Tenerife Boat Trip to Los Gigantes

Los Gigantes klintis

Los Gigantes klintis ir milzīgas klinšu sienas, kas paceļas vairāk nekā 600 metru augstumā. Tās ir vulkāniskas izcelsmes un atrodas Teno lauku parkā Tenerifes rietumu piekrastē. Tās atrodas starp Santjago del Teide un Buenavista del Norte pašvaldībām.

Tie atrodas dabas skaistuma zonā, kur var baudīt lieliskus piedzīvojumus. Klintis var aplūkot no jūras un pludmales, no gaisa, dodoties ekskursijā no gaisa, kā arī no Tenerifes iekšienes no dažādiem skatu punktiem ar dažādām perspektīvām. Arī zem jūras ūdenslīdēji tās var apskatīt līdz pat 30 metru dziļumā.

Guančos tos dēvē par “Velna sienu”, jo tie ir milzīgi lieli.

Neptuno Tenerife Boat Trip to Los Gigantes form North and South (15)

Los Guíos pludmale

Tuvākā pludmale saucas “Playa de los Guíos”. No turienes tos var apskatīt brīvi un bez apbūves. Tā ir neliela zilā karoga pludmale, kas piedāvā visu pludmales baudīšanai nepieciešamo: glābējus, apsardzi un pludmales bārus.

Tā piedāvā vienu no salas simboliskākajām ainavām, kurā apvienojas vulkāniskās smiltis ar kristāldzidru ūdeni, ko aizsargā milzīgas klinšu sienas. Šeit jūs atradīsiet iespēju nirt ar akvalangu un izbaudīt klinšu dabisko skaistumu zem jūras. Vēl viena iespēja, kas jums ir pieejama, ir iznomāt laivu, lai izbrauktu un izpētītu Vidusjūras ūdeņus un ieraudzītu vaļveidīgos to dabiskajā vidē.

Vistas de Los Gigantes skatu punkts

Šis ir pludmalei vistuvāk esošais skatu punkts, tas ir ļoti augsts, tajā var uzkāpt kājām, taču jums jābūt labā fiziskā formā. Tajā ir stāvas līkumainas kāpnes, soliņi sēdēšanai un daudz ēnas.

Iznomājiet laivas, lai apskatītu klintis

Marhaba catamaran charter los gigantes tenerife (1)-min

Laivu noma Los Gigantes

Tas ir labākais veids, kā tās apskatīt un izbaudīt visu to varenību. Gidi jūs aizvedīs kuģot gar klinšu krastiem.

Jūras fauna

Braucot pa ūdeņiem ap klintīm, jūs varēsiet vērot vaļveidīgos, piemēram, loču vaļus un delfīnveidīgos.

royal delfin tenerife los gigantes (59)

Ūdens aktivitātes

Šī ir lieliska iespēja piedzīvojumu meklētājiem, kas meklē izklaidi un adrenalīnu. Jūs varat nodarboties ar snorkelēšanu, smaiļošanu, airēšanu un niršanu ar akvalangu.

Teno bāka

jet ski safari los gigantes tenerife (1)

Pie šīs bākas var nokļūt no Punta de Teno, tā atrodas burvīgā vietā, no kuras paveras brīnišķīgi skati. Šobrīd bāka ir neapdzīvota, jo tā darbojas automātiski. Atrašanās šajā vietā liek aizdomāties, kā dažas ģimenes varēja tur dzīvot tik ilgi, izolēti no civilizācijas un tik mežonīgā vidē. Šī ir vieta sapņotājiem un jūtīgām dvēselēm, kas visur atrod skaistumu.

Nolaišanās Barranco de Masca kalnā

Šī ir pasakaina ideja pārgājienu entuziastiem. Tas ir sarežģīts un izaicinošs maršruts, uzvelciet alpīnisma zābakus un gatavojieties piedzīvojumam. Tas ir vidēji 4 stundu pārgājiens pa 5 km garu gravu. Piemērots tikai cilvēkiem ar atbilstošu fizisko sagatavotību. Šo ceļu daudzi izvēlas, lai nokļūtu Maskas līcī, burvīgā un mazpazīstamā pludmalē, kur pēc nolaišanās var doties pelnītā peldē.

Locations: