Esimene avaldamine: märts 25, 2024 |

Temaatilised pargid aastal Tenerife Lõuna
Veekeskused ja teemapargid Tenerife lõunaosas

Selles juhendis saate teada, mida pakuvad veepargid ja teemapargid Tenerife lõunaosas. Uurige, miks peaksite neid külastama ja kuidas pileteid saada. Kõik allpool esitatud tegevused on saadaval meie veebisaidil. Kirjutage meie WhatsAppi, kui soovite, me oleme teie kahtluste selgitamiseks ja broneeringute tegemiseks saadaval.

Tenerife lõunaosa teemapargid, loodus, loomaaed ja loomnäitused

Viige oma pere ja eriti lapsed Tenerife lõunaosa teemaparkidesse, et nautida toredaid päevi looduse ja loomade keskel. See on suurepärane võimalus hingata värsket õhku, suhelda ja tugevdada perekondlikke sidemeid maailmas, kus tehnoloogia üha enam häirib. Kõik selles nimekirjas olevad teemapargid on saadaval meie veebisaidil, piletite saamiseks saatke meile WhatsAppi.

Endista elusloodust Jungle Parkis

Jungle Park Tenerife (4)

Külastage Jungle Park Tenerife lõunaosas, et saada ainulaadne kogemus kokkupuutes metsiku maailmaga. Tegemist on kauni džunglipargiga, kus on puud, juga, ojad, maagilised rajad ja rippsillad. Siin elab õnnelikult ja harmooniliselt üle 500 erineva loomaliigi. Pargi üheks peamiseks vaatamisväärsuseks on röövlindude näitus, mis näitab õhus trikke, et demonstreerida oma intelligentsust ja jõudu.

Apikapargis saate teada liikide säilitamisest

ahvipark Tenerife lõunaosas

Ahvipark on pühendatud ohustatud loomade säilitamisele ja on looduslik pühapaik ahvidele, kes elavad täielikus vabaduses. Vaata, kuidas nad mööda puude vahelt ringi tiirutavad ja sabaga vehkivad. Tule neile lähedale, et teha pilte ja anda neile puuvilju. Siit leiate eri liiki ja suurusega ahve, kes on mänguhimulised ja võtavad rõõmuga vastu külastajaid. Pargis elavad ka teised ahvilised, linnud ja roomajad.

Kamellilossiga sõitmine kaamelipargis

kaamelipark tenerife lõunaosas

Veeda unustamatu päev selles rahulikus ja sõbraliku õhkkonnaga loomaaedades. Nautige ilusatest papagoidest, kanadest, partidest, eeslitest, lammastest ja kitsedest, keda kasvatatakse armastuse ja pühendumusega. Kui teil on kaasas lapsed, kasutage võimalust näidata neile loomade elu võlu. Pargi staarid on kaamelid, millest igaühel on oma nimi ja eriline lugu. Saate ohutult kaamliga sõita 30 minutit . Allpool leiate üksikasjad selle ja teiste parkide kohta, et saaksite tutvuda nende omadustega ja teha broneeringu.

Lõbutsemine vees Tenerife lõunaosa veeparkides

Siam Park, veepark Tenerife lõunaosas

Siin on nimekiri Tenerife lõunaosa parimatest veeparkidest, et jahutada end, nautida päikest, liugu lasta liumägedest alla, mängida, ujuda, tunda adrenaliini ja palju muud. Kas oled valmis?

Sukelduge lõbutsemisse Aqualandis

Ole valmis päevaks täis lõbu ja meelelahutust. Naudi delfinaariumit ja uskumatuid atraktsioone, nagu Kamikaze, Super Slalom, Twister, Anaconda ja palju muud. Jäädvustage piltidele need hetked, mis on täis rõõmu ja lõbu, kui te lähete pargi kõige ekstreemsematele atraktsioonidele. Hangi Aqualandi piletid meilt, et viia oma pere vees lõbutsema ja jahutama.

Värskendage oma meeli ja kogege intensiivseid emotsioone Siam Parkis

Siam Park, veepark Tenerife lõunaosas

Nautige ainulaadseid atraktsioone selles imelises Tai stiilis pargis, mis on Euroopa suurim ja üks maailma parimaid. Saage suur annus adrenaliini ja lõbu selle uskumatutes atraktsioonides igas vanuses, samuti kohtades, kus saab lõõgastuda, kauplustes, restoranides ja merilõvi-showdes. Selle vaatamisväärsused on jagatud kolme kategooriasse: pere, lõõgastumine ja adrenaliin, millest viimane on võimeline tekitama intensiivseid emotsioone.

    • Suurlaine on maailma suurim
    • Kamikaze liumägi on maailma kõrgeim ja kiireim
    • Kunstlikul rannal, kus on päris liivaga palju voodeid, kus saab lõõgastuda ja lõõgastuda
    • Singha Water Roller Co aster pakub mitmeid suunamuutusi, samuti üles- ja allamäge üle 65 km/h
    • The Tower of Power laseb teid 80 km/h kiirusega alla, läbides samal ajal akvaariumi, mis on täis mannaraisid ja haid.

Twink pilet

Pakume teile topeltpiletit, et nautida kahte veeparki erihinnaga. Esimene neist on Siam Park Tenerife lõunaosas, millest me juba rääkisime teile ja teame, et te soovite seda külastada. Teine on Loro Parque, mis asub teisel pool saart. See imeline park on koduks maailma suurimale papagoi-kontsentratsioonile, mis külastajate meelelahutamiseks lõbusate show’dega esinevad. Pargis elavad ka teised imetajate, roomajate, lindude, ahvide, kasside ja veeloomade liigid. See on väidetavalt üks parimaid loomaaedu maailmas.

Tenerife lõunaosa vee- ja teemaparkide Twin Ticket’i või mis tahes pileti saamiseks kirjutage meile nüüd meie WhatsAppi. Meil on rõõm aidata teil nautida sensatsioonilisi seiklusi oma puhkuse ajal. Iga tegevuse lõpus leiate ka kontaktvormi, mille kaudu saate teha oma broneeringu.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: