Teide half day tour in tenerife with cable car or without

Teides vulkāns

Šoreiz mēs jums pastāstīsim par slaveno Teides vulkānu – dabas brīnumu, kas visā pasaulē ir unikāla skaistuma. Tas ir izcilākais vulkāns Kanāriju salās, trešais augstākais uz planētas un viens no iespaidīgākajiem.

Tā ģeoloģiskās un morfoloģiskās īpašības ir unikālas. Tas atrodas salas centrā, un tā augstums ir 3718 metri virs jūras līmeņa. Tā ir augstākā virsotne visā Spānijā, un, ņemot vērā tās augstumu, tās nogāzes gandrīz vienmēr klāj sniegs.

Teides nacionālais parks

Volcan Teide - Teide National Parque (4).min

Vulkāns atrodas Teides nacionālajā parkā, kas ir viens no apmeklētākajiem Eiropā. Tas 2007. gadā tika pasludināts par pasaules kultūras mantojuma objektu. Tajā pašā laikā tam ir piešķirts dabas vērtības nosaukums, jo tas ir vieta ar lielu bioloģisko daudzveidību.

Parks atrodas vairāk nekā 2000 m virs jūras līmeņa, un šeit ir vispilnīgākā flora un fauna uz salas. Tajā sastopamas unikālas sugas, kas sastopamas tikai šajā parkā un nekur citur, kā arī Kanāriju salām endēmiskas sugas. Šeit ir daudz sīku kukaiņu, kurus vajadzētu uzmanīt un pret kuriem izturēties laipni, jo nekur citur jūs tos neredzēsiet.

Šis parks ir Tenerifes ikona, un tūristiem to noteikti jāapmeklē. Šeit jūs atradīsiet dažādas lavas plūsmas un konusus, kas ainavu padara vēl interesantāku.

Ekskursijas

Ainavas, ko var baudīt parka iekšienē, šķiet kā no šīs planētas. Apvidu var apceļot ar automašīnu vai patīkamās pastaigās. Ir daudzi ceļi, pa kuriem var piebraukt no dažādiem punktiem. Mēs aicinām jūs iepazīt katru no tās burvīgajiem nostūriem.

Maršruts ir marķēts un drošs tiem, kas vēlas nokļūt dabā un atslēgties no civilizācijas un tās tehnoloģijām. Tā ir brīnišķīga iespēja satikties ar dabu un piepildīties ar visu tās enerģiju.

Jūs var pavadīt arī gidi, kas jūs vedīs pa dažādām dažāda sarežģītības līmeņa takām.

Kabeļu vagoniņš

Trekking in Tenerife: Teide light

Jūs nevarat atstāt parku, neizbraucot ar trošu vagoniņu. Jūs varat iekāpt dažādās stacijās, bāzes stacija atrodas 2300 metru augstumā, bet augstākā – 3500 metru augstumā. Jūs nokļūsiet patiešām augstu, tikai iedomājieties, ko jūs varat redzēt no augšas. Bet pagaidiet, jūs varat pacelties vēl augstāk. Ja no trošu vagoniņa izkāpsiet augstākajā punktā un turpināsiet kāpšanu kājām, jūs varat sasniegt vulkāna virsotni.

Ceļš ir prasīgs, bet sajūta, atrodoties virsotnē, ir nesalīdzināma, jūs stāvēsiet uz augstākā punkta visā Spānijā. Jums pie kājām būs Tenerife, un jūs varēsiet vērot La Palmas, El Hierro un La Gomeras salas no priviliģēta punkta.

Volcan Teide - Teide National Parque (5).min

Pēc ekskursijas jūs varat palikt atpūsties skatu punktā un turpināt baudīt skatu.

Esiet sagatavojušies ar visu nepieciešamo pārgājienam, ņemiet līdzi visus pārgājiena rīkus, lai nodrošinātu savu drošību un komfortu.

Zvaigžņu tūrisms

Teide at night tour

Šī ir observatorija ar vislabāko skatu uz kosmosu, kādu vien iespējams atrast, bez vislielākā gaismas piesārņojuma. Entuziasti no visas pasaules ierodas šeit, lai apcerētu Visumu no vislabākās vietas uz planētas.

Volcan Teide - Teide National Parque (9).minVolcan Teide - Teide National Parque (8).minVolcan Teide - Teide National Parque (7).minVolcan Teide - Teide National Parque (6).minVolcan Teide - Teide National Parque (3).minVolcan Teide - Teide National Parque (2).minVolcan Teide - Teide National Parque (1).min

Locations: