Garachico tenerife air view.min

Garachico

Garačiko atrodas Tenerifes salas ziemeļaustrumos, tas ir vēsturisks ciemats, kas kādreiz bija salas galvenā zvejas un tirdzniecības osta. Tā tas bija līdz brīdim, kad 18. gadsimtā to nopostīja Trevejo vulkāns.

Šeit atradīsiet vēsturiskus pieminekļus un labi saglabājušos simbolisku arhitektūru, tāpēc kopš 1994. gada Garačiko ir atzīts par kultūrvēsturiski nozīmīgu objektu.

Garachico (5) Church.min

Pilsētas ielas raksturo krāsaini bruģakmeņi, pa kuriem var iepazīt tās vēsturiskās ēkas un baznīcas, kas pilnas ticības un cerības. Jūs nevarat aizbraukt, neapmeklējot San Migela pili, Nuestra Señora de los Angeles baznīcu un Santo Domingo un San Francisco klosterus.

Pirms vulkāna izraisītās katastrofas pilsēta bija nozīmīga vieta, kas piesaistīja daudzas turīgas ģimenes, un tieši tās uzņēmās tās ielu izrotāšanu ar bruģi un piešķīra tai to unikālo būtību, ko mēs joprojām varam sajust, ejot pa tās ielām.

Garachico Tenerife Pools.min

Tieši šeit notiek slavenais San Roque festivāls, kas piesaista valsts un ārvalstu tūristus. Tas ir dzīvīgs un populārs festivāls, kurā visi dodas ielās, lai pavadītu svēto. Ja jums gadīsies tur būt 16. augustā, jūs varēsiet svinēt kopā ar ratiņiem, dzīvnieku ganāmpulkiem, cilvēku prieku un mūzikas grupām, visiem kopā virzoties uz eremītu.

Šie svētki tiek svinēti kopš 17. gadsimta, un tagad tie ir pasludināti par valsts nozīmes tūrisma svētkiem. To laikā papildus svētceļojumam ciemā zvejnieki veic svētceļojumu pa ūdeni. Dažādas laivas pavada svēto gar piekrasti.

Garačiko ainavu klāj Kanāriju salu priedes, kas aizņem vairāk nekā pusi teritorijas, papildinot vulkānisko ainavu. Piekrastē ir daudz banānu plantāciju, bet vidienē pie nelielām mājām aug dažādas pašpietiekamas kultūras.

Garachico coastal view tenerife.min

Piekrastes pludmales veido vulkāniskas izcelsmes melnas smiltis un dažviet oļi. Līdzās ainavai ir iespaidīgas klintis un bieza veģetācija. El Caletón ir pludmale, kas piesaista visvairāk apmeklētāju, tā ir populāra ar savu dabisko peldvietu. Šeit jūs atradīsiet visus pakalpojumus, kas nepieciešami, lai izbaudītu lielisku dienu pludmalē.

Garachico Tenerife Beach.min

Piekrastē atrodas jahtu piestātne, kur var atrast dažādas zvejas un jūras sporta laivas.

Garachico Tenerife Harbour .min

No redzētā var secināt, ka Garačiko apvieno pludmales vidi, jahtu ostu, vēsturisko ainavu un vulkāniskos skatus, kas padara šo pilsētu par vienu no skaistākajām un pievilcīgākajām vietām Tenerifē.

Locations: