Pirmizrāde: 5 janvāris, 2023 |

Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife tour with round transport from Costa Adeje

Maskas ciems

Maskas ciemats atrodas Teno masīvā, kas ir viens no trim klinšu veidojumiem, kuri veido Tenerifes salu. Tāpat kā citas salas kopienas, arī Maskas ciemats ir pasludināts par kultūrvēsturiski nozīmīgu objektu ar vēsturiskas vietas statusu. Tas atrodas 600 metrus virs jūras līmeņa, un to ieskauj iespaidīgie Teno kalni, kas priecē ar savu klusumu un šarmu.

To ieskauj milzīgi kanjoni un klintis, kas veido daļu no Los Gigantes klintīm.

Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (1)

Ko darīt Masca ciematā?

Tas ir skaists lauku ciemats Tenerifes ziemeļrietumos, Santa Cruz de Tenerife provincē. Šeit atradīsiet 18. gadsimta baznīcu, dažus restorānus un daudz mazu mūra un koka mājiņu, kas piešķir vietai dzīvību. Centrā varat doties nesteidzīgās pastaigās un atpūsties kādā no bāriem.

Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (7)

Ciemata centrā atradīsiet Masca muzeju, kas iepazīstina ar ciemata vēsturi un attīstību gadu gaitā. Šeit var apskatīt senākos lauksaimniecības darbarīkus un mēbeles, kā arī pilnīgu fotogaleriju ar uzticamu ciema attīstības vēsturi.

Ciematā varat apmeklēt arī Masca dabas centru, kur jums sniegs pilnīgu informāciju par reģiona ģeoloģiju, faunu un floru. Šādā veidā viņi sagatavo pārgājiena dalībniekus ekskursijām, lai viņi uzzinātu nedaudz vairāk par vietas īpatnībām un vēl vairāk izbaudītu pastaigu.

Maskas līcis

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca Bay (1)

Ceļš no gravas uz pludmali ir populārākais un aizraujošākais maršruts no visiem un vienlaikus viens no sarežģītākajiem. Pārgājiena laikā jums jāpārvar milzīgs kanjons, kas pārbaudīs jūsu fiziskās spējas.

Jūs sāksiet staigāt cauri veciem labības laukiem, kam seko endēmiskā veģetācija. Jūs turpināsiet lejup pa kalnu un pēc aptuveni 3 stundām nonāksiet pludmalē, lai pelnīti nopeldētos. Ja atgriezīsieties ar laivu, varēsiet baudīt klinšu ainavas un dažu rotaļīgu vaļveidīgo apmeklējumu. Ja vēlaties atgriezties ar laivu, jums par to jāpaziņo vienu dienu iepriekš, lai rezervētu vietu laivā.

Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (6)

Kā nokļūt ciematā

Ir vairāki veidi, kā nokļūt ciematā. Ir tādi, kas ierodas ar automašīnu, vai arī jūs varat doties organizētā ekskursijā. Vēl viens veids, kā tur nokļūt, ir doties ar laivu no Los Gigantes uz Maskas līci. Nonākot tur, ir jāuzkāpj pa gravu, kas ir sarežģīts maršruts, kas ilgst aptuveni 4 stundas, un to drīkst veikt tikai fiziski spēcīgi cilvēki.

No ceļa līdz ciematam jūs sajutīsiet kalnu enerģiju pa šaurām, līkumainām ieliņām, kas liks jums sajust adrenalīna pieplūdumu. Braucot pa ceļam, izbaudiet ainavas, milzīgos kanjonus un kalnu skatus, kas aizrauj mūsu iztēli, jo tie ir unikāli un neatkārtojami skati.

Ciemats kā tāds nevilina daudz tūristu, taču tas uzņem lielu cilvēku kustību, kas meklē pārgājienu takas, īpaši to, kas ved uz līci. Daži Maskas līča apmeklētāji nezina, ka, dodoties ciematā, viņi var baudīt arī bagātu gastronomiju, daudzas atpūtas vietas, vēsturi un aizraujošas pārgājienu takas.

 

Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (10)Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (8)Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (7)Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (6)Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (5)Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (2)Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (1)

Locations: