Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Kalapüügilaevad aastal Tenerife Lõuna
Kalapüügiretked aastal Tenerife Lõuna
Era- ja ühispüügiretked Tenerife lõunaosas

Tenerife lõunaosa kalamatkad on kuulsad piirkonnas leiduvate rikkalike kalaliikide poolest. Saart ümbritsevas meres leidub väga erinevaid mereliike, mis teeb selle väga atraktiivseks nii harrastajate kui ka kutseliste kalurite jaoks üle kogu maailma. Kalapüük on võimalik aasta kõikidel kuudel, sõltuvalt hooajast ja sel ajal saarele saabuvatest kalaliikidest. Tenerife lõunaosa paadiretkedel saab püüda barrakudat, raisid, mõõkkala, haid, grupperit ja paljusid teisi.

Tulge ja veetke lõõgastav päev merel, harjutades meie suurejoonelistel kalapaatidel erinevaid püügitehnikaid. Kasutage võimalust imetleda Tenerife lõunaranniku kauneid vaateid, jagada sõpradega jooke, päevitada ja lõõgastuda.

Eraldi ja ühised kalastusreisid Tenerife lõunaosas

Tenerife paadi- ja kalapüügirent ilma litsentsita Las Galletase sadam

Tenerife lõunaosa kalaretked väljuvad Costa Adeje lähedal asuvast Puerto Coloni sadamast või Las Galletase sadamast. Meie kalapaadid on varustatud õngede, konksude ja kõigega, mida vajate rikkalikuks kalapäevaks. Te ei pea midagi kaasa võtma, vaid ainult oma soovi püüda kala ja soovi lõbutseda. Reis sisaldab karastusjookide teenust.

Paadi kapten on aastatepikkuse kogemusega kalamees, kes teab väga hästi konkreetseid kohti lahes, kus saate parimaid tulemusi. Ta jagab oma teadmisi, et aidata teil oma oskusi parandada. Kirjutage meile meie WhatsApp, kui soovite konsulteerida laevade ja saadaval kuupäevad oma broneeringu. Ärge unustage kirjutada ette, sest me käsitleme palju taotlusi. Siin on võimalused püügireisideks Tenerife lõunaosas.

Jagatud kalastusreisid

Tenerife paadi- ja kalapüügirent ilma litsentsita Las Galletase sadam

Ühispaatide prahtimine on suurepärane võimalus nautida päeva teiste kalameeste seltsis. Need on suurepärased ekskursioonid esmaklassilise meeskonnaga, mis aitavad teil saada rahuldustpakkuvat kogemust. Kirjutage meile igal ajal, et teada saada, millised paadid on ühisekskursioonideks saadaval.

Eraldi kalastusekskursioonid Tenerife lõunaosas

Tenerife paadi- ja kalapüügilaevade charter ilma litsentsita Las Galletase sadam

Broneerige laevaprahti suurepärase hinnaga. Pakume teile 4-tunniseid reise, mida saate jagada oma sõprade ja perega. Privaatne paadireis sisaldab peatust rannikul, et minna alla ja nautida Atlandi ookeani vesi. Kasutage võimalust ujuda, snorgeldada ja lõõgastuda ookeani rahulikes vetes. Rendige privaatne kalapaat, et tutvustada teile sportliku kalapüügi maailma oma sõprade ja pere seltskonna privaatsuses.

Pakume teile ka omavahel sõitvaid kalapaate, et viia teid piirkondadesse, kus te teate, et saate edukalt püüda. Selleks peate esitama oma paadiloa ja olema üle 18 aasta vana.

Meie kalastusreisid Tenerife lõunaosas vastavad keskkonna ja mereliikide kaitsmise vastavatele eeskirjadele. Ärge muretsege millegi pärast, jätke kõik meie kätte. Ootame teid meie WhatsAppis, et teha broneeringud ja anda nõu, millist tüüpi paati vajate. Oleme spetsialistid igat tüüpi paatide rentimisel Tenerife lõunaosas. Pakume luksusjahtide, purjelaevad, mootorpaadid, katamaraanid ja palju muud. Me teame, mida meie kliendid vajavad ja meil on alati olemas paat, mida nad otsivad. Loodame, et naudite oma viibimist sellel imelisel saarel, kus on särav päike ja rikkalik mereelu.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: