Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Veesport aastal Tenerife Lõuna
Veespordialad Tenerife lõunaosas

Kogege veespordi põnevust Tenerife lõunaosas ja olge valmis ekstreemseteks seiklusteks. Tenerife on kogu maailmas tuntud oma suurepärase kliima ja kristallselge mere poolest. Siin on ideaalsed tingimused erinevate veespordialade harrastamiseks, millest räägime teile allpool. Kuid kõigepealt soovime teile meelde tuletada, et võite alati loota meie nõuannetele, kirjutage meile otse meie WhatsAppi, et küsida lisateavet ja teha broneeringuid. Veespordialad Tenerife lõunaosas on ohutud ja lõbusad, teil on alati koolitatud instruktorite juhendamisel täiuslik ja unustamatu kogemus.

Tenerife lõunaosa parimad veespordialad

Olenemata sellest, kas olete algaja või kogenud, Tenerife South ootab teid põnevate ja adrenaliini täis veespordialade poolest. Kas oled valmis vette minema ja nautima Tenerife sinises meres?

Sukelduge kristallselgetes vetes

Siin on mõned põhjused, miks Tenerife South on ideaalne koht sukeldumiseks:

    • Bioloogiline mitmekesisus: Tenerife lõunapoolsete vete all leidub väga erinevaid looma- ja taimeliike, mis on väga huvitavad ja atraktiivsed neile, kes armastavad merd ja selle ilu.
    • Sukeldumiskohad: Selles piirkonnas leiate palju sukeldumiskohti. Seal on midagi igaühele, alates ranna lähedusest kuni kõige sügavamate ja kaugemate, kuni 30 meetri sügavusega kristallselge veega
    • Sukeldumiskoolid: saate professionaalset õpetust Tenerife lõunaosa sukeldumiskoolides. Kui oled algaja, võid sukelduda esimest korda. Spetsialistidele pakume edasijõudnute kursusi.

Safari koos kajakiga Tenerife lõunaosas (1)

Sukeldumine on Tenerife üks kuulsamaid veespordialasid tänu selle vee kvaliteedile ja veealuste maastike ilule. Võite ka snorkeldada, kui te ei taha liiga sügavale sukelduda.

Kajakisõit lahes

Kajakisafari Tenerife lõunaosas (1)

Avastage uus viis merel sõitmiseks, tundke laineid ja imetlege ranniku suurepäraseid vaateid. Kajakiga pääseb merel sellistesse kohtadesse, kuhu pääseb ainult paadiga. Kujutage ette tunnet, kuidas uurida Tenerife järsku kaljusid ja tunda end nende mõõtmatuse ees nii väiksena.

Sõida kiirete jetidega

jet ski safari los gigantes tenerife (1)

Mis teeb jetisuusad Tenerife lõunaosa veespordialade seas nii populaarseks, on nende lihtne juhitavus ja vabaduse tunne, mida nad pakuvad. Sõida suurel kiirusel üle lainete ja tunne tuult oma näos. See on ainulaadne kogemus, mida igaüks naudib. Võtke kaasa kaassõitja ja korrutage rõõmu kahega. Saavutage suuri kiirusi, keerutage ja hüpake vette, et saada veelgi lõbusam ja vaimustust tekitavam kogemus.

Lenda läbi õhu Parascendinguga

Parascending Tenerife lõunaosas

Parascending on tegevus, kus teid kinnitatakse mootorpaadiga veetava langevarju külge. Kui paat suurendab kiirust, hõljute kuni 50 meetri kõrgusele õhku. Avastage lendamise tunne ja vaadake rannikut õhust nagu linnud.

Ronige banaanipaadi pardale, hoidke kinni

banaanipaat tenerife

Nautige mõnusat sõitu merel, tundes samal ajal laineid oma jalgade all ja meretuult oma näol. Hoidke kindlalt kinni, sest kui banaanipaat raputab, viskab see kõik vette. See on tegevus, mida tehakse rühmas, see on turvaline ja väga lõbus.

Katsu Flyboarding Extreme fun’i!

Katsu Flyboarding Extreme fun’i!
Flyboard Tenerife South

Elagu vees teistsugune kogemus. Osalejad hõljuvad õhus jetisuusaga ühendatud tõukelaual. Nautige lõbusalt pöördeid ja hüppeid suure kiirusega. Tegevus kõige julgematele ja seiklushimulisematele.

Kõik siin mainitud veespordialad Tenerife lõunaosas on saadaval meie veebisaidil. Broneerige kohe, kirjutage meile lihtsalt WhatsAppi, et märkida kuupäev ja kohtade arv. Meil on ka veespordipaketid, mis sisaldavad jetisuusatamist, parapurjetamist ja lendkalapüüki, tehke neid kõiki ühe broneeringuga ja mugava hinnaga. Vaata allpool loetletud olemasolevaid tegevusi, et saada üksikasju ja teha oma broneering. Ootame teid igavese päikese saarel, kus unistused saavad teoks.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: