Bahia de Masca - Los Gigantes Masca Bay (1)

Maskas līcis

Šoreiz mēs vēlamies jums pastāstīt par Maskas līci, gandrīz neskartu pludmali, kur gandrīz neviens nebrauc. Taču tas nav tāpēc, ka tā nav pievilcīga, bet gan tāpēc, ka tai ir grūti piekļūt.

Mēs runājam par savvaļas pludmali, kas atrodas Barranco de Masca galā, Los Gigantes klinšu pakājē un Punta de la Higuera un Punta de la Galera vidū.

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca Bay (5)

Masca līcis ir ekskluzīva pludmale, kas ir pieejama tikai dažiem, un tā ir ideāli piemērota privātiem mirkļiem prom no pūļiem. Tās ekskluzivitātes un atsvaidzinošā ūdens dēļ peldēšanās ir mierīga.

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca Bay (3)

Šī ir ideāla vieta nirējiem, jo dziļums sasniedz 18 metrus. Tāpēc šeit pulcējas daudzi visu līmeņu niršanas eksperti.

Kā nokļūt Maskas līcī

Ir divi veidi, kā nokļūt pludmalē – no jūras un pa gravu.

Ja izvēlaties doties lejup pa gravu, jums jāzina, ka tas ir ļoti grūts nobrauciens lejup. Lai nokļūtu lejup, atkarībā no jūsu tempa, ir nepieciešamas vidēji 4 stundas. Nokāpšanas laikā jūs varēsiet baudīt skaistus skatus un pēc tam pelnīti nopeldēties kristāldzidrajos Maskas ūdeņos.

Pludmale ir no melnām vulkāniskām smiltīm, un tā piedāvā visskaistākās ainavas pastkaršu fotogrāfijām. Tā noteikti ir ļoti jauka vieta, kur doties.

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca Bay (2)

Gravas taka sākas no Masca ciemata, ir 5 km gara, bet vidēji augstas grūtības pakāpes, tāpēc jums jābūt labā fiziskā formā. Ja izvēlaties šo taku, iesakām doties vasaras laikā, lai izvairītos no lietus radītām peļķēm. Ceļš kļūst slidens, tāpēc esiet uzmanīgi.

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca Bay (4)

Bet jūs varat nokļūt tur arī pa jūru, tādā gadījumā jūs varat doties ekskursijā, lai apskatītu Los Gigantes klintis, kas izbrauc no Los Gigantes ostas. Iznomājiet laivu, kas aizvedīs jūs uz Maskas līci, baudot klinšu skatu un vērojot vaļus. Ja jums paveiksies, iespējams, redzēsiet delfīnus un vaļus, kas skraida apkārt. Lai kuģis no ostas uz pludmali aizbrauc tikai 15 minūšu laikā. Dažas no šīm ekskursijām dodas līdz pat Punta de Teno. Šo ekskursiju laikā parasti var redzēt jūras dzīvniekus, piemēram, vēžveidīgos, murēnus un loču vaļus.

royal delfin tenerife los gigantes (59)

royal delfin tenerife los gigantes (59)

Jūs varat apvienot abus piekļuves veidus. Ja vēlaties, varat doties lejup pa gravu un ar laivu atgriezties Los Gigantes ostā. Lai to izdarītu, jums iepriekš jāizīrē laiva, lai nodrošinātu sev vietu.

Ekskursija uz klintīm

royal delfin tenerife los gigantes (59)

Pēc ierašanās Maskas līcī kuģis var noenkuroties 10 metru dziļumā, lai jūs varētu nopeldēties un izbaudīt Vidusjūras zilos un mierīgos ūdeņus.

Dažas laivas var jūs nogādāt vienā salas galā, lai jūs varētu nirt un izbaudīt ūdeņus, un pēc tam sagaidīt jūs, lai iekāptu otrā galā.

Peldieties blakus milzīgiem klinšu veidojumiem, kas izskatās kā cietokšņi, kurus daba radījusi, lai pasargātu mūs no ļaunuma.

Locations: