Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Jett-suuskad aastal Playa de las Americas
Jetsuusa rentimine Playa de las Américas’ist

Playa de las Américase jet-suusa rendiga saate nautida imelist päeva merel. Jett-suusatamine on põnev, värskendav ja lõbus tegevus. Sellise adrenaliini ja kiiruse raiskamise juures ei ole ruumi igavusele. Broneerimiseks kirjutage lihtsalt meie WhatsAppile, me teenindame teid nii kiiresti kui võimalik.

Jet ski fun Playa de las Américasist

jetski los gigantes

Playa de las Americas on tuntud oma mitmekesiste vaba aja veetmise ja meelelahutuse võimaluste poolest. Seal on igaühele midagi, sealhulgas veespordialasid, värskendust ja lõbu. Jetšokid võimaldavad pääseda rannikualadele, kuhu pääseb ainult paadiga.

Meie jetisuusad on ohutud ja lihtsad sõita, kõik, mille pärast peate muretsema, on lõbutsemine ja nautimine. Tulge üksi või koos kaaslasega pardale, et sõita ringi Tenerife kaunis lahes. Kutsuge oma partner, et kogeda pardal intensiivseid emotsioone. Tehke uskumatuid hüppeid, et pritsida pinnale ja pöörelda suure kiirusega, et pakkuda ekstreemset lõbu.

Los Gigantese kaljud

jet ski safari los gigantes tenerife (1)

Gigantide kaljud on tohutud kaljuseinad, mis kerkivad Tenerife läänerannikul. Need on tekkinud väga vanade vulkaanipursete käigus tekkinud laava kogunemisel. Kaljuseinad tõusevad oma kõrgeimatel kohtadel kuni 600 meetri kõrgusele. Jetskilaenutusega saate sõita mööda kaljusid, et imetleda nende suursugusust.

Veespordipaketid

Jetski tenerife lõunaosas

Pakume teile Playa de las Americas jet-ski rendi koos teiste põnevate veealaste tegevustega, mis pakuvad veelgi rohkem lõbu ja naudingut. Nautige parascendingut, et lennata üle mere suurel kiirusel. Tunne end nagu kajakas, kes lendab turvaliselt üle mere vee. Flyfish on veel üks uskumatu tegevus, mille käigus saate minna väga lõbusale ujuvale paadile, mis hõljub läbi õhu ja paneb teid tundma äärmuslikke emotsioone. Esitage oma küsimused meie WhatsAppi kaudu.

Kestvus

Valige erinevate jetisuusa safari võimaluste vahel Playa de las Americas.

  • Jet-suusa safari 20 minutit, 40 minutit, 1 tund ja 2 tundi lahes.
  • 2,5-tunnine sõit Los Acantilados de los Gigantes’ile: avastage kaljusid ja merekoobaseid. Väljumine Puerto Colonist
  • Veespordipakett 1: 40 minutit jetisuusatamist ja 10 minutit parascendingut
  • Veespordipakett 2: 1 tund jetisuusatamist ja 10 minutit parascendingut
  • Veespordipakett 3: 1 tund jetisuusatamist, 10 minutit parascendingut ja 10 minutit Flyfishi

Kuidas broneerida veesuusatamine Playa de las Americas

Pakume teile Playa de las Americas jetisuusa rendi, et veeta merel üks päev täis lõbu ja adrenaliini. Kui sirvite meie veebisaiti, leiate selle ja muid veealaseid tegevusi, mida saate nautida koos pere ja sõpradega. Broneerimiseks kirjutage meile otse meie WhatsApp või täitke iga tegevuse juures olev kontaktvorm käesoleva teksti all. Meil on rõõm teid teenindada ja pakkuda teile parimaid vaba aja veetmise tegevusi Tenerifel. Nautige suurepärast puhkust täis adrenaliini ja lõbu.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: