La Orotava - Tenerife (6).min

La Orotava

La Orotava ir pilsēta Tenerifes ziemeļos. Tā atrodas vienā no Teides kalna nogāzēm un tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām pilsētām Tenerifē.

Lielu daļu šīs pilsētas teritorijas aizņem meži, un tieši šajā pašvaldībā atrodas lielākā Teides nacionālā parka daļa, kas aizņem 80 % tā platības.

Kopš 1976. gada La Orotavas vēsturiskajam centram ir piešķirts vēsturiski mākslinieciskās vietas nosaukums, pateicoties tā ēku skaistumam, kas, neraugoties uz tūristu plūsmu, ir saglabājušās nevainojamā stāvoklī.

La Orotava - Tenerife (11).min

Pastaigājieties pa tā ielām, kur var elpot savdabīgu staltumu, baudīt skatu un vērot dažādas koloniālās mājas ar krāsainiem ziediem uz balkoniem.

La Orotava ieleja

Orotavas ieleja ir slavena ar saviem krāšņajiem dārziem, ūdensceļiem un pasakaino klimatu, kas kopā veido neticamu ainavu, kuru vada Teides vulkāns. Ielejā jūs atradīsiet:

  • Teides nacionālo parku
  • Corona Forestal dabas parks
  • Pinoleris dabas rezervāts
  • La Resbala aizsargājamo ainavu

winter landscape of Teide National Park

La Orotavas pludmales

Lai gan tikai neliela pilsētas daļa robežojas ar jūru un lielāko tās daļu veido klintis, šeit ir trīs pludmales ar tumšām vulkāniskas izcelsmes smiltīm:

  • Playa Ancon: tā ir mežonīga pludmale, kurā sarežģītās piekļuves dēļ iekļūst tikai daži cilvēki. No vietas, kur novietojat automašīnu, jums jāiet aptuveni 30 minūtes pa taku. Šī iemesla dēļ tā ir ekskluzīva pludmale un ideāli piemērota tiem, kas meklē mazliet privātuma.
  • Playa de los Patos: To galvenokārt apmeklē sērfotāji, kuri bauda aktīvos viļņus, un nūdūristi, kurus interesē reģiona endēmiskās sugas.
  • Playa Bollullo: tā ir skaista un Tenerifē ļoti populāra savvaļas pludmale. Tā ir viegli pieejama un piedāvā lieliskas labierīcības, tāpēc to apmeklē daudzi peldētāji, īpaši vasarā. Šeit ir autostāvvieta un sauļošanās krēslu un saulessargu noma.

Corpus Christi svinības

Šīs ir vienas no visreprezentatīvākajām svinībām šajā reģionā. Tās notiek no maija līdz jūnijam, un ir ierasts pilsētas rātsnama priekšā veidot ziedu paklājus. Galvenais paklājs tiek veidots no vulkāniskajām smiltīm, kas atvestas no Teides kalna. Tas ir liels paklājs, kas aizņem visu laukuma platību, un tam izmanto visu krāsu smiltis.

Šie svētki kļuva nozīmīgāki, sākot ar 19. gadsimtu, kad Monteverdes ģimene izgatavoja ziedu paklāju, lai atzīmētu Kristus Kara svētku gājienus savas mājas priekšā.

La Orotava - Tenerife (9).min

Lieldienu nedēļa

Šis ir ļoti nozīmīgs notikums La Orotavā. Katru gadu šeit pulcējas liels skaits cilvēku, lai pieminētu Kristus ciešanas, nāvi un augšāmcelšanos. Ielas piepilda procesijas ar vietējiem un ārvalstu tēliem. Daudzas ģimenes organizējas, lai glabātu attēlus, kurus nes uz koka vai sudraba troņiem. Šie ir vieni no svētkiem, kuros pilsētas arhitektūras mantojums mijas ar tās iedzīvotāju antropoloģiskajām vērtībām.

Gastronomija

Šeit var nobaudīt dažādus tipiskus ēdienus, kas apvieno vietējās zivis ar vidienē audzētām kultūrām, kā arī sautējumus, gaļu, sierus un vietējos vīnus. Taču jūs atradīsiet arī starptautiskus restorānus, lai jūsu rīcībā būtu plašas izvēles iespējas.

La Orotava - Tenerife (13).minLa Orotava - Tenerife (12).minLa Orotava - Tenerife (9).minLa Orotava - Tenerife (8).minLa Orotava - Tenerife - Jardin Botanico (5).minLa Orotava - Tenerife - Jardin Botanico (4).minLa Orotava - Tenerife - Jardin Botanico (3).minLa Orotava - Tenerife - Jardin Botanico (2).minLa Orotava - Tenerife - Jardin Botanico (1).min

Locations: