Kanarų salose endeminės rūšys. Čia galima rasti daug mažų vabzdžių, kuriuos verta stebėti ir draugiškai elgtis su jais, nes kitur galbūt su jais nesusitiksite.

Šis parkas yra vienas iš Tenerifės simbolių ir privalomas lankomas turistams. Čia galite rasti įvairių lavos srautų ir kūpų, kurie dar įdomesni padaro kraštovaizdį.

Pėsčiųjų turai

Kraštai, kuriuos galite mėgautis parke, atrodo lyg būtų ne iš šio pasaulio. Teritoriją galima patruliuoti automobiliu arba maloniai pasivaikščioti. Yra daugybė maršrutų, kuriuos galima pasiekti iš įvairių vietų. Kviečiame jus atrasti kiekvieną stebėtiną kampelį.
Maršrutas yra pažymėtas ir saugus tiems, kurie nori pabėgti į gamtą ir atsiskirti nuo civilizacijos ir jos technologijų. Tai nuostabi galimybė susisiekti su gamta ir pasisotinti jos energija.

Turą gali lydėti gidai, vedantys dalyvius įvairaus sunkumo takais.

Virveplaukis

Trekking in Tenerife: Teide light
Negalima palikti parko neprisilietus prie virveplaukio. Galite kilti įvairiose stotelėse, pradedant nuo 2300 metro aukščio ir pasiekiant iki 3500 metro aukščio. Jūs pasiekiate labai aukštą vietą, įsivaizduokite, ką galite matyti iš viršaus. Bet palaukite, galite kilti dar aukščiau. Jei nusileisite nuo virveplaukio aukščiausio taško ir pėsčiomis tęsite kėlimą, galite pasiekti ugnikalnio viršūnę.

Kelias gali būti varginantis, bet jausmas viršūnėje yra nepakartojamas, stovėsite Ispanijos aukščiausioje vietoje. Tenerifė išties gulės prieš jūsų kojas, ir iš šio privilegijuoto taško galėsite stebėti La Palmos, El Hierro ir La Gomera salas.

Volcan Teide - Teide National Parque (5).min
Po kelionės galite pailsėti stebėjimo aikštelėje ir toliau mėgautis vaizdu.

Pasiruoškite viskam, ko jums reikia turui, pasiimkite visus reikalingus turistinius įrankius saugumo ir patogumo tikslais.

Žvaigždžių turizmas

Teide at night tour
Tai astronomijos stebėjimo vieta, kur iš pats geriausios peržiūros atsiveria kosmosas, nepažeistas didžiausio šviesos užterštumo. Čia susirenka gerbėjai iš viso pasaulio, kad iš šio pasaulio geriausios vietos stebėtų visatos stebuklus.

Volcan Teide - Teide National Parque (9).minVolcan Teide - Teide National Parque (8).minVolcan Teide - Teide National Parque (7).minVolcan Teide - Teide National Parque (6).minVolcan Teide - Teide National Parque (3).minVolcan Teide - Teide National Parque (2).minVolcan Teide - Teide National Parque (1).min

Locations: