Candelaria Tenerife (1)

Candelaria

Candelaria ir Santa Cruz de Tenerife pašvaldība, kas atrodas Tenerifes dienvidaustrumos. Tā ir pilsēta ar bagātu vēsturi, kultūru un spēcīgām reliģiskām vērtībām.

Tā ir slavena ar to, ka tajā saglabājies gvanču (Tenerifes aborigēnu) mantojums un ka tā ir vieta, kur 14. gadsimtā aborigēni atrada Kanāriju salu patroneses (Virgen de la Candelaria) attēlu. Lai gan 19. gadsimtā vētras laikā īstais attēls pazuda, Candelaria joprojām ir centrālā vieta, kur tūkstošiem ticīgo pulcējas, lai godinātu savu svēto patronu.

Candelaria Tenerife (2)

Šeit atrodas Nuestra Señora de la Candelaria bazilika, kas ir pirmais mariāņu templis Kanāriju salās un vieta, kur tiek sargāta svētā patronese. Apkārt baznīcai ir izvietotas deviņas bronzas statuetes ar gvanču mencejes, kas šeit atrodas, lai atgādinātu, kas bija pirmie šīs vietas apdzīvotāji.

Bazilika ir Kandelārijas simboliskais piemineklis, un to visvairāk apmeklē tūristi. Katru gadu 15. augustā tūkstošiem svētceļnieku agri no rīta ierodas no dažādām salas vietām, lai godinātu savu svēto patronu un svinētu svētkus. Tieši 15. augustā, kaut kad 15. gadsimtā, ciemata krastā pirmo reizi parādījās svētā patrona tēls. Ļoti populāras ir arī Karmenas un Santas Anas svētki, kas pilsētā notiek katru gadu jūlijā.

Taču Candelaria nav tikai kultūra un reliģija, kā tas ir raksturīgi Tenerifes pilsētām, Candelaria ir arī skaista lauku apvidus ar lielu tūrisma potenciālu. Tā piedāvā daudz iespēju lieliskai atpūtai un ir sapņu vieta pārgājienu cienītājiem, kuri pašvaldības teritorijā atradīs dažādus maršrutus, lai iepazītu reģiona vidienes un biezus mežus.

Tajā pašā laikā to norobežo skaistas pludmales ar burvīgām ainavām. Tās ir tumšu smilšu pludmales vulkāniskās izcelsmes dēļ, taču tās ir tikpat pievilcīgas un atsvaidzinošas. Aiz tām atrodas majestātiski kalni, pilni ar veģetāciju, kas piešķir skatam krāsu un harmoniju. Izbaudiet izbraucienus ar laivu un apmeklējiet alas, kas slēpj salas noslēpumus.

Tā kā sala ir zvejnieku ciemats, jums vienmēr apkārt būs piestātnes un laivas, un jūs varēsiet vērot zvejniekus gar krastu. Jūrnieku gars valda ne tikai piekrastē, bet to var sajust arī ielās un iedzīvotāju būtībā.

Arī gastronomija ir spēcīga Candelaria pilsētas puse. Nobaudiet pusdienas ar svaigām zivīm, kas tikko izceltas no jūras, un kopā ar ģimeni baudiet gardu vietējo desertu. Promenādē atradīsiet plašu restorānu, bāru un ātrās ēdināšanas vietu klāstu.

Ja runājam par pludmalēm, varat izbaudīt Playa de Las Caletillas, kur gar promenādi var baudīt jūras vēsmu. Vēl viena Candelaria pludmale ir Playa de Punta Larga, kurai raksturīgi oļi un grants, kur varat nākt un baudīt jūras mieru.

Jūs atradīsiet arī daudz alternatīvu, kā labi pavadīt laiku uz sauszemes, piemēram, apmeklējot veco karalisko ceļu ar veikaliem un restorāniem, pilsētas rātsnamu, amatniecības centru, baziliku un Plaza de la Patrona.

Locations: