Icod de los Vinos El Drago Milenario The Dragon.min

Icod de los Vinos (the dragon tree)

Icod de los Vinos atrodas Tenerifes ziemeļrietumos, un no turienes skaidri redzams varenais vulkāns Teide, kura augstākā virsotne ir Spānijā. Pilsēta ir pazīstama ar savu zvejniecību un jo īpaši ar vīnogulāju audzēšanu. Tāpēc, apmeklējot šo vietu, jūs varēsiet baudīt labāko gastronomiju ar tās ar rokām darinātiem sieriem, gaļu, sālītām zivīm un, protams, kopā ar labākajiem vietējiem vīniem.

Icod de los Vinos (el drago)

Tūkstošgadu pūķa koks

Milenārais dracēns (Dracaena draco) 1917. gadā tika pasludināts par nacionālo pieminekli, un tiek uzskatīts, ka tā vecums pārsniedz 8 gadsimtus. Arhipelāgam ir milzīga dabas, kultūras un vēstures vērtība, jo tas ir vecākais no visiem arhipelāga kokiem.

Ja jūs to vēl nezināt, tad tas ir skaists koks, kas pieder Dragosu dzimtai, ir vairāk nekā 16 metrus augsts un tā pamatnes apkārtmērs ir vairāk nekā 20 metri. Koks atrodas tā aizsardzībai izveidotā parkā, kurā atradīsiet endēmiskas sugas ar lielu botānisku vērtību. Jūsu rīcībā būs gidi, kas specializējušies Kanāriju salu floras izpētē, un viņi jums piedāvās izglītojošu ekskursiju, kuras laikā dalīsies ar jums visās savās zināšanās. Parkā jūs varēsiet sarīkot pikniku un pavadīt patīkamu brīdi dabas ieskautībā. Parks atrodas tieši blakus San Marcos draudzes baznīcai.

Jūs droši vien piekritīsiet, ka El Drago Milenario ir Icod de los Vinos pilsētas emblēma. Tomēr šajā pašvaldībā var atrast vēl daudz ko citu. Pastaigājoties pa tās skaistajām bruģētajām ieliņām, jūs varēsiet sajust tās mieru un apbrīnot majestātisko vulkānisko ainavu, kas to ieskauj. Tās vēsturiskajā centrā jūs atradīsiet lielu mākslas un vēstures bagātību. Pašvaldībā ir daudz laukumu un skaistu strūklaku, kas veido ainavu.

Icod de los Vinos (el drago)

Vēja ala

Cueva del Viento ir vulkāna vulkāniskā caurule, kas ir iespaidīga ar savu lielumu. Tas ir dobums, kas, šķiet, savieno mūs ar planētas iekšieni. Tas ir lielākais vulkāniskais dobums Eiropā un viens no lielākajiem pasaulē. To izveidojušas lavas plūsmas no vecās virsotnes, aizas netālu no Teides, un tās iekšienē var izsekot lavas atstātajam ceļam, ko tā atstājusi aiz sevis.

San Marcos pludmale

Mēs nevaram nepieminēt San Marcos pludmali, tā ir viena no klusākajām pludmalēm uz salas. Tā ir ģimenes pludmale ar nelieliem viļņiem, ideāli piemērota apmeklējumam kopā ar bērniem, un tajā ir pieejami visi nepieciešamie pakalpojumi, piemēram, dušas, tualetes, bāri un restorāni, un, kas ir ļoti svarīgi, tā ir pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Locations: